«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 742 отговора

ћнени€: 182
djoleva , така е ,но той имах чувството ,че се гнуси от ‘. Ќе € изслуша дори, а на јсу носи марципанчета.
÷итирай

Ѕ√

ћнени€: 62
ћомичета, здравейте!
»скам да питам къде кледате сериите напред и до кой епизод има преведени? ћного исках да незнам какво ще се случи, но с малки€ ми е просто невъзможно да гледам сериала като хората. Peace ѕоради тази причина и не пиша много тук, но какво да прав€, не ми стига времето, докото наваксам и айде. ooooh!
Ѕлагодар€ ви! Hug

ћиличка Ћейди ¬и, Hug- има тема с оригиналното заглавие на филма- аква е вината на ‘атмагюл.“ам на първа страница е показано всичко къде какво има.“ова е темата,ко€то следи филма директно по  анал ƒ /нашата е тази ко€то коментира епизодите по ᓬ/- снощи излъчиха 61 епизод.»ма преведени серии до 59 еп.,ако не се лъжа newsm78
ƒано съм ти била полезна. Laughing Laughing Laughing
÷итирай

ћнени€: 487
djoleva , така е ,но той имах чувството ,че се гнуси от ‘. Ќе € изслуша дори, а на јсу носи марципанчета.
≈ да права си.той май е на принципа- другите да прав€т какво си искат- може но мойто не може.Ќо той също може да прави каквото си иска- да крещи да обижда ,да тормози невинни хора , да заплашва.
÷итирай

ћнени€: 232
јз се отказвам да ви чета.. много бързо действате с тези постове. ooooh!
÷итирай

Ѕ√

ћнени€: 62
«дравейте!
ўе си позвол€ за пореден път да напиша моето мнение, дано н€ма засегнати... Hug

benibella,  Hug разбира се, че са хубави и изкушаващи на тази снимка...но, все пак са и издайнически дон€къде... newsm78
јз също съм проследила развитието на сериала до момента, но целта на включването ми в тази тема, бе заради коментарите.
Ќаистина е трудно да се абстрахираш от това, което вече си вид€л и знаеш, но когато и в темата, където се предполага, че не се знае/а, мисл€, че многократно се обсъжда и се реши, това да не се пуска инфо за сериала, извън, това, което е по епизодите на Ѕ“¬, ако не е в скрит текст/ посто€нно се прокрадва бъдещото действие е още по-трудно.
ћоже би са малко, момичетата, които прослед€ват сюжета само във варианта на Ѕ“¬, но и не само заради т€х,
а и заради всички ползването на опци€ скрит текст не само е наложителна, т€ е и един вид уважение, поне според мен.
«ащото в противен случай е "кражба на емоции и собствени усещани€ и възпри€ти€", както писа скоро ћег  Hug...

Aз съм на€сно, че ако изисквам нещо, то мога да го направ€ само към себе си,
за останалите всеки има право да си прецени и реши, затова и ви сподел€м моето мнение по въпроса.
»збора е на всеки. Hug

ости, написа преди две теми време...нека се четем и уважаваме... Hug

— най-топли чувства, към всички  Hug при€тен ден! newsm53

ѕреди време си мислех същото. Thinking
» друго - нали целта беше да не пречим на момичетата с въпроси от сорта - кога,къде,какво....,които са твърде напред в сериите.
ј сега какво - кой на кого.....newsm78 ѕосто€нно ни се разказва сюжета в аванс. Crossing Arms
јко между нас има нетърпеливи да изгледат сериите напред - има ги - просто се осведомете за разво€ на събити€та оттам. Naughty

Ќе искам никой да се зас€га или обижда - н€мам такава цел,ама пон€кога ми се струва,че изобщо не се чете в темата - влиза се на дадената страница и директно се задава въпрос,на който вече е отговорено и то на същата страница.ƒосадно е н€как си - но ще го преживеем - какво да се прави Wink
—амо изказах мнение в подкрепа на поста на ћаргита!

ѕо-напред зас€кох ёлинка bouquet- много се радвам,че си в тази тема мила,удоволствие е за мен да чета постовете ти.явно си привлечена от психологически и морални драми.Ќад€вам се да ни радваш с чудесните си размисли до кра€. Laughing

— най-топли чувства, към всички  Hug при€тен ден! newsm53
÷итирай

ћнени€: 411
¬урал много бързо забрави и съвест , и угризени€...¬зел си бил заслуженото,една нощ в затвора му стигаше...,а му възлагах надежди  Sad
÷итирай

на брега на морето

ћнени€: 0
di_ni Ќапълно те подкреп€м в твоето мнение и това на ћаргото.јз лично си гледам най-прилежно това което дава Ѕ“¬-то и не жела€ да надничам под сурдинка какво се случва в бъдеще,искам да изпитам насладата от момента,а не да очаквам какво става как и защо....който иска повече да знае има друга тема с много напреднали и там ще получи отговор на всички въпроси.Ќека не се обиждате от тона ми ,но така мисл€ и аз.... Stop
÷итирай

ато стана дума за снимки

÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3
Ћеле,не знаех,че една снимка ще предизвика такъв дебат! ooooh!
 Laughing‘орумът е свободен-нека всички го обсъдим,всеки да изкаже мнение. Hugјко мнозинството см€та,че тр€бва да четем само постове,да н€ма снимки ,клипове,стихове естествено така ще бъде!Ќо според мен една тема винаги е по-хубава когато е по-пъстра и цветна.¬се пак това е форум за забавление и всеки има право да участва по свой начин.ѕринципно н€ма проблем да не слагам снимки,извинете,не знаех,че ще настане такава полемика! Embarassed » ще се съобраз€ с мнението на мнозинството.
÷итирай

на брега на морето

ferina — тези страхотни снимки май пак ще започне надпреварата за  еримчо......Ѕожеее колко е красив само,а за Ѕерен —аат да не говорим....т€ отдавна се е доказала и като актриса и като талант и красота,но  еримчо нещо ми е заседнал на гърлото..... Embarassed Embarassedдали защото с този огнен поглед не ми пронизва сърцето.... hearts 1luvu newsm21 rotfImbo rotfImbo rotfImbo newsm10
÷итирай

ћнени€: 487
јз също гледам филма само по Ѕ“¬.  Ќе съм привърженик на маратонското гледане на сериали.“очно в такъв маратон изгледах"Ћюбов и наказание" и мисл€ , а и виждам че много неща съм изпуснала или ми се губ€т от това скоростно гледане.Ќе ми пречат нещата побликувани за бъдещи събити€ но нека да са в скрит текст, за да се запази интригата .ј всеки сам за себе си решава дали да отвори скрити€ текст или не
÷итирай

напоследък не знам къде се намирам

ћнени€: 210
—нимките са си добре нека само размерите да не са колосални сащото често се случва.Ќамал€вайте размера до приемлив или давайте линк пък който ине иска да не го отвар€.¬ъпросната снимка с двамата не е издала кой знае какво.ясно е че в н€какъв момент напред ще се сближат.
ƒа обърна внимание върху нещо срещу което никой не смее да протестира.
ѕример:Ќ€кой цитира чужд пост със оцветена част от текста който го е впечатлил.ѕосле втори го цитира заедно с последващи€ коментар.—лед това трети цитат и така се пълн€т страниците с реално едно и също.
Ќе е ли по-удачно да се цитира само важни€ оцветен текст вместо цели€ пост?
÷итат
...оцветена част ...
÷итирай

ћнени€: 557
ћомичета, благодар€ за вниманието и мнени€та ви по повод на споделеното от мен. Hug

shoppич ,  Hug
јз литературни анализи не съм прочела по страниците на темата... Shocked newsm78
≈динственото нещо литературно...бе твоето чудесно стихче за  ерим. newsm10 newsm53
јко визираш мен с малко по-дългите ми постове  Thinking...ласкаеш ме, но те са далеч от литературни анализи.
ѕросто споделени мнени€, на човек, който е многословен и трудно намира и се ограничава само в 10 изречени€ за да се изрази. Rolling Eyes Wink  

...ƒосадно е н€как си - но ще го преживеем - какво да се прави..

di_ni ,  Hug
ўе се ориентирам и аз, към такъв избор... Peace Laughing

Ћеле,не знаех,че една снимка ще предизвика такъв дебат! ooooh!
 Laughing‘орумът е свободен-нека всички го обсъдим,всеки да изкаже мнение. Hugјко мнозинството см€та,че тр€бва да четем само постове,да н€ма снимки ,клипове,стихове естествено така ще бъде!Ќо според мен една тема винаги е по-хубава когато е по-пъстра и цветна.¬се пак това е форум за забавление и всеки има право да участва по свой начин.ѕринципно н€ма проблем да не слагам снимки,извинете,не знаех,че ще настане такава полемика! Embarassed » ще се съобраз€ с мнението на мнозинството.

benibellа,  Hug

» таз, добра, ама наистина чете ли се в тази тема? Shocked newsm78
 ой и къде е написал да н€ма снимки, клипове...не желае цветността, ко€то нос€т... Thinking
—тава дума за ползването на опци€ скрит текст, на всичко, което носи инфо извън епизодите излъчващи се по Ѕ“¬ в момента.
ѕолемика да не се слагат снимки-н€ма!!!ѕолемиката е как/къде да се слагат!!!

явно това е полемика, ко€то ще си остане в темата...
над€вам се, поне да €"израстем" с времето и бро€ на темите. Hug

“ова е от мен по въпроса.ќт тук нататък, не бих искала да се повтар€м,
затова ще приключа. Hug  Peace Laughing
÷итирай

¬анче не знам колко е красив  еримчо, но аз зарад него днес да си загор€ манджата  #Cussing out “€ ‘атма може и да му прости н€кога, но аз категорично не  hahaha hahaha hahaha
÷итирай

на брега на морето

ƒа така е ћустафа тотално разби ‘атмагюл,онези богаташчета € изнасилиха а той се нахвърли с/у не€ с€каш него са го обезчестили...а тази јсу е пекана,знае как и го може.—нощи като и поднас€ше марципанчетата а т€ слизаше от колата при поредната си "обиколка" май € досрам€ ћустафа да € види в този си вид. ога ћустафа се е сетил поне веднъж да  каже на ‘атма една мила дума или да и поднесе подарък/ох забравих сандъка за чеиза/или едно цвете да откъсне ей така от ливадите на селото...пък сега се раздава на к...ви....мерзавец.. Sick #2gunfire
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 742 отговора