избор на личен лекар от ДКЦ 22 "Николай Коперник"№9

  • 17 667
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
[size=10pt][/size]Моля ви за помощ,ще ставам мама и трябва да направя най-добрия избор преди всичко на личен лекар.Ако някой от вас знае нещо за долу посочените ОПЛ от ДКЦ 22 много моля да ме посътва при кой да се запиша.И също ако може да ми препоръчате добър гинеколог в района на "Г.Милев"
. Анка Петрова Младенова - общопрактикуващ лекар
     2. Валя Василева Маринова - общопрактикуващ лекар
     3. Виолета Христова Христова - общопрактикуващ лекар
     4. Евгени Христов Крайселски - общопрактикуващ лекар
     5. Светла Иванова Дишкова - общопрактикуващ лекар
     6. Симеонка Стоянова Цацова - общопрактикуващ лекар

# 1
  • Мнения: 3 743
Ние сме при А.Младенова и съм доволна. Не беше ли крайния срок за избор и смяна на личен лекар до края на Декември?

# 2
  • Мнения: 140
mnogo blagodaria.I az misleh 4e e posleden srok,no mi kazaha 4e i sega moga da go napravia

# 3
  • Мнения: 415
Бебетата се записват при GP по всяко време - нали не се раждат точно на шест месеца  Joy Joy Joy
Аз и голямото ми дете бяхме доста време пациенти на д-р Крайселски. Много разбран човек, което е важно - не е имало случай да го потърся и да не се отзове /дори и нощем/. Професионалист, който когато се съмнява не се притеснява да те прати при специалист - което е похвално, а не  - "аз всичко знам и мога"  Naughty
Преместихме до НДК и си сменихме GP - то  Cry , но дори и сега понякога му се обаждам и никога не отказва консултация по телефона   bouquet
Изслушва пациента и е много внимателен.
За д-р Христова и д-р Цацова също мога да дам добри отзиви.
Дано избереш подходящия лекар - лека бременност и раждане!  bouquet

# 4
  • Мнения: 140
  bouquetМного благодаря Руса мацка за информацията страшно си мила.Аз също гледайки имената клонях към него,защото в повечето случаи мъжете лекари са по тактични и внимателни към една бъдеща мама.Благодаря и за пожеланията за първи път ми е затова съм малко притеснена.

# 5
  • Мнения: 319
Д-р Младенова е нашата лична лекарка. Много съм доволна от нея - не си изключва телефона, не е някоя стресната и шашната, че да шашка и мен, АБ изписва само в краен случай, а и като човек е много приятна. Препоръчвам я!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 827
ние сме уж при Цацова
ама какво да ти кажа....това не си е работа
избери друг Младенова да речем

# 7
  • sofia
  • Мнения: 769
Христова или Младенова. Ние сме при Валя Маринова, но не съм доволна - мила е, но винаги първото, което се изписва е антибиотик.

# 8
  • Мнения: 140
 Сега бързам да ви информирам в каква ситуация изпаднах след като отидох в поликлиниката за да си избера личен лекар.Там не видях нито едно от имената от списъка който списък пък си изтеглих от някъде но и аз не помня вече от каде.И какво да правя гледам пред кабинета на др.Доровска много хора,поразпитах доволни били и сега на магия,дано имам късмет.Някой ако е чувал нещо моля да сподели,тя каза че сега имала много бременни жени

# 9
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Не си ги видяла, защото техните кабинети са достъпни от друг вход, предишното детско отделение, продължаваш покрай главния вход и се влиза отстрани.
Ние сме при Маринова. Не изписва веднага антибиотик, ама си е зор да я накараш да ти даде повече и по-адекватно инфо.

# 10
Здравейте, мили мами! Като майка на две момиченца искам да дам малко инфо за цитираните лекарки в 22-ра поликлиника:
1. Досега бяхме при Цацова. Тя беше шеф на детското преди здравната реформа - мила, внимателна, отворена е към новости, но! - огромни тълпи пред кабинета, не по-малко от час, час и половина чакане, и не дава много обяснения. Преслушва, мълчи и пише. За бебетата обяснява повече. Вярно, че времето е малко и не й стига, но все пак искам да знам какво е точното положение.
За другите лекарки слушам често от моите приятелки:
2. Младенова - любезна е, не бърза с лекарствата (защото е и хомеопат, но го прави на частно), но също има големи тълпи, не винаги е в настроение, по-често си използва класическите медикаменти (за някои хора това ще прозвучи положително).
3. Дишкова - мила, възрастна, не много в час.
4. Крайселски - има вид на отвеян човек, но чувам само добри отзиви за него като човек, не знам за компетентност как е.
За Маринова и Доровска нямам инфо.
От декември записах децата при д-р Вера Сотирова. Има кабинет в блок 255 на ул. Николай Коперник. Има голям опит с деца - била е шеф на детско отделение в Окръжна болница. Имам добри първи впечатления от нея, макар че досега не сме били сериозно болни (да чукна на дърво!).

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз и голямото ми дете бяхме доста време пациенти на д-р Крайселски. Много разбран човек, което е важно - не е имало случай да го потърся и да не се отзове /дори и нощем/. Професионалист, който когато се съмнява не се притеснява да те прати при специалист - което е похвално, а не  - "аз всичко знам и мога"  Naughty
Преместихме до НДК и си сменихме GP - то  Cry Изслушва пациента и е много внимателен.
Дано избереш подходящия лекар - лека бременност и раждане!  bouquet
newsm10Напълно подкрепям.Все едно аз съм го писала.Надявам се някой ден пак да сме близо и да се върнем при него.

# 12
  • Мнения: 3 356
Крайселски е страхотен.Много е внимателен.Тормозим го и през почивните дни.
Никога не ни е върнал.Отговаря на безумни въпроси Embarassed.Одобрявам възгледите му за захранването и храненето на детето.Никога не налага мнение.
Казва,кои са според него са  вариантите и те оставя да избираш.С Бобсъна много се харесват-преглеждат се взаимно всеки път.
men4e ,специално при него видът лъже.
JP-то ни изглежда също доста отвеян(пак от 22ПК),но не бих го сменила за нищо на света.

Общи условия

Активация на акаунт