Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

Анкета

каква марка пюрета купунаве най често за бебоците?

(Гласуването приключено: нд, 15 яну 2006, 21:14)
Въведи твоя глас

гр.Пловдив

Какви пюренца най често хапват бебоците ви?Интересуват ме основно зеленчукови и местни пюрета!
Цитирай

Лондон

Докато си бяхме в БГ, основно купувах на ХИПП. Взимала съм и от на Ганчев - малката ги харесваше.
Цитирай

UK, Harlow/София

Хип, Семпер и Сънвал!
Цитирай

РусЙе

Нестле и Гербер Peace
Цитирай

Варна

Ние обичаме пюретата на Ганчев.
Цитирай

София

Хаме и Беби Вита основно,наколко вида на Ганчев.Вземах и някои от плодовите на Ам-Ам.Пробвах и Гербер тези дни-одобрихме ги.
Цитирай

Душата ми е там, сърцето ми тук!

За сега Hipp, в началото взимах и плодови но АМ АМ, обаче в последствие взимам основно на Hipp, на скоро взех манго и ябълка на Sunval, по-нататък ще видим, предполагам, че ще взимам и други марки за да има разнообразие в менюто Wink
Цитирай

Huelva, Испания

Основно се изхранваме сьс Сьнвал, понякога плодови на Ам-ам и  някои месни на Хип и Гербер.
Цитирай

София

ХИП , СЪНВАЛ и ГЕРБЕР . Моят син от месните предпочита ГЕРБЕР , сигурно защото са по редки . Със зеленчуковите ми е трудно - никак не ги харесва , яде само няколко вида , с плодовите нямам проблеми . Беби - Вита също са хубави - от тях много харесва пиле с тиква !!! А от българските НИКОГА не бих му дала !!!  smile3502
Цитирай

USA

Аз купувам Гербер
Цитирай

София

Хип и Семпер, а от зеленчуковите на Нестле-Алете за нейната възраст, защото зеленчуковите на Хип и Семпер са само за след 4 месеца, малки бурканчета и фино пасирани, което вече не е за нас  Laughing
Цитирай

София , Младост 1

месните и зеленчуковите са ни HIPP, плодовите на HAME и GERBER...SEMPER съм взимала от риба , пъщернак ,  броколи.. ама хич не ги ядохме newsm77
Цитирай

София

Давах предимно Ганчев. Като поотрасна 7-8-ми месец давах на Хип, плодови на Хаме.
Цитирай

гр.Банкя

месни на ганчев,плодови на хаме,а зеленчуковите си ги правя аз.
Цитирай

Купувах Гербер,понякога Семпер.Тези на Хип са толкова гъсти,че се давеше от тях Sick
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора