«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–одени 2011 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 740 отговора

јнкета

ѕроходиха ли вашите дечица?

ћоже да изберете максимум 3 опции.
¬ъведи тво€ глас

—офи€

ћнени€: 1 095
ћомичеа, благодар€ ви за разбирането. ƒнес наистина ми стана много обидно, а той даже и не се извини. ≈дин пъ се наложи да го остав€ с децаа да оида до майка ми и до неговата майка да взема н€какви неща и се замотах, наслаждавайки се на свободата си и ме н€маше цели!!! 3 часа. Ќ€ма да ви казвам какъв скандал ми спретна после. Ѕили го направили луд децата. јз само му казах, че иде€ си н€ма колко се радвам, че са го направили луд. “ака, че и да му ги остав€ н€ма да разбере за какво става дума. ѕросто човека наисина е най-важен за себе си. ѕон€кога се чуд€ познавам ли го изобщо то€ човек и заслужава ли си всичко, през което минавам?  акто и да е - майната му (без извинение). ÷€л ден все това искам да му кажа.
явор също много се катери. Ќай му  любимо да се качи на масата в кухн€та и да седи мирен добре, ама не.  ачва се, с€да и веднага слиза, за да се качи пак. ј се качва като преди това се покатерва на диванчето до масата. ћного е чевръст и очите ми са и на петите, буквално.

ћиленка, имаш и моите палчета за при€телката ти. ƒано този път всичко е наред!  Praynig

¬зела съм си направление за гинеколог и мисл€ да искам да ми вземе и ционамазка. я кажете ова беше безплатно, нали?
÷итирай

ћнени€: 2 426
ћћћ тук времето е разкош...Ќаправихме една предиобедна разходка..—ега об€двам, малки€ спи и после пак. ѕо-късно днес е тържеството в градината за 8-ми март...да видим дали многознайкато н€ма да си глътне граматиката като види всички родители накуп... ¬чера киснах един час за една бележка за градината,ко€то е можело да се попълни и без да мъкна децата дотам... #Cussing out » заради тази бележка, ¬енци отнесе една ваксина... Confused ƒнеска пак е с темп, 37,3- над€вам се да е от не€, а не пак онази дето € поддържахме... Ѕаткото пък сутринта нещо ми се закашл€, така че утре почивка от градината...» без друго го дават хубаво времето, да се възплозва малко и той.

Ќаде, с мен го взимам...Ќ€ма на кой да го остав€...
’ей-€ не се €досвай...» на мен ми се иска ей така да му ги остав€ за един ден...ама
≈вридика, пустите пари,.,... дано намерите начин
ћиленка, сигурна съм ,че всичко този път ще е наред с тво€та при€телка. ћного палчета и от нас
ƒейзи, прегради му път€ с нещо...
÷итонамазка - не съм ходила на преглед откак родих... Embarassed Ћ€тото,като си дойде свеки вече тр€бва да се организирам и да ида...

÷итирай

—офи€

ћнени€: 100
—амо набързо се включвам, заради поста на hey_ya. ћ»личка, да знаеш, това все едно съм го написала аз за мо€ благоверен. "ћилото то" ходи на работа, на смени, а пък аз видиш ли, като теб вкъщи леж-па-€ж, градинки, кафенца-мафенца.... еф....ј това да се разкиха-разсопол€ви-разкашл€....ела да видиш как се л€га и се мре. Ќищо не може тогава да прави, само лежи и спи. » всички му пречим. ј това, че аз от 2 години почти не съм спала като хората, не съм изл€зла като б€л човек, боледувам на крак, ей така между другото, не се виждааа.....Ќе се вижда никаква домакинска работа, ко€то върша. » все претенции, че не е сготвено, не е изчистено, много било разхвърл€но....ми fuck you, дет се вика. ќстав€ла съм го 2-3 пъти за по 2-3 часа сам с децата. јми звъни ми през половин час да пита докъде съм стигнала. ћи то ми се убива кефа от разходката и се прибирам. ƒа не говорим колко кусури все намира за това как гледам децата. ќбаче той за 1 година, ћъро го е нахранил 3 пъти и сигурно толкова го е приспал. «а занимаване с него изобщо не говорим. “ой е изморен. ’оди на работа все пак.
»мам още мноооооого да изписвам по темата, но ще спра.... bouquet
÷итирай

—мол€н

ћнени€: 4
ћиленче много ми стана мъчно за тво€та при€телка  Crying or Very sad ”жасно е това, което ѝ се е случило, но съм сигурна, че тази бременност ще е лека и прекрасна за не€  Hug ¬ажно е да € окуражаваш да мисли позитивно, защото това ще е първата и сигурна стъпка към безпроблемното износване. «нам, че е лесно отстрани да те съветват да не се вторачваш толкова в проблемите, но съм сигурна, че това помага  Peace —ега се сещам, че може да се консултира с лекар да направи един курс с Ѕиозин ћама за повишаване на имунитета и да си взима витаминчетата и всичко ще е ќ   Hug ўе се мол€ за не€ и бебчето  Praynig Hug
÷итирай

ћонтана

ћнени€: 7
ƒнес, сигурно заради лошото време, форума е по-активен. —амо дето новините не са много хубави, но нали затова сме тук и сподел€ме, за да се окуражим и да си помагаме, макар и духовно...
ћиленче, четейки поста ти, направо се насълзих ..... много е тъжно, когато става въпрос за такава загуба, особено на близък човек. Ќо пък т€ тр€бва да се радва сега (тво€та при€телка), защото носи в себе си живот и не тр€бва да се настройва негативно, напротив - само хубави мисли тр€бва да и минават през главата. «на€, че сигурно е много трудно, особено след загубата и, но ..... говори и ...
’ей-я, ћари, както е написала √ал€, мъжете ви са за "убиване" с държането си и приказките си. “ези деца да не би да са само на майките, бащите каква част от грижите за т€х полагат, а после, когато и ние се върнем на работа - хем работим, хем и за къща се грижим, хем и за деца .... айде мол€ ви се извинете.....
—ветле, честита ти нова кола, макар и придобита по такъв непри€тен начин, но вс€ко зло за добро. Ќад€вам се да си оздрав€ла вече и да н€маш повече проблеми с бавачката.
≈вридика, много е непри€тно това с финансите, ние също сега сме на предела с тази операци€, но това са бели кахъри. «а пореден път осъзнавам, че по-важно е да сме живи и здрави - с пари, без пари, винаги може да си направим живота хубав и при€тен, стига здраве да има....
Ќаде, в€рвам, че при Ѕор€нчето нещата ще се разви€т в добра насока, не се притесн€вай излишно, като му дойде времето, ще разберете как са бъбречетата.  ато мислим посто€нно за щ€ло и нещ€ло само си влошаваме нещата. “ова всъщност си е наш специалитет - на жените. ƒа мислим много!!! «атова изперкваме. ¬ижте ги мъжете, колко им е гот, като не мисл€т.....
÷итирай

Frøya, Norway / Varna

ћнени€: 4
ћиленка, дано всичко е наред с при€телката ти, ще стискам силно палци  Praynig!
ћари, ’ей_я, дано мъжете ви заслужават да ги търпите... н€ма да задълбавам в темата да не обид€ н€кого, но като чета за такива и направо  #Cussing out
ятце  Hug, и аз така мисл€ - важното е да сме живи и здрави и децата да са добре. (» ние се поохарчихме €кооо и непредвидено и то не само заради колата Rolling Eyes и доста ни се промениха плановете по та€ причина.) ¬€рно е, че си тр€бват пустите пари, но пари се печел€т Smile.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 35
ѕривет и от нас,

ƒнес съм вкъщи и намерих малко време да ви прочета по диагонал и да драсна н€кой ред.

ћиленка- стискам палци за при€телката ти

’епи- моите съболезновани€!

Ќики вече отдавна ходи и той, катери се навс€къде, но нещо все не намирам време да му направ€ прощъпулник, дано се спретна този уикенд:) »наче се срещнах с много жени  -детегледачки, харесала съм н€колко, дано и Ќики си хареса, че ми е много притеснено как ще го остав€!

÷итирай

ћнени€: 17
«дравейте и от нас с моето мрънкалце Mr. Green
≈й,не спира да се катери по мен и да мрънка,ужас! ¬ече поне има 12 зъба, на 50% нервичките ми по то€ въпрос са приключили Mr. Green
Ќаденце, ’епи Hug ћного съжал€вам за загубата ви,тъжно е ...  Rose Rose
ятце, не сме се и съмн€вали,че всичко с “ћ ще е наред! ƒано по-бързичко и безболезнено е и възстанов€ването му! Hug
ћари, честита ти книжка! —ъс здраве да си € ползваш безаварийно! Party
Ќаде, сигура съм, че Ѕор€нка се подобр€ва посто€нно! » изследвани€та ще го докажат! Hug
ј за мъжетееее, болна тема ooooh! јз не се оплаквам,че не помага,защото не е така- много помага,но н€ма да е направил нещо и да не го е натъртил,посто€нно се оплаква че вършел 90% от мо€та работа..... мо€та работа?! —€къш детето си е само и единствено мое!ћного взе да ми дот€га с неговото мрънкане,но гледам много да не го отраз€вам...»наче добре че той го къпе и мие,когато може,защото пада гол€ма борба,а на малка мама е случило детето,че и сила н€мам да го удържам (иначе кила в излишък не ми липсват #Cussing out, диетата резултат за сега съвсем никакъв!  антара не мърда!  упих си въже ... за скачане,да ен си помислите нещо друго hahaha,н еми се смейте много,мол€, аз съм най-скарани€ човек със спорта Rolling Eyes)
Ћори, снимката € махнах едната, нали го има в подписа, стига толкова Wink  ак е сладкишко Ѕобо?
—ветле, със здраве да си € ползваш новата кола! –адвам се, че ти си добре,за ламарината н€ма нужда да си хабиш нервите!» да не се €досваш за "бели кахъри", да сме живи и здрави, ма*ната му на другото!
ћиленка, много мъчно ми стана за при€телката ти! —тискаме палци този път да си роди едно здраво и щастливо дететнце!
ћного неща се обсъждали,за друго не се сещам... със сигурнос много изпускам,но за толкова ми стига мозъчето.
∆ела€ ви прекрасен ден! Hug bouquet
÷итирай

ћнени€: 737
јмидала, палчета и от мен за кумата, дано всичко е ќ .

ƒейзи, все забрав€м да ти отговор€ за сумите. ƒетегледачките искат по 17 до 30 франка на час. ƒетската до 1.6 год. е по 130 франка на ден. —ветулко ни излиза колкото наема на апартамента, ако е на 5 дневен режим. » така 1 заплата заминава.
јбе за пари не ми се пише - да сме живи и здрави, че какво четох в темата за деца отглеждани в чужбина, ама н€ма да го пиша, че е много гадно. сега да не тръгнете да ровите да четете там, че ще дърпам уши!
»махме проблеми и с градината, че сме Ѕ√ (н€мам друго об€снение), но се преборих поне за 1 ден седмично в началото.

Ќаде, хепи, съжала€вам за загубата ви.

јди, това с мартеничката все го мисл€, ужас.

Ќе съм многословна, но и време н€ма, тиганите ме зоват.
ятце, радвам се, че “ћ е добре вече.
Ћена, дано бързо мине на пишлето на детето.
√алини, дано намерите рамки за –оската.

’ей я, дано скоро "улегне" “ћ, бъди позитивно настроена.

Ћекинка от нас.  Hug
÷итирай

област ¬арна

ћнени€: 243
Ќе съм ¬и чела, че до об€д б€хме по изследвани€, а следоб€д на гости, ама да почерп€, че днес мо€ тате има рожден ден! ѕожелавам си да ни е жив и здрав и да има поне още едно внуче (от мо€ страна).

÷итирай

ћнени€: 111
—ветле, такава нагласа ни тр€бва на всички. Ќе тр€бва да се тормозим за нещата, които не са най-важни. «драве и щастливо семейство. ƒругото се прежив€ва. „естита кола и дано проблемите с бавачката се разрешат най-скоро.
“еди, сумата си е доста сериозна, но това е положението. ƒано проблемите не са били за произхода ви.
“они, супер иде€ си е въжето! «а хората скарани с фитнес алтернативните начини на спортуване на открито или вкъщи си е супер. Ќа мен ми е скучно във фитнес зала, ако съм сама.
Ѕейбигърл, успех в търсенето на вашата бавачка!
Ќаде, ще стискаме задружно палци юни. » аз съм сигурна, че резултатите ще са повече от хубави.
јмидалка, дано при€телката ти намери начин да пов€рва, че всичко ще бъде наред. ћного кураж и сила и скоро да гушка здраво бебче.
≈вредика, не се отчайвай. ѕо-добре да н€маш пари за сметки, отколкото да н€маш пари за лечение. ƒа сме здрави и пари ще намерим рано или късно.
ѕѕ. „естит празник на таткото на ≈спинизка! ѕожелавам му от сърце да е жив и здрав, за да се радва на осъществените пожелани€ на дъщер€ му!
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3
«драсти сладурки
„естито на д€дото на —он€  bouquet Ѕраво на мъжо на ятце  Hug
—имо си €де супата с татето  bowuu јз се чуд€ какво по напред да направ€ през това време, като форумът очевидно спечели  Mr. Green
¬еднага да се включа по темата за мъжете. » аз уж имам "свободно", т.е. "ще го гледам когато кажеш", но и на мен ми се звъни час по час да ме провер€т кога се прибирам Mad Ќо като ц€ло помага, също и по нощите с прочутото му неспане на наши€. Ќо пък аз много се тръшкам и си насто€вам за това, карам се, мрънкам, ако усет€ несправедливост и неравност в задължени€та и грижите и така. —поред мен тр€бва с тежката сопа да им се меле и хич да не им се цепи басма.  ато замрънкат, хванете си шапката и им оставете децата (може би е добра иде€ да сте наблизо като излезете, но скрити ) » като Ѕобчо отивате и си накупвате туй онуй аамаха  Wink
 атеренето ни е любимо  Tired  ачва се и слиза от спалн€та и посто€нно се катери по мен. ƒругото е катерене на стълби, където види...н€ма значение, че са му къси краката, нали мама го качва и свал€ по ен пъти  ooooh! » тръшкането —имо го умее много  Twisted Evil Ќапоследък се хвърл€ напред и си удр€ главата в пода, все едно се моли на јллаха. » аз му се сме€ и го остав€м да се тръшка, после гушкам, разсейвам... Ќо като ц€ло не се справ€м със ситуаци€та и съм сигурна, че ще съм от тези майки, на които децата им прав€т сцени публично  Tired
Ќаде много се впечатлих от това, че ћаша ти носи памперсите, ще € из€м  Love ƒано скоро се успокоите с бъбречетата
Ќа ≈ли да кажа, че и мо€т пие още от шише, даже хич и не му е важно да си го държи сам  Rolling Eyes
—ветле честита ти кола, важното е живи издрави наистина  Hug
»ии пак изведнъж н€ма време и ще б€гам за бан€. Ќабързо да прат€ виртуална прегръдка на ≈вридика, като друга жертва на “оплофикаци€  #2gunfire
Ѕ€гам, после пак евентуално  Hug
» сега да си допиша...много ми стана и на мен мъчно за при€телката на ћиленка, дано сега всичко е наред  Praynig
“еди имам братовчедка в „икаго, мисл€т да се мест€т към Ўвайц-а с мъж и и евентуално да си имат бебе после, та мисл€ да и кажа за цените, които споменаваш  Shocked » все пак си мсил€, че дори едната заплата да отива за бебан, с другата повече неща ще могат да се плат€т, отколкото  една българска заплата би платила в Ѕългари€  Confused
» последно, че пак се уливам...гледах снимки сега във фб и си мислех, че Ћорис, ¬анката и мой —имо си приличат доста..едни такива ококорени бузанчовци  Love — подобни прически  Crazy —етих се за други прилики: ћъро и Ѕобър, Ѕобо и —името на  атето...мой —имо и “очето и явката са на една пейка по неспане  Whistling ...€ да видим вие намирате ли прилики между н€кои други бебоци от нашите?
цун
« ѕоследна редакци€: ср, 14 мар 2012, 21:51 от Zelda S »
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3
—Ќ»ћ » —Ќ»ћ » —Ќ»ћ » —Ќ»ћ » —Ќ»ћ »
dobigrig@gmail.com  ћерси на Ћори, че помага  Hug  bouquet
÷итирай

ћнени€: 142
«елдинка ,снимка утре,дано не забрав€ ooooh!
ќќ т€ ћаша много други работи знае маймунката ми златна,ама да не прекал€вам Rolling Eyes
 атеренето й е любимото, от любимата й ракла на баткото,се прекхвърл€ върху скрина и обръща дупето да слиза,ама отдолу н€ма легло като при раклата и ако не съм там да € държа или ако съм забравила вратата на детската не ми се мисли ooooh!, от дивана в хола се качва на масичката холната и танцува "—иртаки" Laughing, ще € снимам,но незнам как да свал€ клипчето и да го кача у фейса да € видите!
—амо да избие пети€ й зъб че е н€къв кошмар и хич не й се танцува вчера и днес,но зъбчето е почти готово Praynig
ћиленче, много силно стиснати палци и от нас за тво€та кума Praynig Praynig Praynig,дано този път да успее и да си роди живо и здраво бебенце Praynig
ƒейзи е много права за Ѕиозин ћјћј,наистина помага Peace
≈спинозка,да е жив и здрав татко ти мила,да е винаги до теб и —ончето и да ви се радва винаги! Hug bouquet
“еди,и на вас определено не ви е лесно,дано —ветли да свикне с градината и да спре да пие толкова сок вечер,ако не му дадете много ли плаче Rolling Eyes
≈вридика мила,както е казала Ћена по-добре за такива сметки да н€маме пари(което едва ли би те успокоило),но дано скоро да разрешите проблема,че многооо непри€тно Confused
—ветеле, добре че се е разминало само с толкова и ти си добре Peace Hug
янчето ми се губи, както и Ќомерчето,ѕателина и ѕепелено многооо отдавна не е писала, –ени също, јнилеви и те б€ха болнички,но не е писла от мнгоооо отдавана,но и аз като √алето ,май не ми стига акъла да запомчн€ всички Crazy,аа сетих се за ѕасълс,  ременка,друггг ,другите мами ще ме допълн€т!
јйде лека ви нощ,отивам да се бор€ със Ѕор€нка ц€ла нощ Crazy
÷итирай

ћнени€: 1
ƒобър вечер момичета  Smile
ѕозагубихме се и ние, направо за пръв път от бременните теми не съм чела назад  Embarassed ¬ид€х само, че има болнички, тъжни и притеснени момичета - на всички пращам виртуална прегръдка и се над€вам бързо да отминава лошото  Hug
Ќие сме добре, само дето аз се чувствам много изморена и не знам от какво толкова. Ќаправо н€мам сили да стигна до компа. —валих си една програмка за телефона за четене на разни книги на английски и с това си запълвам времето вечер (времето между посто€нните събуждани€ предимно).  ато се сет€, че не сме се отчели за годинката даже  Embarassed, та набързо сега да кажа 12 кг (без 30 грама) и 84 см. »зследвани€та - не много добри. ’одихме напред назад при хематолози и т.н заради ниски€ хемоглобин на Ќики. »зследвахме се и ние и не е наследствено. —ега пие сироп с жел€зо и след месец пак ще правим ѕ  . — €денето като че ли има лееко подобрение, сукането си е все така сериозно, спането все така предимно липсващо  Mr. Green «ъби - 4 избили и в момента поне два горе го мъчат.
ј ћћ днес е рожденик  Smile

ѕочерпете са с по едно вино за негово здраве (и ние с това усп€хме да полеем само днес  Mr. Green). ўе празнуваме в събота, тортата ще е от мен  Smile
јми исках много неща да пиша ама тракам тук до малкото слънце и ще взема да прибав€ още едно отвар€не на очите към стандартната сериозна бройка  Very Happy
ќпа, да не пропусна да честит€ на таткото на ≈спиноза  bouquet
ўе гледам да попрочета назад и се над€вам да не съм изпуснала н€ко€ срещичка - да не ме забравите ей  Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 740 отговора