Пепел от рози по БТВ - 4

  • 56 762
  • 742
  •   1
Отговори
# 105
  • Временно
  • Мнения: 788
Момичета, знаете ли на кой оригинален епизод отговаря епизода, който ще дават довечера?  bouquet

  

И още един въпрос: Снимки и колажи трябва ли да са в скрит текст? newsm78

11 епизод,няма да е целият ,а само част  Peace

# 106
  • Мнения: 14 828
Мисля че още тогава там на стълбите и после в градината Керим беше  привлечен от нея.Не казвам че се е влюбил но беше привлечен.Или може би още когато я видя мокра да се опитва да измъкне овцата от водата.
Да Керим позволи на приятелите си по точно не ги спря/ не че щеше да успее/ но беше пиян  и дрогиран . не осъзнаваше какво върши беше абсолютно неадекватен,въпреки че се беше запазила част от чивещината и той не и посегна
А Мустафа напълно трезвен я доунищожи в болницата с виковете и нападките си.И ако постъпката на Керим е унищожила мечтите и  то постъпката на Мусти разби сърцето и

# 107
  • Мнения: 0
При срещата си с Мустафа Керим си спомни кога за пръв път го видя, на партито за годежа, но не това искам да коментирам. При спомените му дадоха думите, които тогава казва на Фатмагюл"истинска ли си или си фея" Колко красота и нежност имаше в тях. В погледа на Керим имаше толкова много възхищение и пак онези негови усмихнати очи я гледаха сякаш не можеха да повярват в това което виждат пред себе си.

''Коя си, откъде си, истинска ли си или си фея" Смущението в очите на Фатма, та кога това прекрасно малко сърчице е чувало подобни думи и от кого да стане това от безценния Мустафа, който точно предния ден я натискаше на гредите на строежа и викаше "умирам от желание..."Това ме накара да се замисля, колко малко и колко много неща може да се крият в едни думи и как те може да разкрият същността на човека, който ги е казал. Явно любовта на Мустю се е свеждала единствено до задоволяване на нагона.



И аз мисля като теб,Мустафа е просто недодялан и грубоват,дори и снощи като купи марципана не знаеше как да го поднесе на жената,пък и тя какво ли му хареса,явно иска чрез него да се измъкне от бака в която е попаднала...е сега вече ще има достойна жена до себе си,щом не можа да прости на Фатмагюл посегателството в/у нея без нейното желание....Точно от първата им среща м/у Мустафа и Керим съм останала с впечатрлението се индиректно се познават двамата поне визуално... Thinking

# 108
  • Мнения: 0
Мисля че още тогава там на стълбите и после в градината Керим беше  привлечен от нея.Не казвам че се е влюбил но беше привлечен.Или може би още когато я видя мокра да се опитва да измъкне овцата от водата.
Да Керим позволи на приятелите си по точно не ги спря/ не че щеше да успее/ но беше пиян  и дрогиран . не осъзнаваше какво върши беше абсолютно неадекватен,въпреки че се беше запазила част от чивещината и той не и посегна
А Мустафа напълно трезвен я доунищожи в болницата с виковете и нападките си.И ако постъпката на Керим е унищожила мечтите и  то постъпката на Мусти разби сърцето и
newsm10 newsm10

# 109
  • Мнения: 439
Момичета, здравейте!
Искам да питам къде кледате сериите напред и до кой епизод има преведени? Много исках да незнам какво ще се случи, но с малкия ми е просто невъзможно да гледам сериала като хората. Peace Поради тази причина и не пиша много тук, но какво да правя, не ми стига времето, докото наваксам и айде. ooooh!
Благодаря ви! Hug

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 39


Не са важни думите. Мустафа не може да се изразява ,но не си позволи друго освен бегла целувка по устните или вратлето.
Този, който използва красивите думи я хвана и позволи на приятелите си да я изнасилят. Фатмагюл го каза красиво"Отнехте ми цветовете на живота" Crossing Arms


Абсолютно! Peace Хубавото е,че този,който и отне цветовете на живота ще направи всичко,за да и ги върне даже още по-красиви!Колкото и трудно да е това.
 LaughingМежду Мустафа и Керим няма много сходни неща.../Едва ли Керим би реагирал така, поставен в ситуацията,в която Мустафа изпусна от контрол нервите си в болницата при Фатма. newsm78А за поведението на Мустафа,поставен  в ситуацията с изнасилването нямам предположения,този образ ми е малко рехав и неясен... /И животът на Фатма с всеки от тях би бил много различен... За мен лично с Керим ще е по-пълноценен във всяко отношение.
Не съм убедена,че онова  между нея и Мустафа беше любов в истинския смисъл,може би по-скоро навик,привързаност,приятелска обич и закачка.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 1 213
Макар че не им попречи да посегнат на Фатма, за мен Керим на този етам е много по-благороден от Мустафато, който се кълнеше, че тя е неговата жена и т.н. Но точно когато имаше най-много нужда от него, той постъпи егоистично, не застана до нея, не я защити. Държа се много неадекватно, направо грозно.
А Керим е толкова внимателен, стреми се да не се натрапва, вече освободен от най- голямата си вина/но не и напълно невинен/ се опитва да разкаже какво е станало.
Чакам с нетърпение да видя как ще се развият нещата при Фатмагюл, как ще се прекърши да живее с него без да го отбягва и т. н.

# 112
  • Мнения: 0
Това за думите на Керим към Фатма го написах, защото те наистина ми направиха голямо впечатление и то сега /чудя се къде ли съм гледала първия път, та съм ги подминала или по скоро забравила  Blush Naughty/, но в случая става дума за нещо което се случи преди изнасилването и тогава нямаше как да знаем, че Керим ще е един от участниците в него макар и пасивно.

# 113
  • Мнения: 44
Момичета, здравейте!
Искам да питам къде кледате сериите напред и до кой епизод има преведени? Много исках да незнам какво ще се случи, но с малкия ми е просто невъзможно да гледам сериала като хората. Peace Поради тази причина и не пиша много тук, но какво да правя, не ми стига времето, докото наваксам и айде. ooooh!
Благодаря ви! Hug
Просто пишеш в Ю Тюб ,,Каква е вината на Фатмагюл'' и ще видиш на кои има субтитри. Peace

# 114
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Последните няколко епизода, се случиха доста неща най-вече с Фатмагюл и Керим...
Решила съм да изгледам и този от тази вечер и ще споделя, какво мисля.
Интересни неща сте уловили и вие... Peace Hug

Ще си позволя за пореден път да напиша моето мнение, дано няма засегнати... Hug

Скрит текст:

 EmbarassedИзвинете ,дами,толкова са хубави тук,че не се стърпях и я слагам без да я скривам.Такава красота!... Hug

benibella,  Hug разбира се, че са хубави и изкушаващи на тази снимка...но, все пак са и издайнически донякъде... newsm78
Аз също съм проследила развитието на сериала до момента, но целта на включването ми в тази тема, бе заради коментарите.
Наистина е трудно да се абстрахираш от това, което вече си видял и знаеш, но когато и в темата, където се предполага, че не се знае/а, мисля, че многократно се обсъжда и се реши, това да не се пуска инфо за сериала, извън, това, което е по епизодите на БТВ, ако не е в скрит текст/ постоянно се прокрадва бъдещото действие е още по-трудно.
Може би са малко, момичетата, които проследяват сюжета само във варианта на БТВ, но и не само заради тях,
а и заради всички ползването на опция скрит текст не само е наложителна, тя е и един вид уважение, поне според мен.
Защото в противен случай е "кражба на емоции и собствени усещания и възприятия", както писа скоро Мег  Hug...

Aз съм наясно, че ако изисквам нещо, то мога да го направя само към себе си,
за останалите всеки има право да си прецени и реши, затова и ви споделям моето мнение по въпроса.
Избора е на всеки. Hug

Tara41,  Hug
Надявам се, си намерила отговор на въпроса си от написаното по-горе.

Скрит текст:
И още един въпрос: Снимки и колажи трябва ли да са в скрит текст? newsm78

Кости, написа преди две теми време...нека се четем и уважаваме... Hug

С най-топли чувства, към всички  Hug приятен ден! newsm53

# 115
  • Мнения: 6 529
Към кой епизод се заражда любовта на Фатма към Керин?

# 116
  • Мнения: 640
На Мустафа му се чудя още на акъла. Щом отиде при Аху newsm78,не съм сигурна за името,
значи може на  жени да прощава,че са с други и то много мъже, а на тази ,с която трябваше да свърже живота си ,не можа да прости. Не мога да ги разбера тези традиции. #Crazy
Понеже съм и фен на крими и адвокатски сериали, снощи гледах в един как един палестинец запалва жената на брат си, защото му изневерила. Shocked Това са стари традиции ,които се отричат , но все още си съществуват .

margita9 ,
Цитат
Ще си позволя за пореден път да напиша моето мнение, дано няма засегнати... Hug

Защо да се засягаме?  Дори и да не съвпадат мненията ни ,значи ли че трябва да се "изяждаме"?
Знам от личен опит ,че във всяка тема се образува групичка с еднакво мислене и всеки с различно е низгвергнат. Дано тук не стане така. Нали се събираме да се повеселим, да се откъснем от сивото ежедневие с нещо свежо и различно. Peace

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 13:23 от pavlinaio

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 690
Здравейте!


Ще си позволя за пореден път да напиша моето мнение, дано няма засегнати... Hug

Скрит текст:

 EmbarassedИзвинете ,дами,толкова са хубави тук,че не се стърпях и я слагам без да я скривам.Такава красота!... Hug

benibella,  Hug разбира се, че са хубави и изкушаващи на тази снимка...но, все пак са и издайнически донякъде... newsm78
Аз също съм проследила развитието на сериала до момента, но целта на включването ми в тази тема, бе заради коментарите.
Наистина е трудно да се абстрахираш от това, което вече си видял и знаеш, но когато и в темата, където се предполага, че не се знае/а, мисля, че многократно се обсъжда и се реши, това да не се пуска инфо за сериала, извън, това, което е по епизодите на БТВ, ако не е в скрит текст/ постоянно се прокрадва бъдещото действие е още по-трудно.
Може би са малко, момичетата, които проследяват сюжета само във варианта на БТВ, но и не само заради тях,
а и заради всички ползването на опция скрит текст не само е наложителна, тя е и един вид уважение, поне според мен.
Защото в противен случай е "кражба на емоции и собствени усещания и възприятия", както писа скоро Мег  Hug...

Aз съм наясно, че ако изисквам нещо, то мога да го направя само към себе си,
за останалите всеки има право да си прецени и реши, затова и ви споделям моето мнение по въпроса.
Избора е на всеки. Hug

 Hug

С най-топли чувства, към всички  Hug приятен ден! newsm53



 PeaceАко може, да не се съглася с това! Та ние всички така или иначе вече знаем накъде тръгват полека-лека отношенията между Фатмагюл и Керим! Не виждам нищо лошо да има от време на време по някоя хубава снимка, още повече, че само литературни анализи в един момент меко казано додяват, нека темата се пораздвижи!

На benibella  Hug снимката е чудесна!  Crazy

пп - Ето, и сега, за пореден път има въпрос кога се появява любовта....  Joy не дали изобщо се появява...  Peace



# 118
  • Мнения: 14 828
На Мустафа му се чудя още на акъла. Щом отиде при Аху newsm78,не съм сигурна за името,
значи може на  жени да прощава,че са с други и то много мъже, а на тази ,с която трябваше да свърже живота си ,не можа да прости. Не мога да ги разбера тези традиции. #Crazy
Понеже съм и фен на крими и адвокатски сериали, снощи гледах в един как един палестинец запалва жената на брат си, защото му изневерила. Shocked Това са стари традиции ,които се отричат , но все още си съществуват .

margita9 ,
Цитат
Ще си позволя за пореден път да напиша моето мнение, дано няма засегнати... Hug

Защо да се засягаме?  Дори и да не съвпадат мненията ни ,значи ли че трябва да се "изяждаме"?
Знам от личен опит ,че във всяка тема се образува групичка с еднакво мислене и всеки с различно е низгвергнат. Дано тук не стане така. Нали се събираме да се повеселим, да се откъснем от сивото ежедневие с нещо свежо и различно. Peace
ами Асу все пак не му е никаква на Мустафа. Той няма никакви претенции кам нея и въпраки всичко я гледаше подозрително..Аи друга ако си позволи  към Асу някакво подобно отншение  както към Фатма ще му  се види тесен Истанбул. Асу мое и да се държи добре с него но няма да позволи подобно отношение

# 119
  • Мнения: 4 690
Преди няколко епизода Фатмагюл сама каза ,че е израснала с Мустафа и е опознала живота чрез неговите очи...според мен тя не е изпитвала истинска любов към Мустафа,просто той е единствената действителност ,която е съществувала,докато сега с Керим,ще  може да израсне като личност и да си върне цветовете....
А това ,което той й каза ''Истинска ли си или фея'' ,беше толкова мило  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ей страшен е тоя Керимчо,с тея очи като въглени Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт