Дидим

  • 199 020
  • 521
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Моля тези, които са били на почивка в хотел Venosa Beach Resort & SPA да напишат мнението си.
Интересувам се и за фирмата организатор - Ориент 99. 


# 121
  • Мнения: 4
Емералд и Ориент99 предлагат хотели от верига TEMPLE ,някакви отзиви за тях Cry
Доколкото зная,тази верига държи предимно 3* хотели. Следователно е евтино и се прави компромис с всичко друго.

# 122
  • Мнения: 0
И аз се спрях на новия AURUM SPA&BEACH RESORT 5. но не знам какви са минусите и плюсовете когато е новооткрит хотел и се чудя м/у две туристически агенций Партнерс травел и Емералд и 2те ги има в Пловдив

# 123
  • София
  • Мнения: 565
Включвам се да помоля за още малко мнения за хотел Маджестик, конкретно какви занимания има и дали анимацията и храната са на ниво

Някой пътувал ли е с автобусна екскурзия и малко дете до Дидим (става дума за дете на пет и половина). Дали може да изтрае автобуса и  дали въобще е разрешено с малко дете да се пътува?

# 124
  • Мнения: 1
Здравейте, ако има някои почивал в този хотел Garden Of Sun Hotel 5* Дидим  да сподели впечатления мерси предварително.

# 125
  • София
  • Мнения: 3 610
Здравейте, ако има някои почивал в този хотел Garden Of Sun Hotel 5* Дидим  да сподели впечатления мерси предварително.
Миналата година бяхме в този срещу него - Didim Beach Elegance ***** и ходихме да го разгледаме, но не ни допадна.

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 20
Здравейте, ако има някои почивал в този хотел Garden Of Sun Hotel 5* Дидим  да сподели впечатления мерси предварително.
Хотела за Дидим е Веноса другото е тото...........


# 127
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Може ли някой, който е ходил в Дидим да разкаже малко по-подробно за самия курорт. Хубав ли е, има ли какво да се види, къде да се разходиш, имат ли хубав пазар и места за шопинг. Какви екскурзии се предлагат?

# 128
  • Мнения: 1 525
На мен лично градчето не ми хареса особено.
Все още я няма атмосферата на курортно градче.
Самият Дидим е сравнително млад.
Да, може да се разходите. Аз го правих няколко пъти. Интересно беше, че долмушките така се въртяха из градчето, че никога не минах три пъти през едно и също място.
Има пазар в събота. Смесен - за дрешки и за плодове, зеленчуци и каквото друго се сетите. По-евтино е в сравнение с Кушадасъ и много-много по-евтино сравнено с Бодрум.
Сами може да отидете до храма на Аполон. Той е в града.
Иначе от Дидим се предлагат стандартните екскурзии, които се предлагат и за Кушадасъ напр.

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря ти много за мнението   bouquet
Ние по принцип искахме да почиваме в Мармарис, но мъжа ми се влюби в един нов хотел в Дидим и иска да го пробваме, а аз имам резерви за Дидим. Миналата година бяхме в Бодрум и много ми хареса.

Чух, че в Сьоке има голям мол и цените са много ниски. От Дидим има ли транспорт до там?

# 130
  • Мнения: 1 525
Със сигурност има транспорт. В Дидим има автогара и няма начин да няма превоз до там.
Мисля,че дори това съществуваше и като вариант за екскурзия.

# 131
  • Мнения: 212
На мен лично градчето не ми хареса особено.
Все още я няма атмосферата на курортно градче.
Самият Дидим е сравнително млад.
Да, може да се разходите. Аз го правих няколко пъти. Интересно беше, че долмушките така се въртяха из градчето, че никога не минах три пъти през едно и също място.
Има пазар в събота. Смесен - за дрешки и за плодове, зеленчуци и каквото друго се сетите. По-евтино е в сравнение с Кушадасъ и много-много по-евтино сравнено с Бодрум.
Сами може да отидете до храма на Аполон. Той е в града.
Иначе от Дидим се предлагат стандартните екскурзии, които се предлагат и за Кушадасъ напр.
Миналата година бяхма в Дидим бийч резорт, не беше точно това което очаквах, на снимки и реклами е по-добре. Има много какво да се желае откъм храна и анимация.
Самия Дидим не е голям по крайбрежната е много приятно да се разхождаш вечер.
В Соке разпродажбата е във вторник.

Общо взето съм имала  по-хубави почивки, добре че компанията беше супер и останалото не ни дразнеше много.   bouquet

# 132
  • Мнения: 5 044
Момичета имам питане към тези , които са посещавали Дидим , имате ли инфо за цените на
 рент а кар услугите  .  Ще почиваме там през септември и отсега правим планове -примерно да посетим Бодрум или Соке . С организиран транспорт сме , т.е. без коли . Поразрових из нета ,но нищо не открих . Ще бъдем в Тархан и пише че има рента -а кар услуги , но цена няма .
Благодаря предварително , ако се включи някой
ще следя с интерес темата. Ние нал сме с малко дете та ми се ще да може да ползваме рент а кар, стига да не е много скъпо. Иначе и аз видях че хотела го предлага, но по руските сайтове на открих инфо за ценит.
  ако правилно разбрах от моята приятелка цените за рент а кар са около 60тл за ден

# 133
  • Русе
  • Мнения: 249
Здравейте. Тази година сме се насочили към х-л Vensoa. Интересувам се има ли чадъри на плажа или само тези тенти. И още нещо двуомя се между Venosa и Palm Wings - кой е по-добрият вариант? Предварително благодаря Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте. Тази година сме се насочили към х-л Vensoa. Интересувам се има ли чадъри на плажа или само тези тенти. И още нещо двуомя се между Venosa и Palm Wings - кой е по-добрият вариант? Предварително благодаря Simple Smile

Venosa e по-нов и по-малък ,като територия .Palm Wings се състои главно от вилички.   
-храната е много добра и в двата хотела
-външна дискотека в Palm Wings
-уникална анимация във Venosa
-плажът на Venosa e по-добър(нямаше чадъри)
-виличките на Palm Wings са много удобни и приятни         
-водни пързалки има и в двата хотела
 Venosa e  моят най-голям фаворит,невероятен хотел...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт