възможно ли е да забременееш при повторен секс

  • 21 545
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
здр,искам да ви попитам възможно ли е да забременееш при повторен секс-тоес правили сте секс,приклиу4вате и мажа се подсушава с мокра карпичка и 2-3 минути след това правят секс отново?

# 1
  • Мнения: 15 379
здр,искам да ви попитам възможно ли е да забременееш при повторен секс-тоес правили сте секс,приклиу4вате и мажа се подсушава с мокра карпичка и 2-3 минути след това правят секс отново?

Като нищо забременяваш.
По-важното е преди да правиш секс, да се информираш как да правиш безопасен секс.
Ползвай презервативи другия път.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 833
здр,искам да ви попитам възможно ли е да забременееш при повторен секс-тоес правили сте секс,приклиу4вате и мажа се подсушава с мокра карпичка и 2-3 минути след това правят секс отново?

можеш естествено...и да се изпишка дори...пак можеш, ама това никак не е за тук....въпреки, че явно и на теб ти трябва  литература за това акк стават бебетата.

# 3
  • Мнения: 42
ние не се пазим защото искаме дете...не правим опити но го искаме....сега тои замина по работа в друг град и последно бяхме заедно на 28-29.01 а от седмица и половина усешам напрежение в гардите и нз дали е вазможно да сам бременна

# 4
  • Мнения: 15 379
Купи си тест.
Може да си бременна, може и менструацията ти да е на път.
Въпросите ти обаче не са за тази тема.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 833
то теста за 12 дни надали нещо надеждно ще покаже.

# 6
  • Мнения: 15 379
Може и да не покаже, а може и да покаже. На Шурчек му трябваха 2 месеца бременност, за да се отчете. Като изчака още малко и цикъл няма, отива на доктор и негова ще да е думата - бебе има или няма.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 833
ами именно за мен трябва закъснение, може понеделник един кръвен например да пусне, ама уринните на този етап надали много ще кажат.

# 8
  • Мнения: 15 379
Да, за този срок е най-разумно да се направи кръвен тест. Ако в понеделник няма включване, де Simple Smile.

# 9
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
На мен теста за бременност ми отчете правилно два дена след закъснението.Така,че изчакай да ти закъснее и тогава.А,иначе напрежението в гърдите е ранен симптом на бременност.При мен се уголемиха,както никога досега.Не можех да го сравня с ПМС,когато са просто леко напрегнати и не винаги.

# 10
  • София
  • Мнения: 43 833
напрежението  може да е ПМС, уголемяването на гърдите не е задължителен симптом, така или иначе, не мисля, че това са признаци за 10 дни след секса....освен ако разбира се и по-рано не са правили опити.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 527
Като нищо може да забременееш!! Naughty

# 12
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Възможно е .Моят тест за бременност показа 2 дни след закъснението,при положение ,че съм заченала  след двайстия ден ,броено от последната менструация.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 217
Възможно е да се забременее така, да. Моите тестове и трите пъти ми показаха бременност 3 ДНИ ПРЕДИ ЗАКЪСНЕНИЕТО!!!!! 

# 14
  • България
  • Мнения: 756
Отговорили са ти вече момичетата!
Аз ти пожелавам да ти се случи това, което най-много желаеш.

Общи условия

Активация на акаунт