Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте на всички.Аз сам нова в този форум но прочетох доста от нещата които сте писали и обсъждали- с две думи възхищавам ви се за смелоста да говорите открито.Аз съм на 20 години и имам нужда от помощ.Моят птоблем е следният. Пиех 3 г. противозачатъчни хапчета след аборт,  преди 3 месеца ги спрях.два месеца всичко беше нормално,но  сега на 3 месец ми закъснява с 16 дена.Изпитвам и болка в зърната на гърдите си.Правих си 5 теста за бременност и 5-те бяха отрицателни. Не желая да имам дете засега та аз само на 20Помогнете ми кажете ми какво да правя.Да ида ли на лекар.На някой случвало ли му се.Много съм объркана
Цитирай

Стара Загора

Спокойно можеш да идеш на лекра...ако има нещо ще се види.
Желая това, което искаш  bouquet
Цитирай

NL

Иди на лекар след такова закъснение ще се види ако има плод
Желая ти късмет  Peace
Цитирай

Май наистина трябва да ида на лекар.Но нещото което най- много ме притеснява са болките в зърната ми.Никога преди не ми е закъснявало толкова,чудя се дали не сам се увредила от хапчетата през всички тези години!?
Цитирай

Стара Загора

Закъснение може да имаш и от промяната на времето...от хормони...абе я отиди на лекар.
Цитирай

София

Възможно е закъснението да се дължи на наместването на хормоните след спирането на хапчетата. Чувствителните гърди са симптом както на бременност, така и на пмс, а също и на различни рамествания в хормонките. Други няскакви симптоми имаш ли - гадене, често уриниране.... и можеш ли д анамериш нещ осходно с усещанет оти в предходната бременност?
Цитирай

Не виждам нищо сходно с предишната ми бременост.Помня че тогава ме болеше много главата и повръщах от всичко,беше ужасно.
Аз обаче реших ще ходя на лекар.Мерси на всички които се отзоваха на молбата ми.много ми помогнахте. Peace
Цитирай

пред компютъра

Цитат
Възможно е две бременности на една и съща жена да са коренно различни. Мойте бяха такива.През първата изобщо не  ми ставаше лошо само ми се виеше свят в началото, а през втората първите 3м постоянно ми беше лошо.
Цитирай

София

Възможно е  да ти се е повишил пролактина и от там идват и `чувствителните гърди`. Случва се след прием на хапчета. Но при всички случаи отиди на лекар, за да си оправиш хормоните.
Цитирай

Sofia

Ама от 6 януари до сега момичето сигурно е отишло на лекар , та не виждам смисъл в повдигането на тази стара тема .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.