Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Варна

До сега не съм ползвала нищо такова, а според някои отдавна съм закъсняла (минах 25г.) Very Happy Марки и цени най-различни, моля който е пробвал нещо наистина ефикасно да сподели Very Happy Благодаря Very Happy
Цитирай

София

Добре действат резанчета картофи , поставени на очите.
Има специални , готови маски в китайските магазини с биологино, активно злато, жен-шен и др.
Най-добре ще е , ако можеш да се наспиш и си отпочинеш !
Цитирай

Варна

Добре действат резанчета картофи , поставени на очите.
Има специални , готови маски в китайските магазини с биологино, активно злато, жен-шен и др.
Най-добре ще е , ако можеш да се наспиш и си отпочинеш !
Благодаря за бързия отговор Very Happy Това със спането е почти невъзможно Mr. Green Тъкмо се зачетох във въпросчета за диети ... Е, за 2 месеца смъкнах 18 кг, но сънят ми беше не повече от 1-2 часа на денонощие #Crazy От тогава съм със сенки  #Crazy
Цитирай

София

В такъв случай, трудно ще те помогне крем.
Трябва ти вълшебна пръчица!  Very Happy
Ако искаш , изпрати ми адреса си на лични, ще ти изпратя от китайските маски! Много са добри, а ако не ти помогнат, поне няма да ти навредят. Освен това са не са скъпи - 1.60 лв.
 newsm78
Цитирай

...Here I Am On The Road Again...

Кремче не мога да препоръчам - не знам за някое наистина ефикасно, но дори да намериш резултатът ще дойде бавно. Ако търсиш по-бърз ефект, ти препоръчвам да си вземеш течен коректор за сенки под очите. Аз съм доволна от този на Bourjois. Има тестери, така че, ако искаш пробвай. Успех!
Цитирай

Русе

Аз използвам на Арома, по-евтиничък и съм изключително доволна. Но аз нямах много кръгове. Но все пак доста добре ми действа.
Цитирай

Sofia

Тъмните сенки под очите са признак или за преумора или за токсикация на организма. Токсикацията се премахва а съответно и сенките ако караш 1 седмица на чайове и плодове.
Цитирай

Варна

Тъмните сенки под очите са признак или за преумора или за токсикация на организма. Токсикацията се премахва а съответно и сенките ако караш 1 седмица на чайове и плодове.
Ами определено е от преумора! Ако отслабна още направо ще се свърша, ден няма без да си хапна шоколад (дава ми енергия) и пак слабея, а какво остава да спра да ям Shocked Иначе идеята не е лоша, но не точно сега Very Happy
Цитирай

Пловдив

И аз имах същия проблем, ползвам едно кремче на RoC и съм доволна. Е сенките под очите ми бяха сини и не са изчезнали съвсем, но още след първата седмица изсветляха малко, а сега след около месец редовна употреба почти ги няма. Освен това от време на време си правя студени компреси или топли с лайка, но доста рядко ми остава време.
Цитирай

BG

от кремчето на орифлейм съм много доволна. този месец май беше намалено, но не се сещам точно колко струваше. може би около 12-13лв.
на гарние съм ползвала гел за под очи. също съм доволна. и той струваше толкова.
от арома не съм доволна - изобщо  Naughty. по-добре ми беше без крем, отколкото с този на арома.
от нивея също не съм доволна. но той беше по0скоро против бръчки, та сигурно затова  Wink
Цитирай

Бургас

Galenik-струва около 30 лв поне има ефект
Цитирай

В момента използвам на "Нивея" за сенки около очите,но не виждам никаква промяна.Препоръчвам ти да си вземеш коректор и така да заличаваш сенките.
Цитирай

Варна

Galenik-струва около 30 лв поне има ефект

наистина помага Peace
Цитирай
Миличка, аз съм доста по-възрастна от теб и имах същите проблеми.Тъй като на ден изкарвах по 15 часа пред компютъра си бях внушила, че тъмните кръгове са оттова докато наскоро реших и си направих профилактични прегледи /дори бях ходила и в Медицинска академия в Института по алергология/ - е да не те отекчавам . ....и така докато накрая се оказа,че е от ниския ми хемоглобин. Съветвам те и ти да отидеш да си го провериш. УСПЕХ!
Цитирай

София

Кремчето на Галеник наистина помага, но тези 30лв. бяха за кремче 7 или 8мл.  Mr. Green
В момента ползвам Дистресант на RoC, не намирам разлика и е 22-23лв. за 15мл.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора