Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

newsm40  Пиете ли червено вино?Всички ми казват че било хубаво да се пие по една чаша вечер.И аз всяка вечер си пийвам.Но се чудя все пак е алкохол не вреди ли на бебето??? Drunk newsm40 smile3538
Цитирай

София- Wien

Аз понякога също пийвам по чашка червено вино, още повече, че имам доста ниско кръвно и често ми се вие свят. Не зная вредно ли е или е полезно, но ми се случва рядко и не прекалявам.
Цитирай

И аз си пийвам винце-бяло червено..Оня ден 1 малка биричка,а по празниците и 20-30 гр. ракия... Embarassed
Цитирай

София

Няма лошо, и аз си пийвам по една чашка винце, но от време на време и особено ако е с някое вкусно папане. newsm24
Цитирай
А на мен нещо не ми понася какъвто и да е алкохол....Дали след третия месец това ще се промени?!?!
Цитирай

Варна

Аз от както разбрах, че съм бременна не пия абсолютно никакъв алкохол, но ......... вчера четох много интересна статия в сп. "9 Месеца". Там на дълго и на широко доказваха, че според новите теории в същност алкохола съдържа много полезни вещества и е полезно да се пие по малко вино и бира.  Cool.   
Цитирай

Дойчеланд

Здрасти! Smile Аз много обичам вино - и бяло, и червено. Като съвестна бъдеща мама, не пия алкохол още от решението за бебе. Чета навсякъде, че не е вредно, но имам чувството, че ще направя нещо нередно и ако нещо лошо се случи, ще умра от чувство за вина. Въпреки това, на Нова година пих няколко глътки червено: ииииииии Sick толкова гадно ми беше, все едно отрова пия. 35 странно нещо е това да си бременна  newsm78 !
   И умната! Wink
Цитирай

newsm40  Пиете ли червено вино?Всички ми казват че било хубаво да се пие по една чаша вечер.И аз всяка вечер си пийвам.Но се чудя все пак е алкохол не вреди ли на бебето??? Drunk newsm40 smile3538

Привет, аз до края на третия месец не пиех никакъв алкохол. Сега от време на време пия по чаша червено вино или бира. Аз съм с много ниско кръвно и червеното вино даже е полезно. На мен никога не ми е ставало лошо от алкохола, напротив даже Very Happy. Навсякъде пише, че може по чаша вино или бира - алкохолът в тях е много малък, а пък съдържат и много полезни вещества. Ако тялото ти се чувства добре и приема алкохола добре, не е проблем. Просто се вслушвай в симптомите, които организмът ти подсказва. И бебето, също  Smile
Цитирай

Варна

Не съм пила по време на бременността.
Цитирай
Не съм пила, когато бях бременна, само за наздраве близвах малко Sick и толкова, не ми се пиеше.
Цитирай

Докато бях бременна ми се е случвало да пийна по мъъъъничко бира или вино.
Цитирай

РусЙе

ПО 1 чашка вино дори е полезно, но аз не обичам червното, предпочитам бяло Laughing
Цитирай

Pleven/Sofia

az ne pieh no6to prosto neobi4am. No glutka za nazdrave da . 4uvala sum 4e dori na nikoi bude6ti maiki preporu4vat po malko vino no neznam edva li e vredno ako ne prekaliava6 vse pak Pitai lekaria si za po-sigurno!!!! Wink
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Не е вредно да пиеш по чаша вино от време на време.
Аз пийвах и бира докато бях бременна. Теърд алкохол
обаче не близвах.
Цитирай

Пийвам си и винце и биричка,а по прзниците и малко ракийка.Аз от много време предпочитам виното пред всякакьв друг алкохол и моят лекар ми беше казал че няма проблем след вечеря по една чашка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора