Не мога да си избера количка

  • 1 219
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Темата е за На пазар предполагам,но я публикувам тук,защото има по-голяма посещаемост и моля да ми я оставите  ден-два
От 1 месец сигурно се ровя из нета и обикалям магазините за бебешки аксесоари,за да си харесам количка и не мога да се спра на нищо... Weary
Първо бях решила да купя новата триколка на Чико(цената не ме притеснява),после гледах една в mothercare-четириколка,коята също много ми хареса.
Искам да е комбинирана и по възможност с помпащи гуми,защото живея извън града,а и много ще пътувам  и ме е страх да не се счупят колелата.
Мами,моля ви кажете ми какво трябва да има и каква е идеалната количка
Благодаря предварително милички

# 1
  • Мнения: 313
Според мен идеалната коричка е която аз ползвах. Подходяща за атмосферните условия на сезона, стабилна, големи помпащи се гуми, всички части се перат в пералнята, валял ме е страшен дъжд и бебето вътре е съвършенно сухо, подвижна, оф роуд.....единствения недостатък беше, че е тежка и трудно влизаше в багажника на колата. Беше измислена много хитро бебето гледаше и напред и назад, два начина на завързване на седящо дете ....абе, немска работа.

# 2
  • Мнения: 5 370
Нашата е Куини - Фешън-точно като тази, дето описва мама на Лора.
Наскоро бях пускала тема в "На пазар"-беше озаглавена "Да си похваля тракторчето". В най-големите снегове и ледове ние бяхме навън, без никакъв проблем. Естествено, е триколка, с големи, помпащи се гуми и спирачка. Има си и найлон, и чувалче, в което го слагам буквално бос-много е топло. Комбинирана е и за лятото пак ползвам нея.
Ако искаш-пиши на ЛС да ти пусна снимка.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 372
ами най-важното за 1 количка е да бъде удобна и практична не трябва да е много тежка щом ще ти се налага много да я използваш но трябва да бъде стабилна най добре е да бъде комбинирана да има "чупеща"се дръжка и бебчо да си чувства уютно в нея и да му е удобно количките на Mag England са изключително добри аз съм много доволна от тях и особено от Mag England Принцес и гумите са помпащи  Peace ето ти сайт къдета може да ги видиш www.shtarkel.com това сайт на магазин който има и във Варна количката наистина е  изключително добра има много мнения за тази марка колички във форума пусни в търсачката и можеш да ги прочетеш Peace после пиши каква си избрала леко раждане Wink Peace

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Щом цената не те притеснява- заложи на хубава количка. Имай предвид обаче, че най-вероятно ще си вземеш и само лятна количка, когато дойде време Flutter

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 380
ние сме с Chicco C1 и съм много доволна,но я ползваме само от 4 месеца-малки сме!

# 6
  • Мнения: 5 228
Аз бих ти препоръчала тази:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=1462
Не знам защо пише, че е лятна. Ние имаме подобен модел (но по-стар и не за всякакви терени, въпреки че до сега няма софийска дупка, която да й се е опряла)и я ползваме от раждането на дъщеря ми - през ноември. Само да ти кажа, че не съм виждала на живо тази, към която ти давам линк, но съм сигурна, че е супер.
Всъщност сега си редактирам постинга, защото видях, че няма зимно чувалче, та не знам колко ще е подходяща за зимата.  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 731
Имай в предвид че комбинираните колички са доста тежки .А за гумите не знам но нашата беше с помпащи и спукахме гума та едва се прибрах и после на вулканизатор изобщо ......   .Има колички с не знам как се казват колелата но не се пукат .

# 8
  • Мнения: 1 645
Аз бих ти предложила да си купиш сега една по евтина зимна количка,с големи гуми(но са тежки) , а през лятото да си купите хубава лека лятна количка.
Дано скоро откриеш желаната количка Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 558
Аз мисля, че новата триколка на Чико е много добър избор! Peace  Маневрена е, много леко се надига количката, когато трябва да се качваш на тротоар например /това има голямо значение, особено ако детенцето израсте по-едричко Sick/, има добри амортисьори. Много по-различна е от старият модел триколка, който беше много тежък и неманеврен. Аз съм ползвала доста колички -  някои триколки са много удобни и леки /в момента ползвам Макси Кози Спииди и съм много доволна, но тя е за деца след 6 мес./  Успех!    Grinning

# 10
  • Мнения: 4 668
Ние имаме Куини - триколка , с помпащи гуми и е много удобна . Не е тежка , красива е и е супер проходима . Има дъждобран , термо чувал , чупещо предно колело . Ползвала съм я при всякакви условия и не ме е предавала. Има зимен и летен кош - зимният е идеален за новородено , летния е с 3 позиции . Препоръчвам я много сериозно !!!

Общи условия

Активация на акаунт