Температура две седмици

  • 6 822
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 117
Аз поддържах такава температура почти месец и накрая спрях да я меря, успокоих се и тя от само себе си премина. Понякога след по-тежко боледуване се случва да има такава ниска температура на организма. Така ми го обясни моята докторка. Аз си бях пуснала над 60 показателя да изследвам и бяха перфектни така, че спокойствието е най-важното. Wink

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Аз винаги съм си мислила, че температура до 37,5 е нормална.
Ако сина на авторката работи на открито или физическа работа е нормално вечер да е по-висока температурата. Аз бях така. Като си смених работата ми мина.

# 32
  • Мнения: 138
Миналата година се бях уморила от лекари и изследвания,и освен че си докарах една голяма депресия друго не излезе,но сега нещо пак ме хванаха щурите да я меря.Определено преди овулацията е по ниска,около 36,9-37 но като държа термометъра 10 мин,ако го държа по малко не стига 37.Вече и аз незнам дали е нормално да го държа толкова време но ми е интересно ако нямам температура тя няма и да се вдигне колкото и да го държа.А откакто и менструацията ми е страна за която никой не можа да ми даде обяснение,на трима гинеколози ходих,няколко пъти и хормони пусках,и всичко било от стрес казват.Вярно е че последната година какви ли не неща неприятни се случваха,и няма и месец в който да не съм била под напрежение.Но и сега с тази кръвна картина която е перфектна,май няма смисъл да продължавам да наливам пари и нерви в изследвания.

# 33
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Температурата се мери от 3 до пет минути. Поне аз така знам. Peace

# 34
  • Мнения: 138
Е дано е така,значи нямам,но следобед се усещам по топла,лекари са ми казвали че по учебник наистина с живачен термометър се държи по 10 мин.Е то ако нямам и на 10 минута не трябва да се вдига но уви.Пробвах и с друг живачен пак същото показва.Само дигиталните ми не могат да я покажат.

# 35
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 203
Здравейте, Днес в 19:00 часа Бг-мама ще има честа да предложи на всички вас поредната лекция от инициативата "Онлайн училище за родители". Тя ще бъде изложена от Д-Р СТЕФАН ПЕПЕЛАНОВ на тема "ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА – КАК ДА СЕ СПРАВИМ". Може да зададете вашите въпроси и да получите множество съвети на:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=712116.0
http://www.bg-mamma.com/player/stream.html

Общи условия

Активация на акаунт