антибиотици и бременност

  • 13 113
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Здравейте, тъкмо се връщам от АГ-то. Разказах й за притесненията си, а тя каза. че риск има, но е минимален тъй като лекарствата са пити много рано, по-опасно щяло да е ако съм ги пила след закъснението на цикала. Лошото е, че не се успокоих, а още повече се обърках. Иначе бебока е една малка точица за сега.

# 16
  • Мнения: 625
malenagalena в коя г.с. ти откриха аномалии на плода и можеш ли да ми пишеш адреса и телефона на този лекар
Пих антибиотика веднага след ову.Хвана ме зловещ цистит.Последните  ми хапчета бяха в деня,в който трябваше да ми дойде.На първия ден от закъснението видях положителния тест.!10 дена по късно видяхме точката.14 дена по-късно плоден сак и ембрион 1,41 см.Трябваше да ида отново след 20 дни.Тогава плодния сак беше порастнал още повече,но вътре нямаше никой.През тези 20 дни,не съм усетила нещо притеснително,нямах и зацапвания.По нищо не личеше,че нещо не е наред.Но ден преди прегледа получих малко по-силни болки,като при мц,зацапа кафяво и отидох веднага на лекар и... Бях в 9с.0д.След това направих доста изследвания,всички си бяха отрицателни и за мен причината си остават тези два антибиотика.Все пак аз съм го пила точно по времето,когато са се деляли клетки и се е имплантирало.Но не се шашкай отсега,може при теб нещата да се развият по друг начин.Успех!

# 17
  • Мнения: 14 478
Ж.И.В.-не се панирай. Наистина в началото ембриона се придвижва по тръбите и има около седмица докато се имплантира в матката-така че правилно ти е казала докторката. А и нищо не е сигурно-докторите просто се застраховат, като ти казват че може да има увреждане. Ами всичките отрови дето ги дишаме по улиците не увреждат ли? Дишай спокойно и вярвай в твоето бебе-живота е жилав, да знаеш. Ти си майка и тези притеснения вредят повече от антибиотика, който си изпила-забрави за него-все едно не е било и продължавай напред. Имай впред вид, че много жени са отказвали да правят аборти при прекарани инфекциозни заболявания като варицела и са раждали здрави бебета. Съвременните антибиотици са доста пречистени и вероятността да има проблем е много малка.

# 18
  • Мнения: 9
момичета много ви благодаря за куража който ми давате.На 29.02 бях отново на преглед и ми казаха извънматочна бременност развива се в дясната тръба. На следващия ден трябваше да постъпя за операция отново ме гледаха оказа се че плодния сак е в матката .Вече и аз не знам какво става с мен .Утре ще ходя в друг град при един много добър аг и ще ви пиша какво става в крайна сметка с мен.

# 19
  • Мнения: 625
Успех,ще стискаме палци сакчето да си е на правилното място!

# 20
  • Мнения: 8
Успех,ще стискаме палци сакчето да си е на правилното място!
Хайде успех, сподели какво е станало, стискам палци всичко да е ОК

# 21
  • Мнения: 14 478
Успех и  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed. Hug

# 22
  • Мнения: 9
Във матката е но пък днес 03.03. ми прецапа кафеникаво течение.Сега тия Утрогестан.

# 23
  • Мнения: 8
Във матката е но пък днес 03.03. ми прецапа кафеникаво течение.Сега тия Утрогестан.
Всичко ще е ОК, рахат му е майката, стига толкова притеснения. Аз вече се поуспокоих - с тези лекарства и глупости. Всичко ще е наред, и с тебе - също.

# 24
  • Мнения: 9
Milsi абсолютно права си всичко ще е наред и с бебчовците и с нас само трябва да сме спокойни и оптимисти

# 25
  • Мнения: 8
Milsi абсолютно права си всичко ще е наред и с бебчовците и с нас само трябва да сме спокойни и оптимисти
[/quote
Съгласна  Grinning Grinning Grinning

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, от няколко месеца  с мъжа ми правим опити за забременяване . Преди 3 дена ми извадиха мъдрец и ми предписаха антибиотик Делацин Ц, не знам дали е станало нещо, но ми е много притеснено. Някоя от вас налагало ли е се да пие този антиботик по време на бебеправене?Имало ли е последствия,моля ви споделете..

Общи условия

Активация на акаунт