Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Моля, мами,които знаят нещо повече от това, което може да се научи от сайта на Американския колеж да споделят - интересуват ме подробности за изпита, от къде могат да се намерят материали за подготовка, заслужава ли си да се учи там, предвид заплащането и дали качеството на обучението е на ниво. Лични впечатления ще са ми особено полезни! Wink
Благодаря предварително!

# 1
  • София
Аз съм завършила там през 1999 г. За образованието там съм 100 "за" . Подготовката е много стабилна. Забрави да се бяга от час. Дисциплината е желязна, буквално. Охранява се добре (все пак е до школата в симеоново). Базата е разкошна. Е малко е далеч ама се свиква. Има и общежитие - ама там не знам как стоят нещата. По мое време нямаше, та бях на квартира (аз от Добрич дойдох в по-голямото село).
Реализацията - рано е да се каже - около 80% са по света. Всички сме в университети.
Ама много са вдигнали таксите брей. По наше време беше доста по-евтино.
За изпитите не съм се готвила конкретно. Имаше едни книжки 4 теста или нещо подобно та по тях... Изпитите ако не се лъжа са някъде през март.
Питай по конкретно ако мога ще помогна.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт