Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 736 отговора
Чакайте аз само казах какво се е писало  Shocked а че той не е такъв е видно.Оли ме попита за това  HugЗдравей Оли
Да си чакаме утрешния епизод  Hug които според мен ще е страхотен.Да видим в крайна сметка дали това което каза Фатмето Мелтем го чу  Mr. Green
Цитирай

silveto_  Така е права си аз точно затова по никакъв начин не я възприемам като забавна .Може да има добри хора даже и мъже но аз поне не съм открила такива . аз си го казаха актрисата е просто страхоотна така мощно играе че направо съм без думи .                         
Цитирай

Ей тази мисъл ми хареса много Peace

"Тези, които видяха добро от мен ме предадоха, а тези които видяха лошо не ме изоставиха"

Точно като за Фатма - Мустафа, родителите му , хората които винаги са получавали добро от нея я предадоха и изоставиха, а Керим който всеки ден се сблъсква с омразата й не я изостави  Peace
Цитирай

Леле кога изписахте 4 страници  Laughing

Скрит текст :
утрешната сетия ще е голям екшан
Цитирай

Шатци, епизодично те виждам тук, но се радвам много на срещите.
Тъкмо се зарадвах, че свърши Легендата за Испания, за да гледам по 2 епизода и почнаха бг сериалите. Ще ми се поне един път седмично да дават по два епизода. Мисля, че сЛистопада имаше дни.
Силве, бъркаш понятията
Вместо да и бъде майка и е мащеха.
Мащехата е несъщинска майка, съпруга на бащата по отношение на неговите деца. В преносен смисъл този, който се отнася зле, без любов и ласки. Има и добри мащехи-аз. 35 hahaha
Майка е жена по отношение на своите деца.
Муки, може да бъде само лоша и нетактична, но понякога, нейната лошотия води и до положителни неща.
Цитирай

Мукадес е много реален образ . Извади око , ама изписва вежди без да иска разбира се Stop
Клюкар от класа ма при нея има чувство за "семейство" и тя си го брани .
Цитирай

Оленка, тя и майка ми е мащеха на други деца, ама е добра много. Важното е, че разбрахте какво имам предивид. Или трябваше да кажа свекърва. Тогава вече става страшно 35 Имам си. Very Happy
Цитирай

Ей нямате спиране. Кога изписахте старата ,че и нова тема започнахте.
АША благодаря за темата
Виждам че сте обсъждали Муки- е няма такъв индивид.Все си мисля че преди Рахми живота и е бил друг.Може би е била подтискана по някакъв начин. И попадайки в семейството на Рахми и малката Фатмагюл е започнала да си връща на тях за годините котато тя е била подтискана.Разбрала е че Рахми не може да се оправя сам и е станала глава на това семейство. Научила ги е през годините да се слуша нейната дума.И досега всичко е било наред.Сега усеща че има друг човек с по силна позиция от нея -Мерием.И това я побърква
Цитирай

Мукадес е един странен за мен образ, който до някъде разбирам. Тя иска живота и с Рахми да е по- различен - да има повече удобства. А относно защо с фатмагюл се държи така, на мен ми е доста обидно понякога. Но ако Муки (както ви я наричате) я нямаше, филмът нямаше да е същия........  Smile Smile
Цитирай

malko_angel4e_  по въпроса ти за Мукадес ще ти разкажа това, което знам.

Скрит текст :
Гледала съм 25-26 оригинална серия, в която Мукадес разказва за живота си преди да срещне Рахми, който е бил много тежък, затова иска да предпази Фатма (тук не си спомям много, защото го гледах отдавна). Обаче сега Фатма разбира защо Мукадес се държи така с нея и го споделя с Мерием. В същата серия обаче Рахми разбира, че Мурат не е негов син и много се измъчва милия (много плаках на този епизод) и това е причината Мукадес да признае истината.

Шатци, кой е този на аватара ти?
Цитирай

Не може без Муки.Нали трябва да има и такъв образ като нея.Иначе нямаше да е толкова интересно на моменти  Very Happy
Цитирай

Аз казах и преди, че в крайна сметка всеки ще получи заслуженото си ! Поне аз така мисля ...........
Цитирай

И аз се записвам тук.  Аша, благодаря ти за чудесната тема! :bouquet:

Мукадес наистина е много интересен и сложен образ. В един момент ти идва да я удушиш, в другия, като че ли се очовечава малко  Wink И на мен ми е интересно да разбера за животи и преди. Но наистина без нея филмът нямаше да е същият, щеше да е една ужасна драма, тя внася малко колорит и настроение.
Цитирай

Момичета, някъде чели ли сте интервюта на Енгин или на Берен преведени на български или английски? /освен това, което го има в другата тема правено на Енгин в Гърция/
Цитирай

Момичета, някъде чели ли сте интервюта на Енгин или на Берен преведени на български или английски? /освен това, което го има в другата тема правено на Енгин в Гърция/

beti76 , на първа страница в другата тема , за напреднали има линк с няколко много интересни интервюта с Берен Саат. На мен ми беше интересно да ги прочета.

Цитирай

45-59 от 736 отговора