възможно ли е да забременееш при повторен секс

  • 21 546
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 677
Да, възможно е да забременееш, но щом искате дете, дори и сега да си забременяла - това ще е положителна и очаквана за вас новина. Според мен спокойно изчакай дали ще имаш закъснение и ако - да, тогава направи тест.

# 16
  • Мнения: 4
здравейте на всички.Та въпросът ми е следния:Тъкмо ми беше свършило...около 6-8 дена след това не сме правили секс със приятеля ми..,но и като го направихме се пазехме-дори след това проверихме презерватива.И след това след около 4 дена започна едно напрежение в гърдите точно като преди менструация...от 5-6 дена съм така а не трябва да ми идва все още..Дори не знам дали е от внушение ,но почвам да се чувствам отпаднала и постоянно ми се спи..възможно ли да е станало нещо или на какво може да се дължи това напрежение в гърдите,защото никога не ми се е получавало така-попринцип 6 дена преди да ми дойде.Благодаря предварително Simple Smile))
P.S.извинете ме ако не е по темата..Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 12:19 от shadynka

# 17
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 847
Презервативите не дават 100% гаранция, но са доста сигурно предпазно средство.
Според мен няма нищо, но все пак може да изчакаш и ако то закъснява, да направиш тест.

# 18
  • Мнения: 4
Ами и аз си мисля ченяма нищо ,но пък по това време на месеца ме притеснява това напрежение в гърдите..Другото ,което си мислех възможно ли е 4 дни след половия акт да се появят симптоми за бременност....

# 19
  • Мнения: 15 379
..Другото ,което си мислех възможно ли е 4 дни след половия акт да се появят симптоми за бременност....

Не, няма как да стане.

# 20
  • Мнения: 4
Добре,благодаря ви,ще гледам да не го мисля,все пак ако някои още има мнение по въпроса ще се радвам да го чуя мерси много  Simple Smile

# 21
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Това с повторния секс много добре си спомням че другарката по биология ни го разказваше в училище - била съм 6-7 клас

# 22
  • Мнения: 808
Сперматозоидите живеят 8 часа, така че - ДА, абсолютно възможно е да се забременее.

# 23
  • Мнения: 107
Единственият начин да НЕ забременееш е да НЕ правиш секс.  Peace
Нищо не ти дава 100% гаранция ,нито презерватив, нито хапчета.
А пък да не говорим за измиване и мокра кърпичка ....  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
Е, ако презервативът си е бил здрав и по мярка, не би трябвало да има проблем.
Много ще е странно. А аз ще се откажа от секса Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4
Е, ако презервативът си е бил здрав и по мярка, не би трябвало да има проблем.
Много ще е странно. А аз ще се откажа от секса Mr. Green


Ако става дума замоя въпрос -да всичко си беше както трябва,после го прожерихме,нямасше проблем..и след 4-5 дена ме заболяха гърдите ,така вече 5 ден а трябва дами дойде около 22-23...незнам не ми се е случвало преди :s


# 26
  • Мнения: 808
Е, ако презервативът си е бил здрав и по мярка, не би трябвало да има проблем.
Много ще е странно. А аз ще се откажа от секса Mr. Green


Ако става дума замоя въпрос -да всичко си беше както трябва,после го прожерихме,нямасше проблем..и след 4-5 дена ме заболяха гърдите ,така вече 5 ден а трябва дами дойде около 22-23...незнам не ми се е случвало преди :s




Ами те гърдите болят и преди МЦ  Peace. При мен болките започват някъде седмица преди настъпване на цикъла. Така че изчакай и ако не ти дойде, тогава се тревожи.

# 27
  • Мнения: 9 463
На въпроса-категорично да;
Друго ми е странно-хем искате бебе, хем се пазите...ама не съвсем Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 226
здр,искам да ви попитам възможно ли е да забременееш при повторен секс-тоес правили сте секс,приклиу4вате и мажа се подсушава с мокра карпичка и 2-3 минути след това правят секс отново?
Може, аз така забременях.

# 29
  • Мнения: 380
Сперматозоидите живеят 8 часа, така че - ДА, абсолютно възможно е да се забременее.

По мои спомени са не 8, а 48 часа, някои могат да изкарат и до 72. Животът на годната за оплождане яйцеклетка е по-къс.

Общи условия

Активация на акаунт