«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 738 отговора

¬арна

ћнени€: 276
ј как са цените по заведени€та за хранане, сравнени с българските?

÷ените са за ципура примерно 34 евро/кг. - на пазара е 8 евро/кг.
÷итирай

Colombia, not Columbia

ћнени€: 306
÷итат
÷итат на: peterky2002 в „етв., 05 ёли 2012, 07:37
÷итат на: raja_nikol в —р., 04 ёли 2012, 11:58
ј как са цените по заведени€та за хранане, сравнени с българските?

÷ените са за ципура примерно 34 евро/кг. - на пазара е 8 евро/кг.

√овориш за пр€сно уловената риба? Ќе за замразената? «ащото на пр€сната риба по заведени€та цената може да стигне и до 80 евро, то зависи и от вида риба де. ћиналата година си взехме див лаврак - б€хме три семейства и взехме три големи риби, направиха ни отстъпка и излезе по 40 евро кг.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 403
» ние се върнахме от “асос преди 4 дни,много ни хареса гръцкото море,аз лично съм влюбена

ƒай линкове,адреси на студиото

≈то тук б€хме,много близо до морето-на н€ма и 2 минути,даже като забравехме нещо в хотелчето и се връщахме без проблем.

http://www.portothassos.gr/hotel_en.html

peterky2002 специални благодарности за имейла и насоките,много ни хареса —кала потами€,плажа,това е една от най-хубавите ни почивки за последните 10 години.
ќт √олдън бийч обаче частта,ко€то е май към —кала панаги€ е по-чиста н€как си,имаше един хотел √олдън санд и пред къмпинга √олдън бийч ми се стори като че ли е най-хубаво.(Ќали това там се води —кала панаги€  newsm78?)

¬сичко ни беше много удобно,ние си правехме барбекю вс€ка вечер,сутрин кафе на терасите с изглед към морето или към планината,н€ма такова спокойствие и звуци като на село все едно+море за разкош. Love

упувахме 2 пъти ципура и пекоха мъжете на барбекюто-мнооого вкусно!
3 риби,не знам колко излизаха като килограми-10 евро,на собственика на хотела един при€тел ни ги носеше,иначе всеки ден минаваше един б€л микробус и носеше пр€сна риба различни видове,минаваше и един пикап със зеленчуци,плодове-вземахме дин€,царевица-всичко беше вкусно и с вкус на домашно,а не изкуствено,ама знам ли-може да е от морски€т въздух. hahaha
÷итирай

—офи€

ћнени€: 100
«дравейте момичета!  bouquet
¬ момента сме на “асос. ћол€ препоръчайте ми плаж с хубав п€сък, без морски таралежи. »мам спомени, че съм чела хубави отзиви за Paradise Beach и Makriamos. ќтговар€т ли на изисквани€та? Ќие сме на около 3-4 километра от пристанището. Ѕлагодар€ предварително за отзивите  Hug
÷итирай

ћнени€: 131
здравейте, да се присъедин€ и аз към горни€ въпрос, ако може Smile понеже резервирахме съвсем близо до Golden Beach, на който ще ходим очевидно по-често, но също така навс€къде чета (а и по снимките виждам също), че плажа ћакриамос е страхотен - да питам - той със свободен достъп ли е, или е затворен само за гости на ћакриамос Ѕунгалос (на н€колко места срещнах, че е частен)?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 276
«дравейте момичета!   :bouquet:
¬ момента сме на “асос. ћол€ препоръчайте ми плаж с хубав п€сък, без морски таралежи. »мам спомени, че съм чела хубави отзиви за Paradise Beach и Makriamos. ќтговар€т ли на изисквани€та? Ќие сме на около 3-4 километра от пристанището. Ѕлагодар€ предварително за отзивите  Hug

¬иж 10та страница
÷итирай

Colombia, not Columbia

÷итат
ѕубликувана от: anisunshine 
¬мъкни ÷итат
«дравейте момичета! 
¬ момента сме на “асос. ћол€ препоръчайте ми плаж с хубав п€сък, без морски таралежи. 

ћакриамос
√олдън бийч
ѕарадайз бийч
јлики

—игурно и други има, ама не съм била отдавна. ћорските таралежи са в по-каменистите плажове, по-точно в скалите.

ћакриамос е частен плаж, но пускат външни хора срещу 5 евро на кола  - това е инфо отпреди 3 години. Ќа рецепци€та се заплащат чадърите и шезлонгите - 7 евро общо. »ма обаче и част, където може да се сложи собствен чадър и то не е хич малка. ƒруг начин да отидете на ћакриамос е корабче от града “асос - има сутрин и вечер, но откъде тръгват и колко струват не знам. ѕитайте н€кой местен.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 100
≈хеееее страхотна си! “очно това ми тр€бваше като инфо. «начи има вход и допълнително се заплащат чадъри. ѕредполагам, че в цената на чадърите включват и по нещо за пиене.
   bouquet
Ќие досега сме били само на √олдън биййч.
÷итирай

Colombia, not Columbia

÷итат
ѕредполагам, че в цената на чадърите включват и по нещо за пиене.

Ќе, нищо не се включваше преди три години. “е са на хотела, а не са частни. «аливчето е страхотно, заслужава си.  Peace

https://lh6.googleusercontent.com/-7SjyoLIT8N0/TEVCnWkX5eI/AAAAA … s720/DSC08910.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/--IMh2PPNZOY/TEVCn0yyDrI/AAAAA … s720/DSC08930.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-Zsq3aXw8hdE/TEVCv6iuF5I/AAAAA … s720/DSC09021.JPG
÷итирай

Boulevard of broken dreams

ћнени€: 758
Ќие се прибрахме от  ’риси јмуди€.
 ƒоволни сме, изкарахме спокойна и при€тна почивка. 
Ќепри€тните боклуци в морето, обаче си останаха там, през всички тези дни. Ќа трети€ ден се б€ха утаили дон€къде, днес обаче, отново б€ха разбъркани  и плуваха навс€къде.  Ќе е при€тно.
ћол€ тези от вас, които почиват там в силни€ сезон да кажат дали този "феномен" продължава.  јко е така ще търс€ друго м€сто за следващата почивка това л€то.
“ака изглеждаше морето тогава, когато беше най- бистра и спокойна водата.
» ето така

Ќо днес отново б€ха навс€къде, защото имаше леки вълни.  » н€маше изглед нито да намале€т, нито да изчезнат.
÷итирай

Mordor

ћнени€: 101
ѕривет, дами.
ѕредстои ни почивка в  инира, “асос, през периода 10-20 септември. јко н€кой е ходил там, мол€ да сподели впечатлени€. » един въпрос - има ли в селото гироси? Ќие си умираме за т€х, а каквато е малка  инира ни гложди подозрението, че може да ни се разминат...
ј, и още нещо. ¬ този период може ли да разчитаме на добро време, според вашите наблюдени€?
ѕоздрави на всички!
« ѕоследна редакци€: сб, 07 юли 2012, 14:06 от Lioness Cool »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 832
ј дали може да се намери в “асос вила/къща за н€колко семейства? Ѕлизо до плажа, по възможност и с хубава градина.
÷итирай

софи€

ћнени€: 560
Ќа “асос сме били кра€ на септември. ¬ремето беше хубаво-водата топла. “огава б€хме в —ъмър ƒриймс, сега запазваме за началото на август в √олден —ън, близо са едно до друго. √овор€ за —кала ѕотами€.
÷итирай

ћнени€: 314
—трахотно, h_o_p_e! Ѕлагодар€ за споделеното! bouquet 
÷итирай

ћнени€: 26
ј колко време се пътува ѕловдив(или —офи€ да кажем) “асос?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 738 отговора