Книгите със списание Журнал

  • 215 434
  • 834
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз купувам някои заради цената, но шрифтът е ситен. Някои ми харесват и този път. Могат да се купят и от електронния магазин на Санома всичките или само някои (има и стари издания):
http://shop.sbb.bg/?cid=3&pid=517

# 16
  • Мнения: 2 180
Аз постоянно ги купувам директно от Санома. Днес поръчах "Още те обичам" /книгата, която тъкмо излезе в Космо/ и "Връзки в Ел Ей", че у наше село карат по няколко бройки и не ми запазили.  ooooh!

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
На каква цена ги поръчваш и колко е доставката?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
Миналата година взех май първите три книги, които Журнал пуснаха, но не ми харесаха. Купувах преди това и книгите на Космо, но и те не ме впечатлиха. Обаче купувам списанието (Космополитън) откакто излиза у нас и затова взимах и книгите. Освен "Дяволът носи Прада" и "Нюйоркски светски хроники", другите книги ми идват много блудкави. От списъка на Журнал сега ме впечатли само "Мемоарите на една гейша", ама аз нея вече си я имам. Джаки Колинс вече съм я изпуснала (може да я открия някъде из Пловдив), и това е, което за мен лично си заслужава.

# 19
  • Мнения: 4 569
На каква цена ги поръчваш и колко е доставката?
Аманита, провери тук http://shop.sbb.bg/?cid=3&cat=3

# 20
  • Мнения: 382
Интересува ме ,дали "Журнал за жената" и другите издания на Санома са български или се печатат по някакъв лиценз? Скоро видях реклама на подобно списание с книга ,на румънски,по Дива Юнивърсъл.А съм виждала и "Къща и градина" на сръбски или македонски...

# 21
  • Мнения: 2 805
И аз си харесах единствено "Мемоарите на една гейша", другите не са моя тип книги Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 180
Интересува ме ,дали "Журнал за жената" и другите издания на Санома са български или се печатат по някакъв лиценз? Скоро видях реклама на подобно списание с книга ,на румънски,по Дива Юнивърсъл.А съм виждала и "Къща и градина" на сръбски или македонски...

Космополитън, National Georgraphic също ги има...
Всъщност ето информация: http://www.sbb.bg/advertising/
В над 20 държави...

# 23
  • Мнения: 4 569
Мемоарите започват увлекателно.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
Книгата си заслужава, но определено старото издание ми харесва повече като визия

# 25
  • Мнения: 2 180
Е, разбира се. Доста хора гонят визията и хубавата хартия. Simple Smile Тук шрифтът е ситен, хартията вестникарска, но за мен е важно съдържанието и съм доволна. Не мога да кажа същото за луксозните на вид подвързани томчета на Рийдърс Дайджест, които съдържат по 4 книги в съкратен вариантStop Ако ще и позлатени ъгълчета да им сложат, не са ли целите романи, мерси.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
Разбира се, за 4 лева няма как да е друго. Всеки си решава за себе си.

# 27
  • Видин
  • Мнения: 4 921
На мен така дори ми харесва повече. Контрастът не е толкова голям колкото на чисто бяла хартия и не ме боли глава (а съм с мигрена и съм доста тежък случай)  Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 647
И аз вече съм с Мемоарите в ръце. В списанието има реклама на книги, които ще излизат с други списания - имате ли информация техните поредици какво ще съдържат? Любопитна съм Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 569
Кримки са май. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт