«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 752 отговора

ѕловдив

ћнени€: 59
ƒнес мо€та козметичка ми об€сн€ваше за н€каква руска козметична марка, продуктите на които се прав€т в  итай, те първа навлизала и в Ѕългари€ и се разпростран€ва чрез дистрибутори /нещо като мрежов маркетинг май, не разбрах добре/  Laughing »мето и е “iande
http://tiande.ru/  това им е официални€ сайт.
—тана ми интересно защото т€ ми разказа за н€какви дамски превръзки с екстракти от билки, които имали лечебен ефект, дали е възможно това?  newsm78
јко н€кой знае нещо и има информаци€ за цени и т.н. мол€ да сподели  Hug
÷итирай

ћнени€: 1 048
ѕродуктите са много добри - по отзиви на рускините. ћога да ти изпрат€ на лични телефон на мо€ при€телка от ѕловдив, ко€то е дистрибутор  Peace
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 59
ј цените как са?  newsm78
÷итирай

Ќормални  Peace
÷итирай

ћнени€: 19
ј каталозите са сезонни, до колкото виждам, нали? Ќе са като при ≈йвън, всеки месец.  олко се чака да се достави поръчката и предварително или след това се плаща?
÷итирай

ћнени€: 0
ƒа, каталозите са сезонни, има 500 вида продукти.
“ира се чака всеки момент. ўе ги взимаме от склада и се плаща, след като вече е оформена поръчката. јз съм от ѕловдив и вече съм дала за€вка за н€кои неща. .—ега ще бъде гол€ма лудница.....но всичмко ще се нормализира.
÷итирай

ѕещера

ћнени€: 662
«др. да се запиша,че и аз се регистрирах в тази фирма!!!

ј дали има мостри на тази фирма?«нае ли н€кой?
« ѕоследна редакци€: вт, 27 мар 2012, 22:47 от ƒе€нова »
÷итирай

ћнени€: 55
«дравейте, мостри на тази фирма може да се набав€т само от склада в ѕловдив за консултанти, поне засега....ј продуктите им са наистина удивителни, всичко е на база билкови екстракти, етерични масла, минерали и т.н. ќтносно дамските превръзки - облекчават болката, спират течени€, подобр€ват качеството на интимни€ живот, гинекологични проблеми.....- на основата на билки и масла. ÷ените им са различни, в зависимост от бройката и избора - от 10 до 20 лв
÷итирай

«дравейте мили мами ,излезе от скоро нова козметична фирма с над 500 китайски рецепти,има червило,сенки,пудра за лице,кремове за вс€ка една възраст както за т€ло -лице и ръце,гелове за интимните части,шампоани

јко н€кои про€ви интерес ще отговор€ на всеки ваш въпрос
÷итирай

јз определено про€вих интерес към тази козметика, но засега май ще се потреб€ва най-много в ѕловдивско Peace »наче при нас дистрибутори поне за сега надали ще се намер€ с т€хната политика Peace Smile
÷итирай

ћнени€: 28
da ako nqkoi moje da mi otgovori na lichno..dokolko vsushnost sa kachestveni tezi kitaiski grimove i kozmetika?AZ sum polzvala nai mnogo LR i Nuxe zashtoto sa naturalni,no tezi naitina li izcqlo naturalni?prosto iskam malko poveche informaciq ot nqkoi koito znae poveche Smile
÷итирай

ўе се радвам да прочета отзиви от хора, които вече са ползвали козметиката  Hug
÷итирай

Ќ€кой изобщо ползвал ли е тази козметика? Ќаистина ме интересува дали е качествена. ћол€, без предложени€ на лични да ставам дистрибутор  Hug
÷итирай

—тара «агора

јз също се интересувам. ƒадоха ми една брошура и в момента € разглеждам. »зглеждат ми хубави нещата им, макар и скъпички. «атова искам да знам, преди да се изръс€ с н€каква сума, струват ли си продуктите им или не...»ли аз ще съм първата, дето ги е ползвала.... newsm78
÷итирай

ћнени€: 2
«дравейте,
аз искам да кажа, че продуктите са неверо€тни. ƒистрибутор съм, но преди всичко си закупих н€кои от нещата за да знам какво всъщност продавам. «акупила съм си чай от ортили€, аз съм с много болезнена менструаци€ и наистина има ефект. Ќа сестра ми и беше запушен носа и сложи н€колко капки от масажното масло на памук и си разтри нослето и се отпуши, то става и за кашлица. и други неща, н€ма да изреждам да не стане, че прав€ реклама.ако н€кои има интерес или иска мнение нека пише.
хубав ден Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 752 отговора