ЕЗЕЛ/EZEL - мъжът, който ще отнеме съня ви - по Нова ТВ - Тема 2

  • 67 552
  • 725
  •   1
Отговори
# 450
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз да попитам сега..гледах 9 епизод , който е със бг субтитри и 10 и нататък обаче не са с бг субтитри. Къде мога да ги гледам епизодите със бг субтитри?

# 451
  • Мнения: 14 830
Аз да попитам сега..гледах 9 епизод , който е със бг субтитри и 10 и нататък обаче не са с бг субтитри. Къде мога да ги гледам епизодите със бг субтитри?


аз ги гледам във V-BOX

# 452
  • Мнения: 5 138
Аз да попитам сега..гледах 9 епизод , който е със бг субтитри и 10 и нататък обаче не са с бг субтитри. Къде мога да ги гледам епизодите със бг субтитри?


На предната страница в темата пост №447
Аз си ги теглех от мастера и от профила на късметче.

# 453
  • София
  • Мнения: 1 115
аз  ги гледам в dbtv

# 454
  • Мнения: 493
ей 12 епизод 3 част не ми се отваря във v-бокса,много ме е яд сега къде да я търся тая част,помогнете ми моля ви!

# 455
  • Мнения: 3
ей 12 епизод 3 част не ми се отваря във v-бокса,много ме е яд сега къде да я търся тая част,помогнете ми моля ви!

http://ezel-bg.blogspot.com/search/label/%D0%A1%D0%95%D0%A0%D0%98%D0%AF%2012

Това е 12 епизод...

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 12:52 от hotlips13

# 456
  • Мюнхен
  • Мнения: 276

Видях, че вече там не се обсъжда края в другата тема, но съм сигурна, че ако някои има въпроси за финала, ще му бъде отговорено


Понеже аз зададох въпросът, да ти отговоря:
Първо е със скрит текст и е към тези, които са гледали! Изрично съм го написала, към тези , които са гледали , а те не са малко! И второ , когато гледах ЛиН исках да коментирам с момичетата, които пишат в темата за филма, но те бяха много напред- защото го следят от турската ТВ, а тук малко или много поне имаме равен старт! А след гаврата на НОВА вече никой не е на един същи етап.
·٠•Snejka•٠· , благодаря , мила и хубава и спорна седмица на всички HugНа фона на това , което се случи да пази Бог.



Скрит текст:
Все още има места, на които е без скрит текст. Няма значение. Важното е вече да се внимава. Когато става дума за други филми, при които края и предстоящите събития са предвидими е друго, но при Езел се разваля магията на филма, когато знаеш какво ще се случи. Иначе знам как е когато искаш да си споделиш мнението, но другите са вече доста напред. Все пак мисля, че може би ще се намери някои в другата тема за Езел, който да ти отговори. Не съм писала там, но съм чела и знам, че са толерантни и мили. А и темета Края на Езел е може би най-дискутирана. Мое мнение! Слагам го със скрит текст, за да няма после обидени, че съм намекнала, че края е неясен!

# 457
  • Мнения: 3 371
Привет, дами ! Hug Нека не си разваляме хубава темичка и впечатленията от филма с тези спорове ! Дали е скрит текст или бели букви, който иска ще ги прочете и без това! Аз, от кокошка крак съм яла и никога не мога де се въздържа и въпреки това филмът продължава да ме вълнува и да ми е интересен !  Peace
А и, както личи от коментарите ви, до самият край Езел ще си остане скрит текст ! Peace

# 458
  • Мнения: 5 138



Позволено ли е да постваме клипчета, които могад да издадат нещо напред, аз на тази мелодия и в най-щастливия си ден мога да ревна и три часа да не спра.

# 459
  • Мнения: 3 371
Винаги ще има някой, който няма да вярва в теб, докато някой друг ще поверява живота си на теб. Винаги ще има някой, който ще изчезва в момента, в който се почувстваш сам, докато друг ще идва точно тогава, за да изпълни живота ти. Винаги ще има някой, който ще играе с твоите чувства, докато ти отваряш сърцето си. Но това са правилата на играта. И ако искаш да живееш- трябва да играеш!

# 460
  • Мнения: 0
Как може такова нещо,не стига,че само 2 пъти в седмицата,но и в 22 часа.УЖАС ooooh!

Това е най-готиния сериал,който съм гледала през живота си.Невероятен е...Всеки един епизод е уникален...Гледам една серия и нямам търпение да гледам следващата.Едва на 7ми епизод(оригинален) съм и се чудя,щом от самото начало стават такива интересни работи,какво ли ще се случи в следващите....Препоръчвам го на всеки.Който го гледа,няма да сгреши.. newsm10


А на тези от "Нова" какво да им кажа,освен,че са много зле...Затова винаги ще бъдат слаба телевизия.Не смятам,че рейтинга е важен,защото ще загубят и малкото зрители,които имат..

# 461
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ezel Abu Dhabi Su Gösterisi

# 462
  • Мнения: 67
Аз го изгледах, обаче не разбрах накрая Езел умря ли ? Джан при кой отиде?

# 463
  • Мнения: 8 215
Аз го изгледах, обаче не разбрах накрая Езел умря ли ? Джан при кой отиде?

Явно не си го изгледала - гледай пак Simple Smile

И аз го изгледах, невероятен филм, дали накога ще видим толкова добър български сериал  Thinking

# 464
  • Мнения: 5 138

И аз го изгледах, невероятен филм, дали накога ще видим толкова добър български сериал  Thinking
Няма как да стане у нас, школовката ни е слаба, не само за артисти, но и за режисьори, продуценти, сценаристи и т.н. , един филм не е продукт само на един талант.

Общи условия

Активация на акаунт