«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
405-419 от 725 отговора

ћнени€: 0
добре де[
—крит текст :
накра€ и ≈зел и ≈йшан ли умират. » ако е така кому е нужно ц€лото това отмъщение
—крит текст :
Ќа нас, може би  Peace ќтмъщението не води към възмездие или справедливост, колкото повече затъваме в отмъщението, толкова повече доброто и злото губ€т своето значение. » ако човек иска да прости, тр€бва да го направи изц€ло и навреме. ¬ този смисъл за мен кра€т е справедлив. ќтмъщението на ≈зел уби невинни, и това направи невъзможно връщането му към ќмерЕ в този живот.
÷итирай

bg

ћнени€: 126
Ќе съм гледала цели€ филм  и въпреки,че разбрах какво се случва не мога още да кажа очаквах ли такъв финал или не.«а ≈йшан се питам,защо и тр€бваше да остава с ƒженгиз,айде предаде ќмер,за да спаси Ѕахар,но защо с ƒенгиз продължи живота си?Ќе мога още да си изград€ мнение за ≈йшан,не ме впечатл€ва играта на актрисата.
÷итирай

ћнени€: 808
—крит текст :
ј как умира вуйчото?
ўото гледах до 37-ма сери€, после ме хванаха нервите и пуснах последната сери€.
÷итирай

в зоната на здрача

ћнени€: 2 228
“а€ ≈йшановица, и мен ме докарва до лудост.
Ќе ми харесва, ама изобщо.
√адна и подла използвачка. ≈й, гол€ма кучка.
«ащо е останала с ƒенгиз..ами що то без пари и лукс и двамата не могат да живе€т, един за друг са си родени.
јз съм на 48 сери€..
÷итирай

bg

ћнени€: 126
≈ нали и т€ получава д€л защо и е тогава ƒженгис?
÷итирай

√ледам филма на 12 еп съм. «а мен ≈йшан никога не е обичала ,никои  освен себе си.„естно казано и ƒженгиз е гол€ма мижитурка ,но го съжел€вам по н€какъв начин. огато разбра ,че ƒженго е изневерил се €доса ,ако искаше …омер н€маше да и пука особенно.ƒругото ,което ми е адски грозно как излъга Ѕахар.≈зел се забавл€ваше с ≈йшан и Ѕахар ги вид€.Ќикога „ќ¬≈  ќЅ»„јў Ќ≈ Ѕ» ѕќ—“Џѕ»Ћ ѕќ “ќ«» Ќј„»Ќ.

√ледала съм и финала за мен срещата с ≈зел-йќћ≈– Ќј –јя показва ,че нищо не е останало от тази любов освен едно прекрасно дете.

—ами€т филм си е доста психопатски и е трудно , да се тълкува но всеки гледа по различен начин на нещата.
÷итирай

ћнени€: 3
—крит текст :
ј как умира вуйчото?
ўото гледах до 37-ма сери€, после ме хванаха нервите и пуснах последната сери€.

—крит текст :
 енан Ѕиркан отвлича дъщер€ му јзад и го кара да избира нейни€ или негови€ живот..¬уйчо отива с ≈зел, но не си слага бронежилетка спас€ва јзад, но е ранен и умира ...
÷итирай

ћнени€: 808
hotlips13, благодар€!  bouquet
÷итирай

«дравейте !

«а мен финала беше интелигентен , както и цели€ сериал . ќстави ни в дълбок размисъл , провокирани  Peace  ’ареса  ми .
—крит текст :
¬иждам , че доста хора са приели за факт смърта на ≈зел  Tired Ќо т€ не е факт и в това е провокаци€та  Peace
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 453
¬инаги когато гледам филм се вжив€вам в рол€та на н€кой от двамата главни герои, този път се поставих на м€стото на ≈зел и аз като него бих простила на всеки , бих приела причините и подбудите на всеки един от т€х за да направ€т престъплението срещу него , единствено на ƒженгиз не можах да оправда€ стореното.
«а мен ≈йшан е такава каквато € е създал баща и и въпреки всичко т€ обича истински ќмер до край.
÷итирай

ћнени€: 1 258
јз съм на 11 сери€.Ќ€ма да коментирам и да казвам какво ще стане,но понеже виждам ,че сте коментирали ≈йшан- за мен това е най противоречивата личност в цели€ филм. » до сега  не мога да оправда€ постъпката и. јко въпреки натиска от страна на баща и т€ беше казала истината мисл€ че никой н€маше да пострада.«ащото разследването н€маше даказателства и щеше да стигне до задънена улица.
Ќо.... ако беше спасила …омер и беше останала с него парите щ€ха да са само за ƒженгиз и јли. “е щ€ха да изчезнат с т€х , а ≈йшан  щеше да остане с …омер в бедната къща. ћного пъти съм си мислела защо го направи ≈йшан и това ли беше единствени€т начин и все стигам да отговора ,че въпреки че страда сега и се измъчва т€ също го направи за пари
÷итирай

ћнени€: 3
«дравейте !

«а мен финала беше интелигентен , както и цели€ сериал . ќстави ни в дълбок размисъл , провокирани  Peace  ’ареса  ми .
—крит текст :
¬иждам , че доста хора са приели за факт смърта на ≈зел  Tired Ќо т€ не е факт и в това е провокаци€та  Peace

—крит текст :
ћисл€, че финала беше противоречив, за да може всеки да избере от двата варианта, но за мен ≈зел последва ≈йшан....
÷итирай

при  арлсон,който живее на покрива

ћнени€: 3 014
Ќаправо ме разбихте ! ”ж се б€х зарекла да не гледам скрити€т текст, както и да не гледам напред, но не се удържах ! —помн€м си, че четох в темата за ≈зел отзивите за финала и си спомн€м ,че за повечето той беше неочакван ! Peace јз разбрах , че е отворен и все още мисл€ така ! Ќ€ма да гледам напред , ще се мъча ! Mr. Green

Ќервакова,  Hug баш ми е драго да те вид€ тук ! bouquet

≈йшан е доста противоречива личност, да ! Ќо и предвидима, затова и ≈зел ще успее отново да стигне до не€ ƒо този момент нито мога да разбера, нито да оправда€ решението и ! Peace
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 453
√оспожо и на мен ми е драго  Hug знаеш има ли анадолски хубавец аз съм там  Love
как ги обичам беее, всичките и не мога да реша кой най - много  Love то не бе  енан , то не бе ћурат, Ѕурак, Ѕюлент ,  ъванч , ’арун и т.н. и т.н.
» в стил ¬уйчо "¬сички ще видите, разберете и простите"

—крит текст :
ѕо рано ти беше писала, че това което прави ≈зел т.е. отмъщението е гол€ма вътрешна борба със себе си, не борба , а война иска ти се ти да умреш, само и само ≈зел да спре да се измъчва и да не  страда.

»мам молба към гледалите напред, да ми дадат линк към песента ко€то звучи в сери€та в ко€то   
—крит текст :
≈йшан и  енан в отдалечената вила б€ха събрали елита на “урци€ и имаше един певец, който п€ за ≈йшан и много € з€паше, песничката страшно ми хареса
« ѕоследна редакци€: нд, 05 фев 2012, 15:27 от √-жа Ќервакова »
÷итирай

ƒа не забрав€ме,че ≈йшан предаде любовта си заради живота на Ѕахар,баща й изчезна и пропил€ парите си ,нейните отидоха за лечението на  Ѕахар и остана и т€ без пари,ƒженгиз € заплаши след като искаше да се измъкне от него,той все пак й даде това което мечтаеше и се примири,но не и с любовта си към ќмер и т€ го доказа,аз лично много си € харесвам,всички ми харесват ,всеки е уникален сам за себе си ,отлична игра на всички актьори,супер филм
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
405-419 от 725 отговора