® Ebay - тема 78

  • 44 106
  • 756
  •   1
Отговори
  • На един клон
  • Мнения: 1 064

Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64,65,66,67, 68; 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76,77

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
  Карта за търсене на адрес

Проследяване на пратка в Royal Mail, изпратена от България (стъпка по стъпка)
Проследяване на пратки


Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
  Дамски и мъжки обувки и дрехи
   International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

         


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

 

”Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

[/cent

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Търкул  Wink
Куки, благодарско   bouquet

bubka:) , дай да видим за какво играеш, някой може да те отърве и да не пишеш обеснения.

# 2
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
 Flutter

# 3
  • Мнения: 2 562
Значи доколкото разбрах ако не се договорим с продавача и не му платя имам право на 3 страйка...Това евентуално ще ми е първият?
Ето линка:
http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360 … DME:B:ONA:GB:3160

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 14:06 от bubka:)

# 4
  • Мнения: 18
запис и благодаря-успокоих се
http://www.ebay.at/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260965 … DME:X:AAQ:AT:1123

МОЛЯ КАК ДА СЕ ОТКАЖА ОТ СДЕЛКАТА МИ КАЖЕТЕ и къде мога да видя мейла на продавача
ВЕЧЕ ПИСАХ,  ЧЕ ИСКАМ ДА СЕ ОТКАЖА,НО ГО ПИСАХ ВЪВ ФОРМАТА В САЙТА,НЕ ЗНАМ КЪДЕ ДА МУ ВИДЯ МЕЙЛА И ДА МУ ПИША ЛИЧНО НА НЕГО

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 17:05 от dju-dja

# 5
  • Мнения: 125
Kуки,   bouquet за темата

bubka:), пиши на продавача да ти анулира наддаването. Ако ти откаже - избери си една от предлаганите причини, нищо че не съвпада с твоята, и сама си го анулирай

# 6
  • Мнения: 2 562
Aia',накрая май така ще направя ако продавача не ми пише каква причина да избера.Тъпо ми е че става дума за малка сума,но пък няма как Tired

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Aia',накрая май така ще направя ако продавача не ми пише каква причина да избера.Тъпо ми е че става дума за малка сума,но пък няма как Tired

Аз ще те отърва, не бери грижа повече  smile3508

# 8
  • Мнения: 2 558
Кукумявка,   bouquet

Цопвам се тук да не ви изпусна и се връщам да чета назад в предишната тема, че днес не ми стига времето нещо  Crazy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 360
има ли няккаво ограничение на пътите,в които сам си анулираш търга.Аз съм анулирала мои наддавания много пъти,но никога не съм молила продавача  Whistling
Благодарности за темата  smile3523

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 13:59 от mannuella

# 10
  • Мнения: 2 562
Aia',накрая май така ще направя ако продавача не ми пише каква причина да избера.Тъпо ми е че става дума за малка сума,но пък няма как Tired

Аз ще те отърва, не бери грижа повече  smile3508
Наистина Grinning Моля тееееее Praynig Много те обичаааам Hug

# 11
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Моля,няма за к,во,даже и картинките и всичко изкопирах едно към едно  Blush ама щяхме да прехвърлим неусетно 50тата страница.
Такава тема с 28736927364 линка не бях пуЩала досега,добре  че сватята е МОДка,та ме светна .   bouquet

# 12
  • Мнения: 5 288
bubka:) , трябваше да избереш първата причина : entered wrong amount. Нямаше нужда да пишеш на продавач обяснения.

# 13
  • Мнения: 2 562
bubka:) , трябваше да избереш първата причина : entered wrong amount. Нямаше нужда да пишеш на продавач обяснения.
Може би наистина така трябваше,но пък съм дала началната цена...Как да обясня че е грешка Thinking Ще се чудят как съм искала да наддам с по-ниска от началната сума Confused Но благодарение на Горгона  мъките ми се решиха Hug Обаче ще зная занапред...

# 14
  • София
  • Мнения: 117
Момичета помагайте. Пристигнаха ми едни дънки с петно отпред и след като вчера писах на продавача, той веднага се свърза с мен и още днес ми направи рефънд на сумата. В съобщението до мен обаче е писал : "Please pop the jeans into a charity bag." Какво ще рече това - не иска да му ги връщам, а да ги дам за браготворителност? Вие как го разбирате?

Общи условия

Активация на акаунт