Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 656 отговора

Анкета

Колко време ви отне успешното бебеправене?

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

София

Хайде сега, мили мами, кажете: колко време "работа" ви отне създаването на вашето съкровище? В Интернет масово пише, че най-често отнемало 2-3 месеца. Да видим обаче така ли е на практика:) Не, че от резултата ще ми стане ясно кога ще проработи и при мен, просто питам от чисто женско любопитство Laughing  В края на краищата с толкова мами на разположение, би било грехота да не получа малко инфо от първоизточника;)
Цитирай

out of space

При нас- непланирано....и първото, и сега второто  Embarassed
Цитирай

София

И при нас непланирано.
Цитирай

София

На нас ни отне 3 години!!!!!!!
Цитирай

в гората

При нас отне около 8 месеца. Обаче според мен трябва да прибавиш в анкетата и отговори над 1 година..., за да е по-реална. Поздрави и приятно бебеправене Laughing
Цитирай

Canada

При мен - веднага... При майка ми - също, при баба ми - първото веднага, второто непланирано  Laughing . Маи има и наследственост, знам ли... Embarassed
Цитирай

София

1 месец.
Цитирай

Отне ни около 8 месеца. Не ни беше фиксидея - просто спряхме да се пазим Smile
« Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 11:00 от Аурелия »
Цитирай

веднага стана Very Happy
Цитирай

София

Ние взехме решението, спряхме да ползваме презервативи и още първия път успяхме. Не първия месец, а първия път! Като правих сметките не можах да повярвам - овулацията трябваше да ми е минала и си мислех, че ще поработим няколко месеца, ама...
Цитирай

Шумен

На втория месец след като спрях хапчетата Smile
Цитирай

София

Първото 5 месеца, второто - непланирано....( не зная дали има значение за теб, но за достоверност  на  информацията -  става въпрос за два брака, т.е. татковците са различни)
Цитирай

София

Първото - година и половина, второто от раз Wink
Цитирай

София

При нас не беше планирано. Нашето беше малко като руска рулетка ако мога така да се изразя  Laughing  Laughing  Laughing Когато имаше вероятност да забременея използвахме презерватив, а през останалото време - не  Laughing Е явно не бях изчислила добре нещата, защото след 2 месеца руска рулетка - резултата се вижда долу на лентичката  Very Happy Пък да си призная, май съвсем умишлено не смятах както трябва Very Happy
Цитирай

Sofia

Нашето слънчице стана веднага. И както казва една приятелка - чакало ни е на някое облаче да се решим с татко му Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 656 отговора