Пиете ли кафе?Какво не ядете?

  • 3 121
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 810
Темата ме доведе до идеята да пусна и тази анкета.
Дано резултатите се харесат на всички ни!

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 10:04 от mimi_kir

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз пия кафе (по 1 на ден, просто не ми се пие по повече), вярно, че дъщеря ми е дива, но май не е от кафето Mr. Green
Ям всичко, мисля че просто не бива да се прекалява с количествата на някои храни, не да ги махаш от менюто си.

# 2
  • Мнения: 9 903
още по време на бременността минах на безкофеиново - аз кафе пия не за събуждане, а заради вкуса и аромата.
Веднъж рискувах с боб  и леща и малкият се съдра. Също не ям сурово зеле и цитруси, другото - по малко.

# 3
  • Мнения: 3 810
Също не ям сурово зеле и цитруси, другото - по малко.
Защо не трябва да се ядат цитруси, знаеш ли? Аз май си похапвам. Tired

# 4
  • Мнения: 292
Пия по едно кафе дневно , а колкото до ядене и аз не ям боб и избягвам черния пипер и не пия алкохол разбира се

# 5
  • София
  • Мнения: 11 699
Пия кафе и то с кофеин.Чувала съм не добри отзиви за безкофеиновото кафе,по-точно за начина му на извличане.
Иначе досега се въздържах от зеле,боб,леща.

# 6
  • Мнения: 304
Аз пия по едно сутрин. Ям всичко, без цитруси, защото бебка се обрина, след като ядох киви.

# 7
  • Мнения: 9 903
Също не ям сурово зеле и цитруси, другото - по малко.
Защо не трябва да се ядат цитруси, знаеш ли? Аз май си похапвам. Tired
ами нещо свързано с алергиите....педи ми забрани цитруси, боб, зеле, леща, фъстъци, а, и мед. Силен алерген.

# 8
  • Мнения: 262
А може ли компоти от праскови и кайсии? За  пресните плодове знам, че не трябва, но за консервираните?

# 9
  • Мнения: 1 999
Обичам сутрин да пия по едно кафе, най-вече 3 в 1. От всичко си хапвам - цитруси, леща, зеле, но не прекалявам, пък и не ги ям всеки ден. Wink Виж не съм почитателка много на боба! Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Пия кафе - по едно на ден, но в първите 3-4 месеца го бях спряла съвсем. Относно хапването - от нищо не се лишавам Mr. Green, каквото ми се яде, това и ям. Не съм забелязала някоя от храните да се отразила отрицателно на Дани

# 11
  • Мнения: 1 722
Пия кафе - не съм пропуснала ден и като бременна и досега. Ям абсолютно всичко. Пийвам си от време на време биричка или половин чаша вино. Единственият ми грях според мен е, че си позволявам отвреме на време да си дръпна Embarassed /за 10 месеца майчинство може би ми се събират 8-10 цигари/.

# 12
  • Мнения: 3 810
Аууу! Голяма противничка съм на цигарите!
Защо си тровите децата бе хора? #Cussing out
Яд ме е само като мине някой пушач с цигаракрай детето ми. Не че мога да променя нещо... Човек не може да влезе в една сладкарница с децата си без някой да запали цигара. Поне в нашия малък град ...#Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 13
  • Мнения: 266
Пия безкофеиново.Не ям много неща,защото първото ми дете беше с АБКМ и сега избягвам млечни продукти и всякакви алергенни храни.И "натурални"сокове не пия заради консерванти и т.н.Голямо ограничение съм си наложила,но ако се разминем с проблемите ,ще си струва Praynig

# 14
  • Мнения: 2 220
Не пия кафе, дори и безкофеиново, защото забелязах, че иначе кроткото ми бебе става доста нервно, след като съм пила. Иначе ям всичко, освен фъстъци. И прясно мляко пия много рядко.

Общи условия

Активация на акаунт