Дидим

  • 199 133
  • 521
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 923
Здравейте!Миналата година септември почивахме в Дидим-Buyuk Anadolu а сега на 23 ще пътуваме за Garden of sun

Миналата година си взехме кола под наем и ходихме до Бодрум,сега сме замислили пак да ползваме услугита на Рент а кар и да посетим Памуккале.

Приятна почивка на всички:)

Ние сме от 23.05 в Buyuk Anadolu . Може ли да разясниш за колата под наем, и маршрутки винаги ли има пред хотела или са на опрделен час

# 181
  • Мнения: 4 500
Мама СЪни, моля да дадеш отзиви после  Hug
Ето какво ми написа в мейла един служител от нашата ТА /не знам дали мога да кажа името й/
Здравейте,
Buyuk Anadolu е на малко по-ниско ниво от Тархан но не сам имал оплакване, иначе първия хотел който Ви предложих е много добър нов хотел който се открива тази година.

П.П Препоръчва ни AURUM 5* но там няма водни пързалки  Crazy

# 182
  • Мнения: 130
В PalmWings има и, повярвайте, малко по-високата цена си струва всяка стотинка - уникално място, изключително любезен персонал и невероятна кухня  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 4 500
Зная, че в Палм Уингс има  Mr. Green И зная, че е и по-скъпо, но тази година ще се свием максимално финансово  Party

# 184
  • Мнения: 1 525
Не е съвсем по темата...Ама този господин от наша ТА има да учи правопис  Joy

# 185
  • Мнения: 4 500
Не е съвсем по темата...Ама този господин от наша ТА има да учи правопис  Joy
]
  Crazy Бъди над тия неща  Crazy Mr. Green

# 186
  • Мнения: 1 525
Добре   bouquet

# 187
  • Мнения: 923
Разбира се, че ще има отзиви. Да сме живи и здрави да отидем и да се върнем  Laughing
Ако може някой да се включи как стои въпроса с колите по наем и за маршрутките пак да попитам
На определен час ли идват пред хотела ?

# 188
  • Мнения: 4 500
А пък аз да попитам с риск да стана досадна. Дали някоя от вас е посещавала Дидим в началото на октомври  Embarassed Това време ще ме побърка да го мисля, а ни забраниха септември да си вземаме отпуски  Cry

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А пък аз да попитам с риск да стана досадна. Дали някоя от вас е посещавала Дидим в началото на октомври  Embarassed Това време ще ме побърка да го мисля, а ни забраниха септември да си вземаме отпуски  Cry

Рисковано си е времето тогава. Защо не изберете някой по-източен курорт.

# 190
  • Мнения: 4 500
А пък аз да попитам с риск да стана досадна. Дали някоя от вас е посещавала Дидим в началото на октомври  Embarassed Това време ще ме побърка да го мисля, а ни забраниха септември да си вземаме отпуски  Cry

Рисковано си е времето тогава. Защо не изберете някой по-източен курорт.
Кой? Моля за препоръка   bouquet

# 191
  • Варна
  • Мнения: 495
А пък аз да попитам с риск да стана досадна. Дали някоя от вас е посещавала Дидим в началото на октомври  Embarassed Това време ще ме побърка да го мисля, а ни забраниха септември да си вземаме отпуски  Cry

Рисковано си е времето тогава. Защо не изберете някой по-източен курорт.
Кой? Моля за препоръка   bouquet
Може би мис Джули има в предвид по-южен, като Бодрум или Анталия.

# 192
  • Мнения: 4 500
Аха, мерси   bouquet

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Мама СЪни, моля да дадеш отзиви после  Hug
Ето какво ми написа в мейла един служител от нашата ТА /не знам дали мога да кажа името й/
Здравейте,
Buyuk Anadolu е на малко по-ниско ниво от Тархан но не сам имал оплакване, иначе първия хотел който Ви предложих е много добър нов хотел който се открива тази година.

П.П Препоръчва ни AURUM 5* но там няма водни пързалки  Crazy

И аз не знам дали можеш да кажеш името на ТА, но виждам, че служителя й е неграмотен! Липсват запетаи на няколко места, а и това "съм", както е написано с "а", направо ...  #Crazy Не, че обичам да критикувам, но такова нещо би ме усъмнило в агенцията направо!

# 194
  • Мнения: 4 500
Не се съмнявам в агенцията, за 3-та година ще пътуваме с тях

Общи условия

Активация на акаунт