Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ще пускам бебчо на ясли вече:)Спряла съм се на  най - удобните за мен ясли, а именно: 22 Дневна Детска ясла ,Студентски град бл.14; 45 Целодневна Детска ясла,ж.к. Лозенец, ул. Майор Томпсън 40 ; 46 Седмична Детска ясла, ж.к. Лозенец,
ул. Св. Наум 56 и 69 Целодневна Детска ясла,Студентски град. Подала съм молби и в четирите:) Дайте отзиви за тях:)
Цитирай

София

За тези в студентски град нямам информация, не мога да ти помогна. За 45 Целодневна Детска ясла, ж.к. Лозенец, ул. Майор Томпсън 40 - чувала съм нехубави неща, ако се разровиш и тука във форума ще намериш писано за нея. А за тази на Свети Наум отзивите са добри, аз се интересувах за моя малкия, но в последствие реших да го оставя в къщи. Само че тя вече не е седмична май. Детето на една приятелка ходеше там и от нея чух, че веме си е нормална целодневна детска ясла.
Цитирай

някъде ... тук ...

Големия син ходеше в 69-та ясла в Студ. град. Много бяхме доволни и малкия като направи годинка - там мисля да го пускам, нищо че баткото е в 16 ОДЗ. Знам, че лятото и правиха основен ремонт и директорката доста добре се грижи за яслата. За 22 Дневна Детска ясла ,Студентски град бл.14 знам, че нямат двор където да играят децата, но нямам преки наблюдения.
Цитирай
някои да има отзиви за ясла Щастливо детство във Варна newsm78
Цитирай

Sofia

Доволна съм от 46 ясла. Базата е добра, чисто е, детето никога не съм го взимала раздърпано и мръсно, храната е добра, персонала е добър и винаги ми дават инфо когато пожелая. Въобще впечатлението ми е положително Laughing
Цитирай

СОФИЯ

Присъединявам се към Vesito за 46 целодневна детска ясла!
Доволна съм,коректни са. Когато имам въпроси от всякакъв характер се обаждам на директорката  и срещам отзивчивост и внимание! Разбира се и лелките също са много внимателни.Тръгнахме с много скептицизъм, но се сега вече имам пълно доверие. За храната съм чувала прекрасни отзиви, а това, което ме радва е рибното меню един път в седмицата!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.