Защо го идвеждаш в тоя студ?!

  • 1 876
  • 60
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Познат ли ви е този въпрос?
Да не би да трябва да изчакам да се запролети.... Twisted Evil
Вече се чувствам като майка изверг, защото си извеждам детето и  когато е под нулата...

# 1
  • Мнения: 1 410
На този въпрос отговарям:
- Защото искам детето ми да е здраво!
и просто отминавам пулещата се физиономия. Crossing Arms

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз отговарям: А защо не?
Не искам изнежено дете което се разболява и
при най-лекия полъх на вятъра.

# 3
  • Мнения: 3 506
Дааа, добре познат. Ако ме пита близък, го подминавам все едно не съм го чула, така скоро се отказват да ми задават "умни" въпроси. Ако става въпрос за някой непознат, отговорите варират в зависимост от настроението ми, най-грубият е "Щот' ми харесва", придружен от широка усмивка  Grinning

# 4
  • Мнения: 46 508
Не се съобразявам с времето, стига да има кой да я изведе, единствено, ако е мъгла и вали не става.
Но пък и това, че ако детето излиза всеки ден е пресилено, София не излиза редовно, но и не боледува  Blush

# 5
  • Мнения: 2 978
Ми кажи им, че точно твоето бебе не спи зимен сън Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Ми кажи им, че точно твоето бебе не спи зимен сън Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 1 840
Аз също ги измеждам, ако са здрави.

# 8
  • Мнения: 1 735
Споко,бре! Не им вярвай! Sunglasses
Аз всеки ден съм навън с бебата(а тя е 2 месеца по-малка от твойто) и въпреки че и свекървата и майка ми се опитват да ме шашкат,не са успели до момента.Оняден бях единствената с количка по центъра,което ми говори,че хората се шашкат повече отколкото е нужно.Пък и в крайна сметка страхът винаги е бил наи-лошият съветник на човека.
Смело напред! Децата обичат чистия въздух! Hug

# 9
  • Мнения: X
Аз пък не давам обяснения, защото не дължа такива на никого. Така съм решила и толкоз!

# 10
  • Мнения: 2 732
И ние всеки ден сме на вън но от както сме без количка за по -малко а преди беше по -лесно завиваш го и си го разхождаш а сега аз като измръзна и обратно в къщи Laughing

# 11
  • Мнения: 9 990
Не мисля,че се шашкат/има и такива де.../мисля,че просто ги понамързява,дрехи,колички,не е лесно...за  половин -един час разходка-струва ли си...има и зиморничави майки.При мен положението беше-искам-неискам съм навън-ходех до кухнята,през пазара и ето ти 1 час,нищо,че е минус 15.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 756
Дияна като бебе спеше в количката на балкона. Само веднъж милата ми се разплака от студ, но тогава много обикаляхме по поликлиниката, градинките и т.н.

# 13
  • Мнения: 3 478
Абе имам една позната тука, викам и онзи ден " излизате ли с бебето на разходка", а тя " ми не защото много студено". Е направо ме шашна,че то  варира тука 10-15 градуса, е това студено ли е? Викам си моето няма да е така, ми те така се изнежват си мисля, може ли само в къщи да го държиш на парно?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз също го извеждам и ми е писнало от разни подмятания, че съм безотговорна, че нямам акъл и какво ли още не. Но досега не съм имала проблеми с детенцето, здравичък ми е и си расте добре. На моята кума и на сестра й децата са много болнови и аз си мисля, че се дължи точно на това, че малко да задуха или да стане по- студено и детето не се изкарва с дни....ако не и повече!

Общи условия

Активация на акаунт