Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте следурани. Вече сме в Щатите. Пътуването беше мнооооооооого дълго, но го преживяхме. Най-тежко беше да се разделя със Стиви. Макар че той още спеше, когато тръгнахме - се скъсах от рев. И сега ми се пълнят очите и бих си поревала, ако около мен нямаше толкова хора. Като го цунках и гушнах преди да тръгнем, той се навря в мен и си легна на краката ми - мислеше си, че си спим заедна и се гушкаше в мен.  Спирам да пиша по въпроса, че ще ми се пръсне сърцето и гърлото ми вече ме дави.
Ще ви пиша пак като се поокопитим. Стискайте палци.
Целувам ви вас и сладките ви бебоци.
« Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 04:19 от Hrisi »
Цитирай

Добре дошли  Very Happy
Успех и дано скоро си вземете детенцето при вас  Smile
Цитирай

Гермнания

Не ти е лесно и на теб мила, казвам ти го от личен опит, че ще ти е много тежко в началото. Но защо го оставихте?
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Добре дошла в Хамериката Hug

ДА се надяваме скоро да си прегърнеш малката душичка и дасвикнете по-бързичко с новата обстановка Wink
Цитирай

New York, USA

Добре дошла и кураж!!!

Ле ле незнам как сте го оставили малкия... Дано по-скоро се съберете!
Цитирай

На Триъгълната земя в кьошето ... бях

Пожелавам тии да ви потръгне оттук нататък и де се съберете цялото семейство и повече да не се налага да се делите. Very Happy Имате ли приятели около вас, които да ви помогнат да се ориентирате?
Цитирай
Трябваше да го оставим, защото заминахме на състезание, а с него никога нямаше да ни пуснат.
Тук нямаме познати, но в момента живеем при едни българи докато собствениците на студиото, при които ще работим ни намерят апартамент. Доста ми е странно тук - всичко е страшно различно, хората са постоянно усмихнати. Днес даже по едно време ми се измори лицето да ми е постоянно ухилено.  Laughing
Наистина ми е много трудно да преодолея раздялата със Стиви. Опитвам се да не мисля за това, защото веднага ми се доплаква, но стискам зъби и преглъщам болката в гърлото. Днес се обадихме на майка ми и каза, че Стив е с температура и червено гърло  Crying or Very sad - дано по-бързо се оправи, че това още повече ме тормози.
Целуки и всичко най- хубаво.
Цитирай

USA,IL

Dobre doshli! Dano skoro si vzemete i detenceto, ako imate vaprosi za Amerikata pitaite shte pomagame s kakvoto znaem.
I nema da se puashite! Peace
Цитирай

сред цветята

Добре дошла, пожелавам ти бърzо да свикнеш и да си вzемеш детенцето  bouquet
Цитирай
Хриси в крайна сметка не разбрах в кой град и кой щат сте?
Дано по-скоро да си видите Стиви...  Praynig
Цитирай
Ние сме в Минесота. Градчето се казва Хопкинс, но е предградие на Минеаполис.
Целувки. Сигурно ще имаме въпроси, но още не сме се осъзнали.
Цитирай

Добре дошли и от мен!

Пожелавам ви успех и възможно най-леко аклиматизиране.

Дано успеете възможно най-скоро да си вземете и детенцето при вас!

пс: Не знам с какви визи сте, но ако са работни или някаква специална за артисти, не губете време и отсега вижте какви са вариантите и на детето да му се извади виза, вероятно е да има вариант и да може да стане по-лесно отколкото очаквате.

Успех още веднъж!
Цитирай

USA

Хриси, добре дошли и от мен  Hug

Дано много скоро да си оправите нещата и да може Стиви да дойде при вас!
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Трябваше да го оставим, защото заминахме на състезание
Hrisi, да те питам - състезателни танци ли са това? Wink На една снимка съм те виждала - още тогава се замислих дали не тренирате това - по прическа и визия на такова ми заприлича - питам от любопитство и по професионална линия - и аз съм се занимавала с това в БГ, но преди доста години...Ако е танци - на кое състезание сте тук? Има една поредица риалити шоу уж, казва се "Танцувай със звездите" - там професионални танцьори танцуват със звезди от сериали или други подобни - готино е! И накрая - добре дошли и успех! Дано успеете да доведете и Стиви скоро.
Цитирай

gatorland

Добре дошли на Американска земя и от мен. Дано всичко ви тръгне на добре и да си вземете малкия при вас. Не се предавайте, борете се и много успехи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.