«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 736 отговора

—офи€

ћнени€: 673
„акайте аз само казах какво се е писало  Shocked а че той не е такъв е видно.ќли ме попита за това  Hug«дравей ќли
ƒа си чакаме утрешни€ епизод  Hug които според мен ще е страхотен.ƒа видим в крайна сметка дали това което каза ‘атмето ћелтем го чу  Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 9
silveto_  “ака е права си аз точно затова по никакъв начин не € възприемам като забавна .ћоже да има добри хора даже и мъже но аз поне не съм открила такива . аз си го казаха актрисата е просто страхоотна така мощно играе че направо съм без думи .                         
÷итирай

ћнени€: 0
≈й тази мисъл ми хареса много Peace

"“ези, които вид€ха добро от мен ме предадоха, а тези които вид€ха лошо не ме изоставиха"

“очно като за ‘атма - ћустафа, родителите му , хората които винаги са получавали добро от не€ € предадоха и изоставиха, а  ерим който всеки ден се сблъсква с омразата й не € изостави  Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 527
Ћеле кога изписахте 4 страници  Laughing

—крит текст :
утрешната сети€ ще е гол€м екшан
÷итирай

ћнени€: 53
Ўатци, епизодично те виждам тук, но се радвам много на срещите.
“ъкмо се зарадвах, че свърши Ћегендата за »спани€, за да гледам по 2 епизода и почнаха бг сериалите. ўе ми се поне един път седмично да дават по два епизода. ћисл€, че сЋистопада имаше дни.
—илве, бъркаш пон€ти€та
¬место да и бъде майка и е мащеха.
ћащехата е несъщинска майка, съпруга на бащата по отношение на неговите деца. ¬ преносен смисъл този, който се отнас€ зле, без любов и ласки. »ма и добри мащехи-аз. 35 hahaha
ћайка е жена по отношение на своите деца.
ћуки, може да бъде само лоша и нетактична, но пон€кога, нейната лошоти€ води и до положителни неща.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 673
ћукадес е много реален образ . »звади око , ама изписва вежди без да иска разбира се Stop
 люкар от класа ма при не€ има чувство за "семейство" и т€ си го брани .
÷итирай

ћнени€: 104
ќленка, т€ и майка ми е мащеха на други деца, ама е добра много. ¬ажното е, че разбрахте какво имам предивид. »ли тр€бваше да кажа свекърва. “огава вече става страшно 35 »мам си. Very Happy
÷итирай

ћнени€: 473
≈й н€мате спиране.  ога изписахте старата ,че и нова тема започнахте.
јЎј благодар€ за темата
¬иждам че сте обсъждали ћуки- е н€ма такъв индивид.¬се си мисл€ че преди –ахми живота и е бил друг.ћоже би е била подтискана по н€какъв начин. » попадайки в семейството на –ахми и малката ‘атмагюл е започнала да си връща на т€х за годините котато т€ е била подтискана.–азбрала е че –ахми не може да се оправ€ сам и е станала глава на това семейство. Ќаучила ги е през годините да се слуша нейната дума.» досега всичко е било наред.—ега усеща че има друг човек с по силна позици€ от не€ -ћерием.» това € побърква
÷итирай

ћукадес е един странен за мен образ, който до н€къде разбирам. “€ иска живота и с –ахми да е по- различен - да има повече удобства. ј относно защо с фатмагюл се държи така, на мен ми е доста обидно пон€кога. Ќо ако ћуки (както ви € наричате) € н€маше, филмът н€маше да е същи€........  Smile Smile
÷итирай

ћнени€: 15
malko_angel4e_  по въпроса ти за ћукадес ще ти разкажа това, което знам.

—крит текст :
√ледала съм 25-26 оригинална сери€, в ко€то ћукадес разказва за живота си преди да срещне –ахми, който е бил много тежък, затова иска да предпази ‘атма (тук не си спом€м много, защото го гледах отдавна). ќбаче сега ‘атма разбира защо ћукадес се държи така с не€ и го сподел€ с ћерием. ¬ същата сери€ обаче –ахми разбира, че ћурат не е негов син и много се измъчва мили€ (много плаках на този епизод) и това е причината ћукадес да признае истината.

Ўатци, кой е този на аватара ти?
÷итирай

Ќе може без ћуки.Ќали тр€бва да има и такъв образ като не€.»наче н€маше да е толкова интересно на моменти  Very Happy
÷итирай

јз казах и преди, че в крайна сметка всеки ще получи заслуженото си ! ѕоне аз така мисл€ ...........
÷итирай

» аз се записвам тук.  јша, благодар€ ти за чудесната тема! :bouquet:

ћукадес наистина е много интересен и сложен образ. ¬ един момент ти идва да € удушиш, в други€, като че ли се очовечава малко  Wink » на мен ми е интересно да разбера за животи и преди. Ќо наистина без не€ филмът н€маше да е същи€т, щеше да е една ужасна драма, т€ внас€ малко колорит и настроение.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 137
ћомичета, н€къде чели ли сте интервюта на ≈нгин или на Ѕерен преведени на български или английски? /освен това, което го има в другата тема правено на ≈нгин в √ърци€/
÷итирай

ћнени€: 62
ћомичета, н€къде чели ли сте интервюта на ≈нгин или на Ѕерен преведени на български или английски? /освен това, което го има в другата тема правено на ≈нгин в √ърци€/

beti76 , на първа страница в другата тема , за напреднали има линк с н€колко много интересни интервюта с Ѕерен —аат. Ќа мен ми беше интересно да ги прочета.

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 736 отговора