Дидим

  • 199 111
  • 521
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 27
Моя позната беше там от 01,05 до 06,05 - по нейни думи е било незабравимо - и хотел, и храна, и всичко, дори времето е било с тях - 28-30 градуса  Shocked

Наистина нямам търпение вече. И за другата седмица прогнозата за времето е супер. Миналата година почивахме в Кушадасъ и сме много доволни. Ще пиша отзиви като се приберем живот и здраве  Hug
До  kam4eto - от кой хотел сте доволни в Кушадасъ

# 211
  • София
  • Мнения: 172
От Батихан Simple Smile

# 212
# 213
  • Мнения: 27
Вярно, че темата е за Дидим, но може ли да разкажеш нещо повече за този хотел? Надявам се, че информацията ще е полезна за всички.

# 214
  • София
  • Мнения: 172
Вярно, че темата е за Дидим, но може ли да разкажеш нещо повече за този хотел? Надявам се, че информацията ще е полезна за всички.
Ще бъда кратка, понеже пиша през телефона. Ако Ви интересува нещо конкретно, питайте Simple Smile
Хотелът е реновиран и разширен преди няколко години. Стаите са хубави (ние бяхме в реновирана). Препоръчвам стая с гледка към морето. Хубав пясъчен плаж. Няма проблем да се къпете в морето. Храната е вкусна и разнообразна, персонала е усмихнат и отзивчив. Най- много ми хареса тревната площ между хотела и плажа, където има шезлонги под сянката на дъветата. По- прохладно е от плажа и по- спокойно от басейна, който е на няколко метра. Там прекарвахме следобедите. Има хубав детски кът.
Надявам се да съм била полезна.
П.С. Поздрави на всички от хотел Веноса Wink

# 215
# 216
  • Мнения: 4
Здравейте, бих искала да попитам, някой бил ли е в хотел MAJESTY CLUB TARHAN DIDIM 4*? Ако някой го е посещавал, може ли да пусне малко информация за него, както и за самия курорт Дидим. Ние мислим да резервираме за 1.10.2014г и тъй като Дидим не е много на юг, дали ще става за плаж? Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 217
  • Мнения: 21
Става за плаж,аз бях от 23 май.На басейните водата е приятна,а в морето е леко хладка,но влезнеш ли веднъж,няма излизане.Но определено става за плаж...
А и ние мислим пак да се върнем,последната седмица на септември.
Влюбена съм в Турция,беше ми за първи път,и мога да кажа че зарязвам нашето черноморие... Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 172
Здравейте на всички,

в неделя се завърнахме от почивка във Веноса. Прекрасно място. Предоставя идеални условия да се отпусне човек, да не мисли за нищо и да се наслади на пълноценен отдих.

Започвам от начало разказа. Тръгнахме в 3:30 следобяд от Хасково и както очаквах пристигнахме по никое време- 4:30 сутринта. Точно по залез бяхме на ферибота, досега винаги сме минавали пролива по тъмно, така че се насладихме на гледката. Бързо караха шофьорите и както казах пристигнахме рано. Още тук ме спечелиха от хотела. Гривни ни сложиха веднага. Имат денонощен бар, който е включен в ол инклузива, така че може да си пиеш кафето/ чая/ коктейла и т.н.

Настаниха ни още в 8:30 и си използвахме на практика целия ден. Стаите са много хубави, обичам комбинацията зелено и кафяво, новичко и поддържано. Всички стаи са с гледка към морето, но колкото по- високо, толкова по-хубава е гледката.

Храната е много хубава, разнообразна и поднесена атрактивно. Едната вечер имаше дори суши- не беше нещо особено, но впечатляваше като асортимент. Персоналът е навсякъде, непрекъснато подреждат, чистят, метат, плевят, садят и какво ли още не, мили, усмихнати, отзивчиви.

Басейнът е огромен. Има хора по шезлонгите, но във водата спокойно, място има колкото искаш. Водата е приятна за къпане. В морето е малко по- хладна, но като се свикне може да се къпе спокойно човек. Плажът е пясъчен, малко по- едър пясък от нашето море.

Това, което беше проблем, бяха екскурзиите, организирани от тамошната агенция. Тъй като миналата година в Кушадасъ нямаше никакви проблеми и през ум не ни мина да вземаме шофьорски книжки. Ние искахме да отидем до Памуккале, отказахме се по свое желание, но след това се оказа, че не е имало екскурзия изобщо. Пропадна и тази до Ефес. Разпаднала се групата. Така че не разчитайте много на организираните екскурзии. По думите на представителя на агенцията, в Дидим отивали хора, които са пообиколили турските курорти и не искат да ходят по екскурзии, а само да си почиват. И не се събира минимума туристи за екскурзия.

Самия Дидим не ми хареса, но храма на Аполон ме впечатли.

Ако някой има въпроси или съм пропуснала нещо, ще отговоря.

На тези, на които им предстои почивка във Веноса, завиждам лекичко и то не много благородно  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 923
Да кажа и аз впечателнията си от Дидим Буюк.  Ами обще взето не съм доволна. Много пренебрежително отношение на рецепцията. Докато дойде някой, говореш що- годе английски доста почакахме. Изсипаха се няколко автобуса с местно население- тях ги настаняваха веднага. Ние чакахме 14.00 часа. При положение че хотела така и не се напълни- незнам защо ни държаха толкова.  Храната също не ми хареса- предимно люто.  Но имаше хора които останаха много доволни от нея – въпрос на личен вкус. И като прибавя няколко неприятни моменти в личностен план,  мога да обобщя , че в този хотел няма да повторя. ММ не иска да чуе повече за Турция.

# 220
  • Мнения: 0
Може ли да споделите дали в града Дидим има голям аутлет за пазаруване на дрехи? Къде се намира?

# 221
  • Мнения: 923
За съжаление не знам. Поне аз такъв не видях. Но аз не се разхождах много

# 222
  • Мнения: 130
В нашия хотел - Палм Уингс се организира екскурзия до аутлетите на Соке. Не около 1 час път е - а там наистина са мнооооооого. Ако сте с кола, пътят минава покрай тях Simple Smile

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В нашия хотел - Палм Уингс се организира екскурзия до аутлетите на Соке. Не около 1 час път е - а там наистина са мнооооооого. Ако сте с кола, пътят минава покрай тях Simple Smile

Определено си заслужава да се посети Соке. Ние минахме от там обаче бързахме и успях да мина само през De Facto. Намаленията са страхотни.
Оставете си куфара наполовина празен на тръгване към Турция  Grinning

# 224
  • Мнения: 3 812
Това ДеФакто в Сьоке ли е, накой аутлет там по срециално да препоръчате  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт