За гледачка от Варна

  • 80 935
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 611
Дай повече информация за тази Цеца. Каква такса взема, къде приема...

# 31
  • Мнения: 2
приема някъде около пожарната една позната е ходила при нея и останала много впечатлена без да задава въпроси и говорила по имена исках да разбера мнението и на други хора за това пиша тук иначе взимала 20 лв

# 32
  • Мнения: 1
може ли телефона на тая Цеца.имейла ми е murito72@abv.bg

# 33
  • Мнения: 18
приема някъде около пожарната една позната е ходила при нея и останала много впечатлена без да задава въпроси и говорила по имена исках да разбера мнението и на други хора за това пиша тук иначе взимала 20 лв

Може ли някакви координати да посочите? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2
Моля ви дайте ми корди стоте на тази жена! Телефона и адреса ако е удобно

# 35
  • Мнения: 10 611
Както вървят нещата .... ни вопъл, ни стон .... ни телефон !
Продължаваме да търсим.

# 36
  • Мнения: 109
 И аз искам телефон Simple Smile   А някой да има скорошни отзиви за някоя гледачка от варна ?

# 37
  • Мнения: 1
Мадлен от Варна ме впечатли.Всичко което ми предсказа се случи.Ходих при нея преди години но съм и загубила тел.Ако някой го знае много моля да пише

# 38
  • Мнения: 10 611
Коя е тази Мадлен и в къде във Варна приема ? На какво гледа и има ли такса ? Само гледа ли или и другии неща прави ?

# 39
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 1
Мадлен от Варна ме впечатли.Всичко което ми предсказа се случи.Ходих при нея преди години но съм и загубила тел.Ако някой го знае много моля да пише



Преди повече от 15 години ходих при една жена, чието име започваше с М. Гледаше на карти в един от ниските блокове до базар Левски. Всичко, което ми каза се сбъдна. Описа ми детайлно хората, които са около мен и тези, които ще срещна в бъдеще. Всичко се сбъдна с абсолютна точност. За съжаление не и помня името, нито точно кой беше блока. Някой дали има информация за тази жена? Би трябвало сега да е на повече от 50 год.

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте,
Моля ви някой да ми даде адрса на Марица от Варна Simple Smile Relaxed

# 41
  • Мнения: 10 611
Тази коя е ? Не съм я чувал. На какво гледа и каква и е таксата ?

# 42
  • Мнения: 109
Здравейте ! Някой има ли добри отзиви за  гледач или ходжа от Варна ?

Общи условия

Активация на акаунт