Колко от вас получиха покана за "масонската ложа" ?

  • 8 031
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
 Мили мами, от сигурни източници се научавам, че елитарната част от родителите в чужбина не може повече да търпи този ужасен гнет на простолюдието и е създала "масонска ложа" . Това явно е само за най-избраните и поканени субекти. Интересно ми е колко от вас са получили покани.
Цялата работа е толкова нелепа и смешна - сега миличките се самоизбират и самопредлагат за по 2-3 поста - то не са модератори, то не са администратори. От моя страна аз съм много доволна , ако съм успяла да предизвикам това разделение - край на "баничарския ,  снимков и картичков " гнет. Да живее свободата! Жалко само , че на гърба на Мамма разни хора се опитват да виреят.


http://bg-parents.com/index.php?topic=17.30

# 1
  • Мнения: 9 899
О! Мислех, че е само за родители от чужбина.

# 2
  • Мнения: 7 837
Аз не съм  newsm45

# 3
  • Мнения: 3 146
Ами, кейси, как да ти кажа , мила - просто защото не си хай и затова ....не си достойна и не ставаш.
Теичка, сега на спокойствие ще си стоите "топ 10" и само вие ще си бъдете. Дано това ви успокои!
Нямам нужда от нов форум - мацките тук  са си супер  - сега ще  стане още по-уютно!

# 4
  • Мнения: 7 837
Ама вярно си права

Цитат
Искам да ви кажа, че "всички грешки са вярни". Няма никой случаен, който е поканен тук.

А аз се учудих на спокойствието, което настана тук напоследък  Grinning

Сраааааам, цял ден ще се срамувам. Да не говорим за мъжа ми, дето ме е взел такава - случайна  Joy
Айде, отивам си там дето ми е мястото - в Клюкарника  Mr. Green

# 5
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
никой не се е махнал от никъде. стига с тия интриги.

# 6
  • Мнения: 314
Не съм получила покана, ама то ако чакам някой да ме покани...  Както и Teya каза, "Уеб простванството е на вси4ки"
Разчитам само и единствено на  mama kenga, че откъде иначе може човек да се сдобие с такава ценна информация Simple Smile

# 7
  • Мнения: 545
тея,

пускането на над 100 лични съобщения че сте направили нов форум (ужким за чужбина) не е начина. колко са точно няма да ги броя.

това се нарича спам, използва се много от продавачите на виагра, и предлагащите удължаване на члена.

можеше просто да го обявите, без да правите простотии.

кенга, добре че си го пуснала - таман няма да тормозят още стотици. нека се похвалят и поплюят тук.

wwell edi
ПС успех с новият форум! ще ви трябва, при такова начало.
ПС/2 ако има още желаещи, да се обадят - като дойде новото сърверче, ще им направим отделни. без майтап.


ако имаш възможност и желание създай си форум, мамо Кенга, вместо да се изкаваш като Робин Худ. Мисля , 4е един форум , нов или стар, може да бъде създаван и посещаван от целият свят. Уеб простванството е на вси4ки. Колкото до ли4ните съобщения, такава е практиката, тъй като реклама във форума не може да се прави. Но ти така или ина4е го направи ве4е. Благодаря.
Е те това за гърба на мама не можах да го разбера.

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 19:22 от moderator

# 8
  • Мнения: 1 393
Аз не.  Wink

Но доколкото виждам хората "там" са част от хората "тук" и нито един нов, т.е. поне за мен изниква въпросът какъв е смисълът тогава да се прави нещо, което вече съществува така или иначе?  
Кой ги е разпратил тези покани и най-вече, чрез бгмамма лични съобщения ли, защото на мен поне това ми се вижда малко нередно.

Освен това ми се видя малко странно също, когато прочетох следното: "Благодаря на .... за поканата.Чета ви в бгмамма, но не пиша.". Това просто ме изпълни с недоумение по какъв критерий се поканват пишещи от бгмамма в това ново място?

Както и да е, успех, нека има повече форуми, нищо лошо няма, щом хората имат време и желание за още един, нека се комуникира на воля.



# 9
  • Мнения: 545
не, хич не се вживява. някой е решил да разпрати Нстотин лични съобщения с почти еднакво съдържание. според кенга е много толерантна и с добро чувство за хумор. в случая. за другите случаи не коментирам;) говоря само за този.

а, да. и не ми пишете и на мен спамове, плииз. не, нямам намерение да се местя само защото някой е решил да спамне www.bg-mamma.com на лични.

еди.

Пак ли се започна?Мамо Кенга,защо така се вживяваш толкова в тези неща?Ще каже човек,че от всичко това ти зависи живота.Не се шашкай толкова!
лични. да, забранено е. и във всички форуми се счита за тежка проява на пуберска хулиганщина, и води до блокиране на акаунти и адреси.


Аз не.  Wink

Но доколкото виждам хората "там" са част от хората "тук" и нито един нов, т.е. поне за мен изниква въпросът какъв е смисълът тогава да се прави нещо, което вече съществува така или иначе? 
Кой ги е разпратил тези покани и най-вече, чрез бгмамма лични съобщения ли, защото на мен поне това ми се вижда малко нередно.

Освен това ми се видя малко странно също, когато прочетох следното: "Благодаря на .... за поканата.Чета ви в бгмамма, но не пиша.". Това просто ме изпълни с недоумение по какъв критерий се поканват пишещи от бгмамма в това ново място?

Както и да е, успех, нека има повече форуми, нищо лошо няма, щом хората имат време и желание за още един, нека се комуникира на воля.




Пак ли се започна?Мамо Кенга,защо така се вживяваш толкова в тези неща?Ще каже човек,че от всичко това ти зависи живота.Не се шашкай толкова!

# 10
  • Мнения: 3 146
Цялата тази дивотия е толкова грозна, че направо не ми се обсъжда. Чудя се на кого ли е била "беценната" идея - залагам на миличката Фиди!

# 11
  • Мнения: 5 370
Тц тц тц-Кенгииииич, не знам какво работиш, ама едно време 6 отдел щеха да те позлатят Mr. Green Heart Eyes
За другото-не ми се и коментира.

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За да се стигне до там има причина...На мен ми е интересна каква е тя, но не знам дали някой ще се осмели да го каже /каквато и да е тя/. Смятам, че не бива да бъде обвиняван никой, че е изпращал бележки с някаква цел /ама как се знае колко и на кого пращаш?  Thinking/. Никъде не пише за какво точно служат тези бележките и какво не трябва да се пише или пише в тях.

Момичета, що не ме поканихте?  Crossing Arms Ако е като клуб на репресираните....ами аз съм номер 1... и там ми е мястото... Sunglasses

# 13
  • Мнения: 5 370
Тц тц тц-още малко и за концлагери ще говорим....репресирани...тинтири-минтири.
Ма то лошо няма-да си се множат и плодат форумите, да си одат репресираните, само че нещо нещата за прекопирани 1:1 . На което аз му казвам меко "плагиатстване". Sick

# 14
  • Мнения: 293
Пак ли се започна?Мамо Кенга,защо така се вживяваш толкова в тези неща?Ще каже човек,че от всичко това ти зависи живота.Не се шашкай толкова!
лични. да, забранено е. и във всички форуми се счита за тежка проява на пуберска хулиганщина, и води до блокиране на акаунти и адреси.
Моля те да се обосновеш !

Общи условия

Активация на акаунт