Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте!

Тук обикновено въпросите за детското здраве, обаче си позволявам да питам нещо за себе си, защото то определя и как ще си гледам децата.

Дъщеря ми е на 2 месеца. Естествено, минахме през много безсънни нощи, но сега тя общо взето нормализира съня си и спи откъм 12.30 -1.00 нощем до 7.30 сутрин. Проблемът, обаче, е, че аз вече не мога да спя - лягам, заспивам, след час-два се събуждам и край... до сутринта. От Коледа досега съм спала нормално само 2 нощи - по 5-6 часа. През останалото време 1 -2 часа. Вече изнемогвам, а сънят не идва. Вече ме е страх да си легна, като знам какво ме чака.

Ако някой има идеи, да помага. Ако знаете към какъв/кой лекар бих могла да се обърна, също! Благодаря!
Цитирай

Самоков

Майка ми страда от безсъние цял живот. Наистина е много некомфортно. С хапчета не е препоръчително - сънят не донася нужната отмора. Пробвай с билки - в аптеките има подходящи билкови комбинации. Тревожи ли те нещо, потърси причината за това безсъние - има ли нещо, което те притеснява, натрапчиви мисли във времето, когато не можеш да спиш? Обикновено проблемът е психологически.
Цитирай

Sandhausen, Germany

Здравей,
Аз имам от много време такъв проблем и след раждането на детето се обостри. Случва ми се когато съм уморена и напрегната и не се ли наспя една нощ, на следващата е още по зле и така омагъосан кръг. На мен ми помага едно билково лекарство - Дормиплант. То е само на билкова основа и не е силно, в смисъл че няма опасност да не чуеш бебето, ако се размрънка. Другото което ще те посъветвам е да се консултираш с психолог за да видиш кое е това нещо което така те напряга.
Желая ти успех!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

едно билково лекарство - Дормиплант...

От магичските хапове на д-р Тошков ли е?  Crazy

Инак и аз съм в отбора на сомнамбулите...Отвратително е. На чужд креват ми трябват поне 2-3 дни, за да свикна...Цялата ми рода сме такива неспящи красавци  Laughing

Не искам да те отчайвам simka , но и аз съм така вече 8-9 години. Малко преди да забременея с малкия (сега е на 2г4м.) бях посвикнала да спя по-голямата част от нощта, но сега съм  Shocked по цяла нощ.
И през 2-те си бременности сън не ме ловеше  Tired

Лек не съм открила, при така добре унаследените "екстри" от нашите...
Цитирай

Sandhausen, Germany

едно билково лекарство - Дормиплант...

От магичските хапове на д-р Тошков ли е?  Crazy

Не, не е. Мисля че е някакво швейцарско лекарство...
Цитирай

Пловдив

Аз рядко страдам от безсъние сега, но преди когато бях студентка  по време на сесия не можех да мигна.Пробвала съм какви ли не билки не и не, никакъв ефект.Един познат лекар ми каза да спра с билките и да пийвам чаша,чаша и половина червено вино преди лягане.Пиех го като лекарство почти на екс Embarassedи си спинках цяла нощ.Обаче взимай полусухо или сладко.На мен най-ми харесваши червеното "Магарешко мляко", леко и приятно и не се напиваш.Пробвай, мисля че няма да съжаляваш.
Цитирай

Нещо което сваля кръвното-ракийца Very Happy.Вземи валидол-билков е под езика се държи!Ако не отиди на специалист да ти изпише лекарство.Безсънието съсипва нервната система неимоверно много.Аз съм пила антидепресанти точно поради тази причина Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.