Пепел от рози по БТВ - 7

  • 69 019
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 886
Чакайте аз само казах какво се е писало  Shocked а че той не е такъв е видно.Оли ме попита за това  HugЗдравей Оли
Да си чакаме утрешния епизод  Hug които според мен ще е страхотен.Да видим в крайна сметка дали това което каза Фатмето Мелтем го чу  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 10
silveto_  Така е права си аз точно затова по никакъв начин не я възприемам като забавна .Може да има добри хора даже и мъже но аз поне не съм открила такива . аз си го казаха актрисата е просто страхоотна така мощно играе че направо съм без думи .                         

# 47
  • Мнения: 0
Ей тази мисъл ми хареса много Peace

"Тези, които видяха добро от мен ме предадоха, а тези които видяха лошо не ме изоставиха"

Точно като за Фатма - Мустафа, родителите му , хората които винаги са получавали добро от нея я предадоха и изоставиха, а Керим който всеки ден се сблъсква с омразата й не я изостави  Peace

# 48
  • Мнения: 812
Леле кога изписахте 4 страници  Laughing

Скрит текст:
утрешната сетия ще е голям екшан

# 49
  • Мнения: 579
Шатци, епизодично те виждам тук, но се радвам много на срещите.
Тъкмо се зарадвах, че свърши Легендата за Испания, за да гледам по 2 епизода и почнаха бг сериалите. Ще ми се поне един път седмично да дават по два епизода. Мисля, че сЛистопада имаше дни.
Силве, бъркаш понятията
Вместо да и бъде майка и е мащеха.
Мащехата е несъщинска майка, съпруга на бащата по отношение на неговите деца. В преносен смисъл този, който се отнася зле, без любов и ласки. Има и добри мащехи-аз. Joy hahaha
Майка е жена по отношение на своите деца.
Муки, може да бъде само лоша и нетактична, но понякога, нейната лошотия води и до положителни неща.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 886
Мукадес е много реален образ . Извади око , ама изписва вежди без да иска разбира се Stop
Клюкар от класа ма при нея има чувство за "семейство" и тя си го брани .

# 51
  • Мнения: 1 327
Оленка, тя и майка ми е мащеха на други деца, ама е добра много. Важното е, че разбрахте какво имам предивид. Или трябваше да кажа свекърва. Тогава вече става страшно Joy Имам си. Grinning

# 52
  • Мнения: 14 829
Ей нямате спиране. Кога изписахте старата ,че и нова тема започнахте.
АША благодаря за темата
Виждам че сте обсъждали Муки- е няма такъв индивид.Все си мисля че преди Рахми живота и е бил друг.Може би е била подтискана по някакъв начин. И попадайки в семейството на Рахми и малката Фатмагюл е започнала да си връща на тях за годините котато тя е била подтискана.Разбрала е че Рахми не може да се оправя сам и е станала глава на това семейство. Научила ги е през годините да се слуша нейната дума.И досега всичко е било наред.Сега усеща че има друг човек с по силна позиция от нея -Мерием.И това я побърква

# 53
  • Мнения: 0
Мукадес е един странен за мен образ, който до някъде разбирам. Тя иска живота и с Рахми да е по- различен - да има повече удобства. А относно защо с фатмагюл се държи така, на мен ми е доста обидно понякога. Но ако Муки (както ви я наричате) я нямаше, филмът нямаше да е същия........  Simple Smile Simple Smile

# 54
  • Мнения: 294
malko_angel4e_  по въпроса ти за Мукадес ще ти разкажа това, което знам.

Скрит текст:
Гледала съм 25-26 оригинална серия, в която Мукадес разказва за живота си преди да срещне Рахми, който е бил много тежък, затова иска да предпази Фатма (тук не си спомям много, защото го гледах отдавна). Обаче сега Фатма разбира защо Мукадес се държи така с нея и го споделя с Мерием. В същата серия обаче Рахми разбира, че Мурат не е негов син и много се измъчва милия (много плаках на този епизод) и това е причината Мукадес да признае истината.

Шатци, кой е този на аватара ти?

# 55
  • Мнения: 0
Не може без Муки.Нали трябва да има и такъв образ като нея.Иначе нямаше да е толкова интересно на моменти  Grinning

# 56
  • Мнения: 0
Аз казах и преди, че в крайна сметка всеки ще получи заслуженото си ! Поне аз така мисля ...........

# 57
  • Мнения: 0
И аз се записвам тук.  Аша, благодаря ти за чудесната тема! bouquet

Мукадес наистина е много интересен и сложен образ. В един момент ти идва да я удушиш, в другия, като че ли се очовечава малко  Wink И на мен ми е интересно да разбера за животи и преди. Но наистина без нея филмът нямаше да е същият, щеше да е една ужасна драма, тя внася малко колорит и настроение.

# 58
  • София
  • Мнения: 227
Момичета, някъде чели ли сте интервюта на Енгин или на Берен преведени на български или английски? /освен това, което го има в другата тема правено на Енгин в Гърция/

# 59
  • Мнения: 6 579
Момичета, някъде чели ли сте интервюта на Енгин или на Берен преведени на български или английски? /освен това, което го има в другата тема правено на Енгин в Гърция/

beti76 , на първа страница в другата тема , за напреднали има линк с няколко много интересни интервюта с Берен Саат. На мен ми беше интересно да ги прочета.
 

Общи условия

Активация на акаунт