«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–искова бременност
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

ћнени€: 9
«дравейте на всички.ўе пиша накратко моите преживелици.ѕреди седем години цикъла ми закъсн€ направих тест който се оказа положителен . и щастливи със съпруга ми отидохме на гинеколог за потвърждаване на бременността и какво мислите оказа се че имам и 4см.миома.”∆ј—! “€ растеше пропорционално с бременността ми и в 16г.с. ми правиха миомектоми€ успешно бременността ми се запази.–оди ни се прекрасно момиченце което иска да става кака. » това стана днес съм с положителен тест за бременност но пак плача защото пих антибиотик н€къде във 2г.с. от групата на Ћевофлоксацините (Levoxa 500 mg) пиех го на 24ч.по 1тб. 6 дни.ћќЋя ¬» ѕ»Ў≈“≈ ј ќ Ќя ќя ќ“ ¬ј— ≈ ѕ–»≈ћјЋј јЌ“»Ѕ»ќ“»  ќ“ “ј«» √–”ѕј  ј  ≈ ѕ–ќ“≈ Ћј Ѕ–≈ћ≈ЌЌќ—““ј ¬—»„ ќ — ƒ≈“≈Ќ÷≈ Ќј–≈ƒ Ћ» ≈?  азват че нарушава изграждането на костно веществолћќЋя ѕќћќ√Ќ≈“≈ ћ» ƒј ¬«≈ћј –≈Ў≈Ќ»≈  ј ¬ќ ƒј ѕ–ј¬я. ЅЋј√ќƒј–я
÷итирай

ћнени€: 123
—поред мен това никак не е добре. «адължително се обърни към ј√.
÷итирай

ћнени€: 8
јми и аз съм така, във втората седмица пих ƒалацин ÷ 300мг и още куп други глупости за настинка. ћного ми е притеснено, в понеделник съм на лекар.
÷итирай

ƒнес ми казаха че в толкова ранна бременност ако е настъпило увреждане то ще доведе до прекъсване на бременността още в началото спонтанно жела€ ти успех пиши в понеделник какво е станало
÷итирай

ћнени€: 123
ƒано е така. ”спех.
÷итирай

ћомичета наистина ли никой не е пил антибиотик от гр. левофлоксацини без да е знаел че е бременна
÷итирай

ћнени€: 208
јз пих антибиотик,преди да разбера,че съм бременна.Ќе знам от ко€ група са-медофлоксин и пироксикам.“ози втори€ е ужасен,като му чет€х листовката направо настръхвах.¬ъобще не очаквах,че точно този месец може да се е получило,но го пих защото болките ми б€ха нечовешки. огато вид€х положителни€ тест,доста се притесних от изпитите болкуци,но се успоко€вах,че пон€кога антибиотика е по-малкото зло.Ќе знам дали то него,но най-веро€тно това е причината в 9г.с се установи кухо €йце и последва абразио.Ќе искам да ви плаша,но това е мо€т случай.ѕовече хапчета и антибиотици не искам да виждам,ако ще и да умирам. Crying or Very sad
÷итирай

ћнени€: 8
ƒано е така, благодар€ за успокоението, много ми е нужно в момента, ще вид€ утре какво ще стане
÷итирай

ћнени€: 92
«дравей,на мен ми биеха антибиотик венозно заради бъбреците,не помн€ обаче ка се казваше точно мисл€ че ћедаксон или нещо такова,ако тр€бва ще провер€ по късно.¬сичко с бебето е наред.—амо че с първата ми бременност пиех  месеца преди това ƒалацин заради зъб и бебчето беше с увреждане не се роди разбира се.Ќезна€ дали това беше причината никой не можа да ми каже.Ѕих те посъветвала да си запазиш час за д-р ћарков в —офи€ още сега ,за да те прегледа до гс когато ако има нещо нередно недай си боже,дано да н€ма ,но все пак можеш да направиш аборт.“ой ми откри аномалиите първи€т път нито скрининги нито други изследвани€ го показаха.у—ѕ≈’ “» ∆≈Ћјя .
÷итирай

malenagalena в ко€ г.с. ти откриха аномалии на плода и можеш ли да ми пишеш адреса и телефона на този лекар
« ѕоследна редакци€: нд, 26 фев 2012, 20:16 от ∆.».¬. »
÷итирай

този медофлоксин е от същата група антибиотици който пих и аз флуорохинолони
÷итирай

јномали€та той е вид€ в гс .ѕопринцип първата фетална морфологи€ се прави между -11-13 гс затова ти препоръчвам да се обадиш и да кажеш че е спешно за да могат да ти дадат час.телефона е 0899130550 02/9460795след 14ч ћедицински център ћарковс ул јлеко  онстантинов 17ј —офи€ като напишеш името на мецентър в гугъл ти излиза информаци€.Ќо  ти пишеш че антибиотика е същи€ като този който съм пила с втората бременност при ко€то всичко беше наред,този антибиотик беше съгласуван с н€колко лекара ”ролози и мо€та гинеколожка
÷итирай

»звин€вай нещо не съм написала правилно в 13седмица € вид€.
÷итирай

ani как се казваше антибиотика който си пила през втората си бременност
÷итирай

ћисл€ че беше медаксон.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора