Tian de - козметика по китайски рецепти

  • 180 717
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 677
*Lilla*, благодаря! Значи е ексфолиант, така ли? Предполагах го за тази в тубичките, но има и сол в пакетчета, за която си мислех, че е суха и се слага във вана. Пак ли е кремообразна?

# 46
  • Мнения: 78
fata_morgana, тази в тубичките е за тяло, а тази в пакетчетата е за вана - води се "соли за вана" - тя е на кристалчета Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3
Здравейте, от днес има вече склад и в Бургас. Намира се на ул. Булаир срещу Демир Банк до чендж бюрото. Можете да си набавите всичко необходимо от там Simple Smile

# 48
  • Мнения: 0
И аз искам да разгледам каталог, от София съм... така и не видях някой тук да разпостранява продуктите  newsm78

# 49
  • Мнения: 0
Има online каталог на tiande.bg
Там обаче не са посочени цените на продуктите и няма подробна информация за тях.
Ако имаш някакви въпроси ще се опитам да отговоря

# 50
  • Мнения: 583
Я, то и тема имало вече  Wink
Аз също съм в играта  Peace Още не съм поръчвала. Надявам се, че скоро ще се изчистят проблемите с поръчките. Отзивите в руските сайтове са много и само положителни. Все още разучавам продуктите, със сигурност ще си поръчам от пластирите, защото имам една болежка и се надявам да помогнат Peace

# 51
  • Мнения: 2 677
А някой ползвал ли е Кристалния стик на ТианДе? Отзиви?

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 10
Вчера ходих до офиса в Стара Загора. Нямаха почти никаква стока. Казаха ми, че в сряда ще получат нови неща, така че смятам да отида в четвъртък и да си купя нещата, които съм си набелязала. Някакви отзиви за маските им?

# 53
  • Мнения: 2 677
Само за Синовилсонията мога да кажа - кожата става много нежна и мека  Peace

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 10
Аз съм хвърлила око поне на 7-8 маски....друг е въпроса какво ще им докарат. Има и едни пластири за детоксикация. И те много ме впечатлиха. Някои, ако ги е ползвал, да сподели. Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 14
От скоро и аз съм дистрибутор на ТианДе. Пробвах солта за тяло, универсалния пилинг  и крема за ръце с плацента. И трите продукта си струват парите. Невероятни са. В Варна нещата като че ли се нормализираха

# 56
  • Мнения: 78
Евва,използвала съм 4-5 маски - много съм доволна

fata_morgana, една клиентка си взе кристалния стик и казва, че наистина е много добър, а една рускиня ми сподели, как го използва срещу гърлобол  -  когато я боли гърло, налива чаша вода, разбърква няколко пъти водата с кристала и после я изпива, така няколко пъти на ден(всъщност, колкото пъти ти се допие вода) и казва, че в края на деня, гърлото е почти минало Simple Smile  - незнам колко е вярно това, просто го споделям като интересен факт - може би се отделят някакви кристални йони и става ефект, подобен на сребърната вода...

# 57
  • Мнения: 583
Евва,използвала съм 4-5 маски - много съм доволна

fata_morgana, една клиентка си взе кристалния стик и казва, че наистина е много добър, а една рускиня ми сподели, как го използва срещу гърлобол  -  когато я боли гърло, налива чаша вода, разбърква няколко пъти водата с кристала и после я изпива, така няколко пъти на ден(всъщност, колкото пъти ти се допие вода) и казва, че в края на деня, гърлото е почти минало Simple Smile  - незнам колко е вярно това, просто го споделям като интересен факт - може би се отделят някакви кристални йони и става ефект, подобен на сребърната вода...
Това сигурно ли е....аз съм запомнила че се прави само гаргара  newsm78

# 58
  • Мнения: 78
Да, тя каза, че е пила водата... ама до колко е добре това , не знам... само споделям какво ми е разказала Simple Smile

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 10
Аз си купих доста неща от Тианде днес и онзи ден. Купих си маската за коса Крокодил, чили солта за целулит, чили маската за корем, сол за тяло със сандалово дърво, перлената пудра, околоочната плацентна маска, антиоксидантната моделираща маска със зелен чай, заглаждащи пластири за клепачи. Тези всичките неща още не съм ги ползвала, смятам да се поглезя почивните дни с тях. Това, което си купих и ползвах обаче е масажния гел за ставни болки и пластирите за болка. Тъй като имам проблем с шийните прешлени и те си ме болят от край време, се надявах, че тези продукти магически ще ми помогнат /особено пластирите/, ама не забелязах някакво кой знае какво облекчение... Thinking Ще продължа да ги ползвам, пък ще видим.
Между другото пластирите са на промоция в момента, някои, ако се интересува - купуваш единия пакет за 7.40лв и ти подаряват другия пакет, който пак струва някъде там.

Общи условия

Активация на акаунт