Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 745 отговора
петя кемерова, кои ще са лекторите?
Миналата седмица попаднах на лекция за кърменето в НияМед- лекторката-акушерка Байчева, толкова глупости наговори накуп, че не е истина!
Не може акушерка, да твърди че СЗО препоръчва не даване на вода, ама това се отнасяло за страните от третия свят;
че бебе не можело да има колики преди първия месец;
да не се кърми бебето нощно време за да си почива стомахчето
бебето (вкл. и новороденото) се кърми на хранене 20мин; повече не, защото от там нататък ползвало гърдата за биберон
трябвало на новороденото да се дава вода, за да му минела по-бързо физ. жълтеница
ако до третия мес. след раждането, майката няма цикъл-да не кърми, защото кърмата ѝ е токсична!
да не кърми ако е бременна-пак ѝ била токсична кърмата!  ooooh!

Била съм и на училището за бъдещи родители на "9-месеца"-там лекторите (доктори) бяха на ниво   Peace, но за съжаление вече не се провежда..

Леле...наистина ли такива неща са казали?И аз бях ходила там на У4илището за родители в НиаМед, но ...4естно казано нищо не си спомням...освен, 4е акушерката Бай4ева разказа, как с дъщеря си спорят коя марка козметика да използват за новороденото й вну4е.

Тук в Германия, където и родих, имаше специална стая за кърмене...вода казват, 4е се дава, само ако навън е 40 гр....и жълтеницата НЕ минава от доп. поемане на вода, бебето се кърми по поискване, а не по 4асове, графици и тн., а пък това за цикъла и токси4ната кърма няма да коментирам хиихиххиихих......А за козметиката казват-колкото по-малко, толкова по-добре!
Цитирай

хахахахах, аз толкова бързах да споделя, че май съм объркала линка Smile
Аз си запазих час за Леге Артис и ми казаха, че няма да има цялостен преглед. 15 мин се попълва анкета и др 15 ще проверят едно образувание. Аз имам бенка, която спред мен е притеснителна и искам да я махна, защото е на гърба и съответно лятото е открита. Та става дума точно за такова нещо - бенка, която е подозрителна  Thinking
Цитирай

Аз запазих във ВМИ-там раздават часовете през 15мин Laughing
Не ми споменаха, че се преглежда само 1 област..а иначе преди 2г махах бенки(3бр.) в Леге Артис-прегледаха ги с "лупа", отстраниха ги и задължително направих хистология (която имай предвид не е евтина Crazy).
Цитирай

Venie, нали знаеш, че ние берем парите по дърветата, естествено, че ще е само 1 %.   35
Хора, не ме разсмивайте с такива коментари. Масовия среден жител на зап. Европа живее с чисти пари от 800 до 1500 евро.

Мда, съвсем друго е човек да отиде и да поживее ...
Цитирай

здравейте момичета
интересуваме мнението ви за доктор Пламен Яковлиев
изпращат ни при него за тестуване
знаете ли да ли използва кръвен тест
спокойна нощ
Цитирай

Не ми споменаха, че се преглежда само 1 област..а иначе преди 2г махах бенки(3бр.) в Леге Артис-прегледаха ги с "лупа", отстраниха ги и задължително направих хистология (която имай предвид не е евтина Crazy).

С риск да прозвучи глупаво, тази хистология не е ли изследване за злокачествени образувания и ако е, защо се прави след, а не преди премахването  Thinking
Утре като отида ще разпитам подробно, но съм чувала, че отстраняване на бенки е добре да се прави от дерматолог-онколог. Има ли такъв в Леге?
Цитирай

С риск да прозвучи глупаво, тази хистология не е ли изследване за злокачествени образувания и ако е, защо се прави след, а не преди премахването  Thinking
Утре като отида ще разпитам подробно, но съм чувала, че отстраняване на бенки е добре да се прави от дерматолог-онколог. Има ли такъв в Леге?

Няма как да вземат материал от съвсем малък такъв за отстраняване...иначе-да, преди интервенция се прави ; ето инфо (вижте и отговорите на докторите под статиите):
http://www.derma.bg/benki/

В Леге до колкото ми е известно, няма онколог.
Цитирай

Няма как да вземат материал от съвсем малък такъв за отстраняване...иначе-да, преди интервенция се прави ; ето инфо (вижте и отговорите на докторите под статиите):
http://www.derma.bg/benki/

В Леге до колкото ми е известно, няма онколог.

Мерси, MTV  Hug
Цитирай

здравейте
бих искала да ви попитам за добър кардиолог за бебенца - педи каза, че чувала някакъв шум, но при 80-90% от бебчетата на 6 месеца било нормално и да не се притеснявам... та да ви запитам и да ми препоръчате...
благодаря предварително Smile и лека нощ
Цитирай

Здравейте момичета.Имам нужда от малко помощ.Може ли да ми препоръчате детски кардиолог в Стара Загора.Благодаря предварително.
Дъщеря ми се роди с порок и съм я водила на две лекарки в града. До колкото ми е известно и двете са кардилози и педиатри.

Едната е д-р Крумова. Кабинета се намира под 9то ОУ
ул. Граф Игнатиев 64
тел.: 042 680 126

а другата - д-р Динева, под Енергото
ул. "Св. Отец Паисий" №87, вх. А, ет. 5
тел.: 0888 260042
Цитирай

Здравейте !

Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог от Стара Загора за следене на бременност и раждане, да работи с касата, по възможност мъж  Embarassed Ама много изисквания станаха  newsm78
А за д-р Христов какво мислите ?
Цитирай

Аз не можах да намеря такъв.
Цитирай

Здравейте !

Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог от Стара Загора за следене на бременност и раждане, да работи с касата, по възможност мъж  Embarassed Ама много изисквания станаха  newsm78
А за д-р Христов какво мислите ?

Аз препоръчвам Бузалов. Той не работи с касата, но няколко мои приятелки бяха следени от него и същевременно насочени към негов колега, работещ с касата за формалната страна на нещата Smile
Цитирай

Сега се връщам от прегледа при д-р Христозов. Огледа ми абсолютно всички бенки и петънца по цялото тяло Smile За съжаление имам една проблемна, но той няма да може да я махне преди юли, така че сега търся хирург. Препоръки?
Цитирай

А кой е колегата по каса?

А за Христов някой има ли отзиви?
Цитирай

165-179 от 745 отговора