изтече ми запушалката, май

  • 1 894
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Късмет милички Flowers Four Leaf Clover , стискам палци  thumbsup !!!

# 16
  • Мнения: 97
Цитат на: secretgarden
Момичета, току-що ми изтече нещо малко,слузесто и кърваво.
Да отивам ли към болницата? Колко време ми остава горе- долу до раждането?
От сутринта ме боли по-силно долу, а преди 15 мин. нещо все едно ми се спука в корема....

Това е!!!! Аз родих преди две седмици и мога да ти кажа,че първо ми изтече запушалката в 5 часа сутринта в петък(беше слузеста и прозрачна).По-късно вечерта в 22.30 ми изтекоха водите и веднага отидох в болницата.Родих за четири часа-в 3.50 сутринта една малка сладка принцеска.
Успех Grinning

# 17
  • Мнения: 92
На бебчето ми явно никак не му се излиза ,защото още нямам никакви редовни контракции ,появяват се една-две  през малки интервали (и дори не толкоеа силни ) и след това след часове ...Какво да се прави -продължавам да тръпна в очакване  Confused

# 18
  • Мнения: 97
Цитат на: fusion
На бебчето ми явно никак не му се излиза ,защото още нямам никакви редовни контракции ,появяват се една-две  през малки интервали (и дори не толкоеа силни ) и след това след часове ...Какво да се прави -продължавам да тръпна в очакване  Confused

Всъщност, когата на мен ми изтече запушалката точно в този ден бях на преглед. Когато разказах на лекаря ми, какво е станало той ми каза, че може да родя до 48 часа, а може и до 10 дена нищо да не стане.Щом не са ти изтекли водите по-добре не бързай с отиването до болницата.
Успех Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: fusion
На бебчето ми явно никак не му се излиза ,защото още нямам никакви редовни контракции ,появяват се една-две  през малки интервали (и дори не толкоеа силни ) и след това след часове ...Какво да се прави -продължавам да тръпна в очакване  Confused


Абе не че искам да те плаша, ама аз на 5 см. разкритие нямах още контракции и болки ShockedНе можех да повярвам, ама на!За след това не знам, защото на 5 см. ми сложиха упойката и после нищо не усещах.Обаче родих 2 часа по-късно Laughing Тъй че вземи се обади на доктора си Laughing Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт