Дидим

  • 199 073
  • 521
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 38
Момичеетаааа  ooooh! никой нищо не каза относно моето питанееее...за Маджестик в Дидим? И знаете ли какво е времето през септември?


Една част от пътуващите с нашата екскурзия бяха в Маджестик и бяха мн.доволни.Бяха им организирали празнуване на Великден, а при нас нямаше и помен от боядисани яйца и козунак.


Уф скоро пътуваме, има доста противоречиви мнения за там... ще видим...

Благодаря за отговора   bouquet

# 106
  • Мнения: 500
В петък пътувам за Дидим и ще имам пресни впечатления за престоя си там,надявам се да имам една пълноценна почивка.

# 107
  • Мнения: 38
Ехооооооо здравейте върнахме се от почива...УАУ страхотно беше
Наистина пълноценна  Grinning [img]
Хотела е страхотен, е...с изключение на неразбирателството с персонала, но пък всичко друго бледнее пред огромните градини на комплекса и чудесната храна Simple Smile
Давам 2 гласа за хотел Majestik club Tarhan

# 108
  • Мнения: 1 640
joannajotova ,

О,не,сега ще те цапнат през устата/виртуално/за това , че си похвалила Маджестик Laughing
една дама казала на друга- съфорумка, че в този х-л не било хубаво....нищо, че аз видях и чух от пътуващи с мен добри отзиви, важен е "разваленият телефон" какво казва.

# 109
  • Мнения: 38
joannajotova ,

О,не,сега ще те цапнат през устата/виртуално/за това , че си похвалила Маджестик Laughing
една дама казала на друга- съфорумка, че в този х-л не било хубаво....нищо, че аз видях и чух от пътуващи с мен добри отзиви, важен е "разваленият телефон" какво казва.



Мислишш ли? На мен и хареса   Hug

# 110
  • Мнения: 500
Относно didim beach хотелът е страхотен,персоналът е на ниво,храната не беше от най- разнообразната,но това не е важно,не сме прасета все пак,все още не е пренаселен курорт и този факт привлича,отново бих посетила курорта и хотела

# 111
  • Мнения: 3 638
Моля за мнение от пътувалите миналата или по-миналата година за BUYUK ANADOLU 5 в Дидим.
Ако някой си пази списъка с екскурзиите и оринтировъчни цени, ако не го затрудняав, моля да го напише. От прочетеното разбрах, че има екскурзии до Ефес И Памуккале. Благодаря предварително   bouquet

# 112
  • София
  • Мнения: 121
Тази година и ние ще сме в Дидим в Палм Уинкс. Надявам се да изкараме страхотно.

# 113
  • Мнения: 163
някой планува ли да бъде в Дидим, по точно в Маджести клуб Тархан през май? Ние си направихме резервация с Емералд за два възрасти + дете на 2,7 години от 06,05,2014-16,05,2014 г. В момента съм на тема допълнителни екскурзии? Няма намерение да хвърлям много пари за туристическо обслужване и смятам че можем да си организириме нещо на място. Така напарвихме и с екскурзията ни до Истанбул. Туроператора ни предлагаше посещение на принцови острови за 30 евро на човек а на място ние платихме едва 16 лв. за ферибот, за двама, отиване и връщане, къде са 16лв. кади са 60 евро. Да ме извиняват ама много надуват цените. С достатъчно информация човек може и сам да се оправи и да си спести доста пари, които да даде за други неща.

# 114
  • Мнения: 217
kisssa и нашата компания /14 души/ сме в Маджестик в Дидим, но няма да се засечем за съжаление -от 30.05 сме с Ориент 99 Peace Миналата година сестра ми ходиха в Кушадасъ и оттам ги водили организирано до Ефес и Памуккале/ около 30 евро за  екскурзия, но и тя спомена, че входа за посещението в Ефес е напр.10 турски лири/ просто ТА вземат за закарването дотам, екскурзовод и т.н познато ми е същото от екскурзията в Истанбул Hug Ще взема да се поразровя и аз за организиране на тези екскурзии, като не сме с кола малко по-сложно става.... но да се надяваме на чудесно време и хубава почивка Peace

# 115
  • Мнения: 101
Аз се чудя дали да се престраша за един чисто нов хотел отваря сега врати  в Дидим по оферта на Емералд - AURUM SPA&BEACH RESORT 5. Ще помисля още няколко дни и междувременно да Ви следя.

 

# 116
  • Мнения: 163
kisssa и нашата компания /14 души/ сме в Маджестик в Дидим, но няма да се засечем за съжаление -от 30.05 сме с Ориент 99 Peace Миналата година сестра ми ходиха в Кушадасъ и оттам ги водили организирано до Ефес и Памуккале/ около 30 евро за  екскурзия, но и тя спомена, че входа за посещението в Ефес е напр.10 турски лири/ просто ТА вземат за закарването дотам, екскурзовод и т.н познато ми е същото от екскурзията в Истанбул Hug Ще взема да се поразровя и аз за организиране на тези екскурзии, като не сме с кола малко по-сложно става.... но да се надяваме на чудесно време и хубава почивка Peace
Значи ще се разминем, надявам се да уцелим хубаво време, да имаме лек и безпроблемен път и да си изкараме една прекрасна почивка!

# 117
  • Мнения: 421
Момичета имам питане към тези , които са посещавали Дидим , имате ли инфо за цените на
 рент а кар услугите  .  Ще почиваме там през септември и отсега правим планове -примерно да посетим Бодрум или Соке . С организиран транспорт сме , т.е. без коли . Поразрових из нета ,но нищо не открих . Ще бъдем в Тархан и пише че има рента -а кар услуги , но цена няма .
Благодаря предварително , ако се включи някой

# 118
  • Мнения: 163
Момичета имам питане към тези , които са посещавали Дидим , имате ли инфо за цените на
 рент а кар услугите  .  Ще почиваме там през септември и отсега правим планове -примерно да посетим Бодрум или Соке . С организиран транспорт сме , т.е. без коли . Поразрових из нета ,но нищо не открих . Ще бъдем в Тархан и пише че има рента -а кар услуги , но цена няма .
Благодаря предварително , ако се включи някой
ще следя с интерес темата. Ние нал сме с малко дете та ми се ще да може да ползваме рент а кар, стига да не е много скъпо. Иначе и аз видях че хотела го предлага, но по руските сайтове на открих инфо за ценит.

# 119
  • Мнения: 72
Емералд и Ориент99 предлагат хотели от верига TEMPLE ,някакви отзиви за тях Cry

Общи условия

Активация на акаунт