Дидим

  • 199 065
  • 521
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 101
Питаха ме на лично съобщение за стаите, затова отговарям тук, ако се интересуват и други, аз бях в клуб делукс рум с тераса, и за моя приятна изненада беше с две стаи, едната със спалня, а другата с две легла детски и в двете има тв, другите семейства в другите блокове също. Има само два блока, който са стаи без тереси   K  и H, и се спи на фотьойл разтегателен ака сте с дете и са доста по тесни, ходих да надничам и ги видях, те се водят промо рум и тези блокове са в началото до входа на хотела и малко по далечко от басейн, плаж, ресторант и така нататък.

# 256
  • Мнения: 3 796
Извинявай Maybe, но пак се налага да те коригирам Grinning
В К и Н има точно 4 различни вида стаи, ето ми албумчето, снимала съм им схемата
http://ewiw.snimka.bg/travel/aurum-spa-amp-beach-resort.824897.33480915
А от най-мъничките стаи има и в другите блокове, нашите приятели бяха в такава. Промо стая бяхме купили и двете семейства, така че е въпрос на късмет къде ще те настанят Peace

# 257
  • Мнения: 101
Извинявай Maybe, но пак се налага да те коригирам Grinning
В К и Н има точно 4 различни вида стаи, ето ми албумчето, снимала съм им схемата
http://ewiw.snimka.bg/travel/aurum-spa-amp-beach-resort.824897.33480915
А от най-мъничките стаи има и в другите блокове, нашите приятели бяха в такава. Промо стая бяхме купили и двете семейства, така че е въпрос на късмет къде ще те настанят Peace

Приемам разбира се -  възможно е, аз не видях в  K i H тераси на нито едно място, иначе възможно и на другите места да има по малки, разгледах го албумчето ти.  Simple Smile Има доста нововъведения малко по различни в момента из общите части.

# 258
  • Мнения: 152
Извинявай Maybe, но пак се налага да те коригирам Grinning
В К и Н има точно 4 различни вида стаи, ето ми албумчето, снимала съм им схемата
http://ewiw.snimka.bg/travel/aurum-spa-amp-beach-resort.824897.33480915
А от най-мъничките стаи има и в другите блокове, нашите приятели бяха в такава. Промо стая бяхме купили и двете семейства, така че е въпрос на късмет къде ще те настанят Peace

Приемам разбира се -  възможно е, аз не видях в  K i H тераси на нито едно място, иначе възможно и на другите места да има по малки, разгледах го албумчето ти.  Simple Smile Има доста нововъведения малко по различни в момента из общите части.



Благодаря на Вас, защото първо ми отговорихте. Благодаря и на останалите. Разбрах всичко-най-вече ме интересуваше храната, защото моят мъж е в сферата на кулинарията и е голямо мрънкало. Ние сме в стаи клуб делукс така, че предполагам, че са както ги описвате. Има място за разходки, морето плитко, анимация перфектна. Дано храната е разнообразна, защото досега където сме ходили само в един хотел ни хареса. Надявам се, че има достатъчно място на плажа, защото не обичаме басейните. Засега това, ако се сетя нещо друго ще Ви попита

# 259
  • Мнения: 318
Здравейте, за хотел Garden of sun някой да има някакви впечатления?

# 260
  • Мнения: 2 942
Предлага се хотел Веноса ( Venosa Beach Resort & Spa ) за НГ  - след прочетеното  започвам да се разколебавам newsm78 Изобщо преепоръчайте хубав хотел за НГ -не държа на определено място

# 261
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Предлага се хотел Веноса ( Venosa Beach Resort & Spa ) за НГ  - след прочетеното  започвам да се разколебавам newsm78 Изобщо преепоръчайте хубав хотел за НГ -не държа на определено място

Къде сте чели лоши неща за Venosa  newsm78 Според форума и отзивите той, заедно с Palms Wings са едни от най-добрите в Дидим  Peace

# 262
  • Мнения: 2 942
Ами, последното е от предната страница

# 263
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Ами, последното е от предната страница

Хммм, пропуснала съм го, възможно е наистина да са смъкнали летвата..  Thinking
Но наистина до сега не бях чела лош отзиви ..все пак става въпрос за хотел, класиран на първо място в tripadvisor, а знаем колко са претенциозни англичаните  Laughing

# 264
  • София
  • Мнения: 888
И аз съм сред зачеркналите Дидим. Пътувахме с Ориент 99 на 05,09. Относно  пътуването никакви забележки нямаме. Но относно хотелаа Sick Бяхме в  хотел "DIDIM BEACH RESORT ELEGANCE - 5 *". Само името му е гръмко. Хотелът е за 3+ звезди, заради аквапарка. Мръсно е - басейни, стаи,  така нареченото подобие на плаж, а бе всичко бе засипано с боклуци; сервитьорите бяха мръсни и миришеха; събираха чашите от басейните в чувал за смет и познайте! -  от чувала се лееше смес от бира,сокове и айряни, които оставяха светла диря покрай шезлонгите.Растенията бяха изсъхнали.Храната беше еднообразна - сутрин обед и вече едно и също - сервират домати, каквото остане после на салата, объркано с боб например; две супи, който наподобяваха повръщано бяха неотменно присъстващи сутрин,обед и вечер;  едно и също замръзнало месо един път се поднася варено, после с ориз; десертите само пасти и кремчета, плодовете изгнили и за да си избереш, грозде, ябълка или праскова, трябва да пипаш в целия казан. Една вечер направиха един бъркоч от плодове, който вариха като за сладко и отгоре си сипваш захар. Щеше да е вкусно може би ако този бълвоч не се състоеше от гнилите плодове, дето и прасетата едва ли ще ядат. Правиха палачинки, дюнери или замръзнали пилешки работи - опашките бяха огромни и се чакаше по 30 мин, за да получиш нещичко, защото просто другото не ставаше за ядене.
Стаите са под всякаква критика - скъсани чаршафи, калъфки, кърпи,кожа на фотоьойл, разждясала баня, мухъл. Платихме си за изглед към морето - да,имаше море, но през един хълм и път и море може да се види само с бинокъл. За интернета да не говорим.
Още много други неща ни развалиха почивката в този западащ хотел, но съм твърде афектирана, за да си ги спомням сега.
Няма да пътувам с ОРИЕНТ 99 повече. Те просто се подиграха с нас!
Нито един българин нямаше доволен. Направихме протокол и се оплакахме във фирмата, но някаква си Снежана - управител ли е каква ли е, незнам, каза да сме си платили за по -  скъп.
Такова безочие не съм и сънувала, още повече,че шест години подред ходим в Мармарис и то на 4* и то на условия, които надминават и 5* и още повече,че въпросния хотел се предлага на първа страница на сайта на ОРИЕНТ 99 като препоръчано от тях.
Но както и да, прибрахме се благополучно и друг път ще внимаваме повече, но край на Дидим.

# 265
  • Мнения: 72
В кой хотел в Мармарис ходите newsm08

# 266
  • София
  • Мнения: 888
В кой хотел в Мармарис ходите newsm08
хотел "Тропикал" 4* - на първа линия е. Тази година решихме да сменим курорта, но за жалост не се получи:)

# 267
  • Мнения: 21
Някой ходил ли е на 17 октомври в Турция на почивка и по-точно в Дидим.Интересува ме времето как е.Става ли за плаж?

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Някой ходил ли е на 17 октомври в Турция на почивка и по-точно в Дидим.Интересува ме времето как е.Става ли за плаж?

Много е на късмет времето тогава. Аз не бих рискувала.
По това време е най-добре да се почива в Анталия и евентуално Фетие и Мармарис, но Кушадасъ, Дидим и Бодрум - не.

# 269
  • Мнения: 21
еми то ще ми е за 3 път тази година вече,аз не отивам да се печа,но все пак питах дали става времето някой ден за плаж.Да не вали ?

Общи условия

Активация на акаунт