ДО МАЙКИТЕ ХРИСТИЯНКИ

  • 1 416
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
здравейте момичета,
реших да пусна тази тема до тези от вас , които освен майчинската грижа която давате, се облягате и на вярата си в Бог, за тези неща, за които нашите чисто човешки сили не достигат.
знам, че по традиция страната ни е православна, но доколко това помага на нас, майките - бъдещи и настоящи, като се има предвид състоянието на страната ни, с голямата шарения на бедността, богатството, щастието, нещастието, радостта и болката...къде намирате сили и смисъл, когато като че ли те лиспсват.
споделете от опит, знам , че ви има.

# 1
  • Мнения: 2 978
Може за теб да прозвучи гадно и да не ме разбереш, но  не се оповавам на Бог в трудни моменти.

Вярвам повече в семейните ценности, в разбирателството между мен, съпруга ми и малката ни дъщеричка.

Сили намирам, някак си....да, понякога е много трудно, дори ужасно трудно, но тогава не ходя да се моля на някой да ми помогне...тогава сядаме и говорим с половинката....опитваме се да решим проблема.

Човек каквото си направи сам, никой друг не може да му го направи. Ако не се справяме с трудностите сами никой не би могъл да ни помогне.

Незнам дали ще ме разбереш, но това е моето мнение по въпроса.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 877
Може за теб да прозвучи гадно и да не ме разбереш, но  не се оповавам на Бог в трудни моменти.

Вярвам повече в семейните ценности, в разбирателството между мен, съпруга ми и малката ни дъщеричка.

Сили намирам, някак си....да, понякога е много трудно, дори ужасно трудно, но тогава не ходя да се моля на някой да ми помогне...тогава сядаме и говорим с половинката....опитваме се да решим проблема.

Човек каквото си направи сам, никой друг не може да му го направи. Ако не се справяме с трудностите сами никой не би могъл да ни помогне.

Незнам дали ще ме разбереш, но това е моето мнение по въпроса.


blagodaria che spodeli svoeto mnenie, badete shtastlivi s hubavoto si momichentse!

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не чакам Бог да ми помага в трудни моменти. Според мен
той помага на тези които си помагат сами.
 Каквито и проблеми да ме спохождат, колкото и нещастна
да съм в даден момент щом погледна малкото си съкровище
разбирам, че мога да се справя, защото две очички, две
мънички ръчички, една невинна душа разчита на мен и
моята способност да се грижа за нея. Така че няма значение
дали Бог е с мен или не е- аз трябва да мога всичко.

# 4
  • Мнения: 305
Помага, помага... Дори да не го осъзнаваме Той бди над нас и както е казано ""и косъм от главите ни не пада без Негово съгласие" - а вярата в нас самите си е чиста проба вяра в Бог - нали сме част от него!

# 5
  • Мнения: 5 103
В анй-трудните моменти може би вярвам, че ще ми помогне.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 877
Помага, помага... Дори да не го осъзнаваме Той бди над нас и както е казано ""и косъм от главите ни не пада без Негово съгласие" - а вярата в нас самите си е чиста проба вяра в Бог - нали сме част от него!

да, така е...макар, че животът е постоянна борба и се иска смелост д апризнаем това...може би от гордост или от неуспехи до някакъв етап от живота сме решили , че Него Го няма , а всъщност както казва, К.С. Луис, "Той е там и не мълчи"...

Общи условия

Активация на акаунт