Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
195-209 от 753 отговора
Съжалявам .. исках само да помогна и да съм полезна на останалите момичета . Нямах представа,че правя нещо нередно и забранено...
Цитирай

Съжалявам .. исках само да помогна и да съм полезна на останалите момичета . Нямах представа,че правя нещо нередно и забранено...
Лили, смятам че последния пост на bubanka не е насочен към теб. Информацията, която ни даваш за продуктите, приложението и най-вече от споделените резултати са ни много полезни и модераторката уточнява,че имено такава информация ще ни е полезна и нужна. За мен е много ценно и ще следя твоите постове в темата Smile Ако не е така bubanka  нека ме поправи  bouquet
Цитирай

От доста мнения съм изтрила изречения в стил 'дистрибутор съм, пишете ми за поръчки' - моля в темата да постове за продуктите и информация за фирмата без саморекалма  Wink
Цитирай

От доста мнения съм изтрила изречения в стил 'дистрибутор съм, пишете ми за поръчки' - моля в темата да постове за продуктите и информация за фирмата без саморекалма  Wink

Peace Браво. Има ясни правила.
Цитирай

тези новите кафеени зърна могат ли да се изядат след чайчето да не ги хвърлям де както виждам добре са намекнали иначе на вкус са супер
Цитирай

На мен ми обясниха, че се изяждат  Peace
Цитирай

На мен ми обясниха, че се изяждат  Peace

то аз ги изядох вече ама в описанието им не пишеше да се ядат

ще видим след 20 дена с колко ще съм отслабнала
Цитирай

Привет, може да се прави запарка като за чай няколко пъти в деня и накрая да се изядат . Аз знам,че са за регулиране на перисталтиката. Дадох ги на колежка с хроничен запек, но при нея нямаше ефект. После разбрах,че за тази цел трябва да се пият поне десетина дни.  Не знаех,че имат и ефект за отслабване.
Опитах масажното масло върху собствения си запушен нос - ефекта е почти моментален - почувствах хлад и започах да дишам по-леко.
Цитирай

http://www.tiande-bg.net/%D0%9A%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9%D1%81%D0 … jYBODIZKLcNevI1e-

странно не пише за запек аз ги ям веднага не ги заливам няколко пъти

определено ми е по бодро след 1 чайче за 1 лев не е зле
Цитирай

Много моля, някой ако има време да ми пише на лични как да стана дистрибутор за да мога да ползвам 35% отстъпка Peace
Цитирай

Здравейте момичета!
Чаят за който пишете съм го ползвала и пакетчето се ползва 5 дни- 10г е пакетчето и се слага 2г. в 200мл. кипяща вода, престоява 15-20 мин. и се прецежда. Това количество се изпива за деня. не изхвърляйте зърната, поставете ги в друга чаша и налейте вода, като престои си отпуска и водата се оцветява  изпивайте за през деня и нея, така може няколко пъти да наливате вода и пиете-не ги изхвърляйте.
Мога също да споделя за превръзките, с които регулирах цикъла си. Няколко месеца ми беше обилен по 20 дни и го спирах с хапчета, самоинициативно /позната лекарка ми каза какви/, не отидох на лекар защото знаех, че ще ми направят кюртаж...Точно в този момент компания Тианде влезна в живота ми и веднага си взех превръзките. Ползвах 20 броя нефритена свежест, след което цикъла ми стана нормален всеки месец, това беше през април.
Помагат също при цистит, гъбички, течения, кисти и миомни възли. От руските ни представители на презентациите ни казаха, че в Москва има клиника, която работи само с превръзките.
Вече има едно момиче с киста, която искаха да я оперират, но реши да пробва превръзките, като при такива проблеми се използват ВИНАГИ, първо нефритена свежест, които са с 18 билки, след което се продължава с ЕНЕРГИЯ НА ТРЕВИТЕ- 48 билки, за 3 мес. минимум.
От шампоана против оплешивяване, заедно с балсама против оплешивяване има резултат при няколко човека/двама мъже и една жена-плешиви/- вече са с 5-6мм. нова коса.,
 Това е за сега, много мога още да пиша, нода не ви отекчавам повече.
Цитирай

Относно китайските кафеени зърна ,от презентациите и онлайн конференциите знам,че действат за подобряване на перисталтиката и микрофлората на червата.Китайски кофеинови зърна

Китайски кофейнови зърна- представляват чай, състоящ се от плодове от александрийска сена, със вкус при варене наподобяващ кофеинова напитка.

Антрахинони (сенозиди А и В),се съдържат в китайските кофеинови зърна
и действат меко върху работата на червата и стомаха, като я нормализират. Те спомагат на организма за извеждането на шлаките и токсините.
Този продукт способства за:
- нормализиране работата на червата;
-очистване на кръвта;
-подобряване на общото самочувствие;
-повишаване на работоспособността;
-повишаване на имунитета;
-понижаване на теглото;
-подобряване цвета на кожата;
-подобряване на зрението;
-стабилизиране работата на сърдечно-съдовата система;
-подобряване състоянието на проблемната кожа;
-подобряване на състоянието на косата, косата става блестяща, еластична и красива;
- снижава съдържанието на холестерина в кръвта.

НАЧИН НА УПОТРЕБА:
1/2 чаена л. плодове (2 г) се заливат с 1 чаша (200 мл) гореща вода и стоят 15 мин.(по добре в термос). Употребяват се от възрастни 2 пъти дневно по 1 чаша по време на хранене. Продължителността на приема е 2 седмици
Цитирай

момичета фирмата си е много читава а продуктите перфектни има склад в софия на ул. вашингтон всичко става за броени минути каталога е годишен
Цитирай

[video][/video]
Продуктите са уникални. Много съм чела за тибетската традиционна медицина, но с тези продукти се докоснах до нея. Използвам ги и наистина действат и помагат при много проблеми.
Цитирай

van70,  ще споделиш ли какво си ползвала досега? Почти всички тук сме доволни - това е ясно ,но от всеки човек може да се научи нещо ново за даден продукт .
Аз например се чудя дали кристала би помогнал при кокоши трън , но все още нямам споделено мнение от някъде ,а и нямам аз самата ,за до изпробвам върху себе си Smile
Лек и спокоен ден на всички  bouquet
Цитирай

195-209 от 753 отговора