Дидим

  • 199 114
  • 521
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 954
Ембрион, съжалявам за провалената ви почивка! Колко време беше пътя до Дидим и с новите ли автобуси пътувахте?

# 271
  • Мнения: 48
аз искам да попитам за интернета в хотел аурум,в акбюк,има ли в стаите и безплатен ли е?

# 272
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Ембрион  Hug съжалвам за провалената почивка, но мисля,че не трябва да отписвате цял курорт заради един хотел , в крайна сметка Дидим няма нищо общо с описаната от Вас ситуация  Wink

сиси ходихме юни, тръгнахме от София към 11 по спомен и сутринта в 6 ни стовариха пред Majesty Tarhan  Sunglasses Правихме доста почивка по пътя, автобуса беше доста приличен, но няма монитори по седалките (мисля,че тези са само 3 или 4 във фирмата)  Peace

# 273
  • София
  • Мнения: 4 294
не мисля, че трябва да се отписва Дидим като дестинация заради един хотел,
определено препоръчвам хотелите от които сме доволни - Палм уинг и Веноса в Дидим  Peace

# 274
  • Мнения: 514
Ембрион,възможно е да сме пътували заедно,ние тръгнахме с Ориент 99 на 05.09 . Бяхме в Palm Wings ,Дидим ,и както по-горе писах нямахме никакви забележки към хотела ,напротив,възхитени сме.Аз също чух на връщане коментари на хората ,били във вашия хотел,бяха крайно отрицателни. Стана ми любопитно и като се прибрах ,проверих цената на хотела ви и се изумих  Mr. Green,ми той струва ,толкова,колкото платих за Palm Wings на ранни записвания,но и сега разликата не е голяма.Аз лично не бих си го причинила за 50-80 лв. повече пари,в крайна сметка получихме истинско петзвездно обслужване.Така,че не бива да се слушат ТА,които за заинтересовани да си продадат пакетите,те и звезди от небето  ще ви свалят за да изкарат печалба.Отзивите на реално  почивали в избрания хотел,които ще намерите в този и други форуми /наши и чужди/ са най-достоверни.

# 275
  • Мнения: 2 954
Благодаря за отзивите за пътуване с автобус! А как е пътя с кола, защото аз искам с кола / ама, няма аз да карам Mr. Green/ и евентуално с една нощувка някъде  /и разглеждане на Памуккале/ и една на връщане , а мъжа ми се опъва за дългия път /ама ако се паднем в  раздрънкан автобус и не дай си боже на последни седалки, аз ще го отнеса/

# 276
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Благодаря за отзивите за пътуване с автобус! А как е пътя с кола, защото аз искам с кола / ама, няма аз да карам Mr. Green/ и евентуално с една нощувка някъде  /и разглеждане на Памуккале/ и една на връщане , а мъжа ми се опъва за дългия път /ама ако се паднем в  раздрънкан автобус и не дай си боже на последни седалки, аз ще го отнеса/

Имахме приятели с кола, които са тръгнали по мои спомен към 6-7 вечерта и бяха на обед в хотел, като в това се включва градско каране в Измир, което си е било приключение  Laughing
Но навръщане бяха стигнали доста експедитивно ..  Wink
Иначе като цяло пътища са хубави, четирилентови на повечето места, но вече относно такси и винетки трябва да погледнеш темата На море в Турция  Wink

# 277
  • Мнения: 152
аз искам да попитам за интернета в хотел аурум,в акбюк,има ли в стаите и безплатен ли е?

Интернета е безплатен. Няма в стаите. Има в ресторанта, лобито "северният пъб" и "лонджата". Добър е.

# 278
  • Мнения: 6
Хора, НИКОГА не хоете в buyuk anadolu didim resort, това е най-смотаня хотел в който съм пребивавал в Турция. Пълна пародия, ПЪЛНА!!! Всичко му куца. Не ходете там.

# 279
  • Мнения: 48
аз искам да попитам за интернета в хотел аурум,в акбюк,има ли в стаите и безплатен ли е?

Интернета е безплатен. Няма в стаите. Има в ресторанта, лобито "северният пъб" и "лонджата". Добър е.
благодаря.друго не се сещам да питам,защото вече нямам търпение,а остават още 10 дни. Laughing

# 280
  • Мнения: 48
Някой ходил ли е на 17 октомври в Турция на почивка и по-точно в Дидим.Интересува ме времето как е.Става ли за плаж?

Много е на късмет времето тогава. Аз не бих рискувала.
По това време е най-добре да се почива в Анталия и евентуално Фетие и Мармарис, но Кушадасъ, Дидим и Бодрум - не.
а от 30 септември?дали няма да е студена водата в морето? Thinking

# 281
  • Мнения: 1
Здравейте, ако има някои почивал в този хотел BUYUK ANADOLU DIDIM RESORT 5* да сподели впечатления мерси предварително.
hora ne hodete v toq mizeren hotel.osobenno s emerald travel zarqzvat vi i se opravqite sami.firmata e otvrat ne patuvaite s emerald. zastrahovki nqma ako se razbolee6 pla6ta6 po 300-400 tl i tn ta za hotela 5 zvezdi ama drug pat pove4e ot 3 ne e hranata e otvrat ot ve4erq kvoto ostane se pravi za obqd na drugiq den mra6tat se 4e ti slega v 4iniqta vse edno te go pla6tata bara e do 11 a za bar na plaja da ne govorim nqma takav pie6 samo nekvi sok4eta tip step4e abe ne hodete tam

# 282
  • Мнения: 1 525
За застраховките не сте прави.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 3 939
Цитат на: Дудинка link=topic=643338.msg28456492#msg28456492 date=1403202411
В Турция се ходи само на 4 или 5 зведзев хотел, иначе не   Naughty
[/quote

Това е много , ама много погрешна позиция.
Преди седмица се върнахме от Айвалък , малко , новичко много чисто 3* хотелче .28 евро/ден/двама+ обилна и разнообразна закуска.Бяхме и в пансион , студио с обзаведена кухня 17  евро/ден /двама без закуска ,новичко много чисто .

# 284
  • София
  • Мнения: 4 294
Относно застраховките - някои от агенциите сключват застраховки, при които туриста отива където пожелае и си заплаща мед. услуга и съответно като се прибере тук в Бг показва документ за платената сума и му се възстановява. Има агенции които сключват застраховки, при които човек си получава безплатен преглед, но това трябва ясно да е написано или да се пита тур. фирма с която се пътува.
Относно категоризацията - не бих рискувала с 3 звезден хотел, това е моето мнение!

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 10:09 от Дудинка

Общи условия

Активация на акаунт