Сигурен ли си,4е си българин?

  • 2 252
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 792
 Аз съм сигурна, че във всяка една страна, поне десетина точки, ще могат да бъдат отнесени, като характерни. Не прочетох всички, защото и това, което прочетох ми беше достатъчно, видях иронизиране, на нормални човешки навици, които можеш да срещнеш навсякъде. Ами не е смешно, когато се подиграваш злобно, има си хумор и хумор Confused
 докато пишех, гледам има отговори, сори ако повтарям някой.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423

Някои хора пак започнаха да се вземат много на сериозно.

Би ли се уточнила, ако може.
Ето, продължаваш да се взмаш на серизоно! Такива неща могат да се напишат за всяка нация и ще има преувеличени неща, но и много истина. Не е написано със зла умисъл!

Благодаря ти за отговора  bouquet. Не се взимам на сериозно, просто ми прозвуча обидно. Rolling Eyes

# 32
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Нека се взимам насериозно, нека съм тъмен сухар, балкански субект без грам чувство за хумор, но и аз стигнах до 10 точка, а после прочетох последната и обърнах особено внимание на главните букви.
Веси, ако това са били твоите алтернативи, мога да разбера веселието ти, че си се отдалечила от тях, в противен случай ще кажа "ПРостото си е просто, какво има да му мисля?"  Sick Sick

# 33
  • Мнения: 1 216
Буболина, моля те, не се обиждай!
Ако има нещо недоразбрано, то приеми извиненията ми!
 Flowers Rose

# 34
  • София
  • Мнения: 4 423
Буболина, моля те, не се обиждай!
Ако има нещо недоразбрано, то приеми извиненията ми!
 Flowers Rose

Няма за какво да се извиняваш!  bouquet Hug

# 35
  • Мнения: 1 393
Абе хора, защо го приемате това като лична нападка?

Въпросният текст циркулира от години, аз поне съм го виждала най- малко пет пъти досега (по форуми и разпращан по емайли) и то не само за българи, но и за сърби, албанци, а даже май веднъж беше и за италианци.
Това е някакъв вид имиграционен хумор, който поне според мен никого не цели да обижда.
Но аз поне мисля, че е смешно  само когато е на английски (или ако го има и на други езици), на български просто не звучи смешно, май това е всъщност.

 Peace

# 36
  • Мнения: 7 430
Има и верни неща  newsm78

# 37
  • Мнения: 46
Не мога да разбера защо в този форум всички гледат да се нахвърлят върху всичко, което не им допадне. Явно тук си изливате всичката отрицателна енергия.  ThinkingВярно, че като българи се засягаме, но по-горе се споменава на няколко пъте,че има хумористичен характер. Като нямате чувство за хумор, моля не съсипвайте доброто настроение на другите. Naughty Peace

# 38
  • Мнения: 7 837
Така като гледам, главно се изказват мнения. Когато нещо ми се стори тъпо, защо да си мълча  Grinning
Айде сега, за да има мир и сговор, всички дружно да се юрнем да се смеем на тази тъпня. И да казваме колко е оригинална или готина.
И аз нося на бъзик и пиша глупости, оба4е от шега до шега има разлика. Въпрос на усещания е...
Евала на тези, които имаха сили да изчетат всичките 60 и кусур точки  Mr. Green

А Весито я разбирам, тя си пада по хумористично-лексиконния тип теми, затова явно и тази й е допаднала  Grinning

# 39
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Наистина е голяма глупост, доста плоско, крадено и наставяно оттук оттам. Виждала съм интересни такива списъци, други изпълнени с истинска болка, но това е просто копикат без особена фантазия или познания за каквото и да било. На около 17 и половина години  Rolling Eyes. К'мон, как може да ви е смешно това  Rolling Eyes?

# 40
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
вече не знам кое е по-смешно- текста или продължителните обсъждания за него.та чак и лична обида... newsm78
не знаех, че като прочетеш 10% от нещо можеш да даваш оценка , но явно съм го пропуснала това правило.
не мога да разбера защо и се нахвърлихте като се има предвид какви теми се вихрят в клюкарник и татковците.

# 41
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
вече не знам кое е по-смешно- текста или продължителните обсъждания за него.та чак и лична обида... newsm78
не знаех, че като прочетеш 10% от нещо можеш да даваш оценка , но явно съм го пропуснала това правило.
не мога да разбера защо и се нахвърлихте като се има предвид какви теми се вихрят в клюкарник и татковците.
Мариябутти, без да искам да влизам в спор, ще споделя, че мнението ми не е формирано от 10% четено. Въпросното четиво считам, че вреди на хигиената ми ако го дочета. Не е необходимо да чета всичко до край, ако началото е просто гадно. Но ти, пък, генерализираш и обощаваш, което не се различава особено от това да изказаш мнение въз основа на 10 %.  Peace

# 42
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
вече не знам кое е по-смешно- текста или продължителните обсъждания за него.та чак и лична обида... newsm78
не знаех, че като прочетеш 10% от нещо можеш да даваш оценка , но явно съм го пропуснала това правило.
не мога да разбера защо и се нахвърлихте като се има предвид какви теми се вихрят в клюкарник и татковците.
Мариябутти, без да искам да влизам в спор, ще споделя, че мнението ми не е формирано от 10% четено. Въпросното четиво считам, че вреди на хигиената ми ако го дочета. Не е необходимо да чета всичко до край, ако началото е просто гадно. Но ти, пък, генерализираш и обощаваш, което не се различава особено от това да изказаш мнение въз основа на 10 %.  Peace


като ще си говорим за начин на изразяване, което е далеч от темата, би ли ми казала къде точно "генерализирам и обощавам".

не се обърнах към никого, просто изказах мнение за факт.
защото все си мисля, че за да се дава оценка се изисква да си запознат с материала, колкото и да ти е гадно.

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, уф, това ще ми е последното отклонение-генерализиране и обобщаване на темите в Клюкарника и Татковците, а оттам генерализиране и обощаване на хората, които пишат там. Това е.
За начин на изказ-да, чела съм, че шотландците били стиснати, германците-студени и пр, но никъде не съм чела в следствие на това да се генерализира и обощава, че държат бабите си в мазета. Първото е вид самоирония, второто е грубо и обидно и говори за възпитание или неговата липса.
Това е моето мнение, сигурно след ден-два или година ще се попикавам от смях на това, че в "Църквите ни имало кръчми с пияници", което не съм срещала, но вероятно като идея или невероятно хрумване е просто адски смешно и трябва да го оценя като такова.
И за да приключа, стигам до извода, че всеки си има неговата България, много е страшно, ако това е била България на автора (който и да е този народен поет и смешник, тънък разбирач на хумора) и в този ред на мисли дано там, където е, се е спасил от и избягал от такава атмосфера.

# 44
  • Мнения: 2 952
Айде  стига бе !То от  всичко ще  направите  спор....не  стига ,че някой си  е  направил труда да ви пусне  тук нещо  добронамерено   смешно ..или поне  за убиване на времето .....хем се ровите във   форумите ,че няма какво да правите , хем пък мрън , мрън , кокони!

Човек без чувство за хумор за мен е инвалид  Peace
Дайте по една усмивка...Ако бяхте лице в лице  с този който "разказва" ....щяхте ли да сте толкова  кисели краставици или щяхте даже насила да се усмихвате .?... Grinning ....така е.....

Скици.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт