Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-725 от 725 отговора

Пазаруването от H&M е меко казано предизвикателство дори и за тези който пазаруваме от самото начало, изненадите дебнат отвсякъде!  
Доставката до англ. адрес е 3.90 паунда. До България директна доставка няма! Стъпките за пускане на поръчка накратко са следните:

1. Избираш си превозвач или посредник
ПРЕВОЗВАЧИ ОТ UK
2. Регистрираш се в сайта с вашето име и имейл (за предпочитане международен) и адреса на превозвача.
3. За поръчката- в една поръчка може да се ползват 2 кода. Кода се вкарва на 2-ра стъпка Checkout info. Под артикулите излиза празно поле Apply discount code, където се пише кода и се натиска ОК. Веднага отстъпката се отразява по вашата поръчка. При всяка поръчка или добавяне към вече пусната поръчка (сайта дава такава възможност) винаги се въвеждат данните от картата и се блокира сума от 1 лира или окло 1.40 до 1.96 лв., която е за проверка на картата и си седи блокирана докато банката ви не я освободи. Когато поръчката е вече генерирана Generated  блокират цялата сума за. Изтеглянето на парите или плащането става, когато партката е получена на адреса.
Поръчката се вижда в Pending Orders, а изпратените/успешните в  Order History където срещу поръчката има номер, като кликнеш на него си следиш движението на пратката. Ако поръчката изчезне от Pending Orders и не е в Order History, значи е неуспешна- не я чакайте. От H&M не ви уведомяват, че ви я отказват просто я анулират(изчезва). Ако това се случи следва нова регистрация (сменя се името и имейла) адреса и картата може да са същите и пак се пробва.
4. След като видите, че поръчката ви е успешна(има Parcel number) уведомявате посредника с имейл, че очаквате пратка (от кой сайт,името,адреса и т.н.) За условията на посредниците може да прочетете в сайтовете им или,ако нещо не ви е ясно ги питайте.
5. Ако всичко е ок и поръчката ви е успешна от сайта я доставят на посредника, а той на вас,като при получаването и вие му плащате транспорта.

Може да си проверявате движението на поръчката и от тук: http://www.hermes-europe.co.uk/  излиза по-подробно описание.

Действащи кодове в момента са:

1304 - 5 паунда отстъпка
9690 -25% от цената на най-скъпия артикул. Валиден до 18.03.12.
9668 - маха 25% от цената на най-скъпия артикул. Валиден до 1.08.2012.

Кодовете може да се ползват многократно. След като поръчката ви получи номер за проследяване ще може да си пуснете отново поръчка със същите кодове. Периодично пускат нови кодове за различни % намаление, просто трябва да се търсят в интернет или направо ги получавате на еmail си. Ако прекалявате с използването на кодове рискувате да не ви доставят поръчките... в такъв случай правите нов акаунт  Mr. Green
Важно! Следете дали са изтеглени парите за поръчката, иначе се появяват в баланса, може да се види в профила MY H&M. Ако имате задължение, няма друг начин да го платите освен да използвате услугата на превозвача. МОже да наредите парите и от БГ по сметката на НМ, но таксата е окло 15 евро, за сравнение превозвача взима 5 лири.
За сега не ни е ясно кога и защо се случва, че не пропускат да си вземат парите. Най-вероятно е пропуск от админите на сайта, но не си признават, а потърпевшите сме ние..

Сметката на Н&М е IBAN GB17BARC0000073769917

Тема за размени:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641004.0

Старите теми:

тема-10
тема-9
тема-8
тема-7
тема-6
тема-5
тема-4
тема-3
тема-2
тема-1

« Последна редакция: Съб., 17 Март 2012, 02:02 от Mamma »
Цитирай

╚Sisley╝ за темата  bouquet
Ей първа съм и немога да не похваля Н&М минаха ми всички поръчки в който ми се хванаха по 2 пъти кодовете за 5 лири и 25%  Crazy
Вчера получих една малка поръчка.
http://www.hm.com/gb/product/96500?article=96500-C#shopOrigin=QO - в розово размер 6-8 г. много хубава
http://www.hm.com/gb/product/96036?article=96036-E#shopOrigin=QO - в жълто размер 6-7 г. много ми харесва и веднага го поръчах и в червено
http://www.hm.com/gb/product/92765?article=92765-C#article=92765-E - в сиво размер 7-8 г. голям ни е,но за догодина ще е супер.
« Последна редакция: Пет., 09 Март 2012, 11:30 от Dzuls »
Цитирай

Цоп в новата тема и аз... Hug Моята трета поръчка от новия ми акаунт беше с доставка 19-23 март, а от вчера сутринта е in progress Party Парички до следобяда не си бяха изтеглили, но предполагам като я диспачнат ще си ги дръпнат Peace
Цитирай

╚Sisley╝   Hugbouquet

п.п и да не е само запис имаме от това долнище http://www.hm.com/gb/product/95638?article=95638-A    р-р 9-12м  което е страхотно Peace
« Последна редакция: Пет., 09 Март 2012, 12:36 от ❣Pola777❣ »
Цитирай

Привет!  Hug
Направих втори акаунт от същия мейл - дано мине.
Цитирай

╚Sisley╝, благодаря за темата! bouquet
Поръчката, която пуснах снощи е in progress...досега никога не са били така бързи в работата с мен Wink
Цитирай

Вероятно сте го обсъждали, но понеже сега се включвам в темата, питам - Знае ли се кога ще може да се поръчва от H&M BG и ще проработи ли изобщо онлайн поръчването на територията на страната ?
Мерси момичета.
Цитирай

И аз в новата тема, в очакване на код за - 10 п. Mr. Green
и огромен брой събрани в Англия поръчки.
Придната тема някой пита дали става да даде адрес на приятели живиищи в Англия за доставка, ДА става, аз така правя давам адреса на брат ми, акаунта го направих на негово име, но плащам с моя карта и до сега не съм имамала грам проблем  Peace и дано да продължа в този дух, де Cool
Цитирай

Запис и аз. Обаче си е голям екшън да чакаш дали ще ти дръпнат парите от картата ooooh!. За третата ми поръчка още не са го направили, а е диспачната още вчера
Цитирай

Да не пропусна новата темица и аз newsm53..и да покажа придобивки
http://www.hm.com/gb/product/94590?article=94590-C#shopOrigin=QO -много ми харесва,но голяма и се разменя или продава 12ка е
http://www.hm.com/gb/product/93500?article=93500-A#shopOrigin=QO 12ка.Тя се въртеше тук доста тази рокля мисля
http://www.hm.com/gb/product/97188?article=97188-A#shopOrigin=QO 12ка чудесна е
http://www.hm.com/gb/product/94981?article=94981-A#shopOrigin=QO 10 много ми харесва
http://www.hm.com/gb/product/94561?article=94561-A#shopOrigin=QO 12ка хубавичък, ноо големичЪК,та и той за рамяно-продажба  Very Happy
http://www.hm.com/gb/product/92809?article=92809-B#shopOrigin=QO тази,но малко повече ми идва тези къдрици та ще се поправя малко  Peace
Цитирай

Мерси за темата  bouquet и аз да съм от първите веднъж  Cool
Трябва скоро да заформя някоя поръчка, че отдавна не съм...
Belloslava честито за придобивките, чудесни са.
Цитирай

Sisley Party
Цоп и аз тука Mr. Green
Femme дано това отговори на въпроса ти:
"И накрая - знаем, че се вълнувате, но все още няма да можете да пазарувате онлайн в H&M от България."
Цялата статия ако на някой му се чете:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=5042
Цитирай

И аз тук.
9690 вече не се хваща при мен, може би  в 1ви пост е по-добре да се добави заместникът му 9668. 
bouquet
Цитирай

╚Sisley╝ благодаря за темата bouquet
И обещавам, че този път няма да я изпускам  Hug
Цитирай

mony_ мерси и аз си ги харесвам..кога чакате този код..за 10п.,че едно рокле което го изтървах се появи  Rolling Eyes
Цитирай

Готово, редактирах кода за -25% Laughing

Успешни покупки момичета, и на себе си пожелавам успеха на начинаещия Blush, че ще ми е за първи път. Досега все чрез други го правех.
Цитирай

mony_ мерси и аз си ги харесвам..кога чакате този код..за 10п.,че едно рокле което го изтървах се появи  Rolling Eyes

Миии,ние си чакаме,ама незнаем дали изобщо ще ни огрее  Crazy Мечтаем си...  Mr. Green

Моите пари по картата са ми върнати за отказаното панталонче,без тънга-мънга Smile Добре,че действат бързо , без напомняне  Wink

╚Sisley╝ bouquet
Цитирай

Готово, редактирах кода за -25% Laughing

bouquet

http://www.vesti.bg/?tid=20&oid=12300&galid=73082
А ето и снимките от събитието снощи!
Цитирай

здравейте ,сори за глупавия въпрос ,но утре само в София ли отваря магазина или и във Варна? ако не във Варна знаели се вече  кога ще отваря ? мерси предварително  bouquet
Цитирай

И аз тук.
9690 вече не се хваща при мен, може би  в 1ви пост е по-добре да се добави заместникът му 9668.  
bouquet
При мен си работи,а и е валиден до 1.08.2012 ,а 9668 изтича след седмица Peace
Аз утре ще пропусна,че лудницата ще е пълна,но в неделя задължително ще посетя магазина.
« Последна редакция: Пет., 09 Март 2012, 14:04 от Dzuls »
Цитирай

здравейте ,сори за глупавия въпрос ,но утре само в София ли отваря магазина или и във Варна? ако не във Варна знаели се вече  кога ще отваря ? мерси предварително   :bouquet:
В София.
Цитирай

Като гледах снимките много се нахъсах, ама София ми е на 350 км  Crossing Arms, поне Варненския да отворят.
Ако някой да има момчешки кецове 6-7 номер да ми измери стелката моля.
Цитирай

И аз тук  bouquet в очакване на http://www.hm.com/gb/product/96867?article=96867-A#article=96867-C и http://www.hm.com/gb/product/97918?article=97918-A#article=97918-B
Цитирай

Хайде и аз да се похваля за пусната първа поръчка (самостоятелна). Да видим какво ще се случи. 9690 и 1304 минаха да видим поръчката дали ще мине.
Кажете ми ако нямам достатъчно пари в сметката какво се случва. Т.е. аз ще внеса, но ако изтърва днес ще е чак в понеделник. Поръчката обаче ще е за края на Април  newsm78
Цитирай

Хайде и аз да се похваля за пусната първа поръчка (самостоятелна). Да видим какво ще се случи. 9690 и 1304 минаха да видим поръчката дали ще мине.
Кажете ми ако нямам достатъчно пари в сметката какво се случва. Т.е. аз ще внеса, но ако изтърва днес ще е чак в понеделник. Поръчката обаче ще е за края на Април  newsm78
Парите ги теглят чак след като я диспачнат, така че мисля, че не епроблем в понед. да внесеш пари... И какво поръча та ще го чакаш близо два месеца?
Цитирай

Такива дългосрочни поръчки не са много препоръчителни, защото датите се променят и ако следиш стоката може да се появи налична и по-скоро, а и до април се надяваме, да излезе код за по-сериозно намаление ....
Цитирай

newsm78 Пууу ами като не знам  Blush
Заради една тениска стана работата. Много я исках ама ми я дава чак с дата 30 април и ги сложих в една доставка.
Сега какво!!!  Blush Blush Blush Не мога да го променя нали?
Цитирай

newsm78 Пууу ами като не знам  Blush
Заради една тениска стана работата. Много я исках ама ми я дава чак с дата 30 април и ги сложих в една доставка.
Сега какво!!!  Blush Blush Blush Не мога да го променя нали?
Можеш да изтриеш или цялата поръчка или само тази тениска.
Цитирай

Мацки, я кажете имате ли наблюдения - може ли причината да ми трият така поголовно поръчките да е в картата??? Thinking Чак сега направих връзката - последната ми успешна поръчка е от 7.02, платена, както и всички преди нея с друга карта. Рязали са ме и с нея няколко пъти, но спретна ли нов акаунт, минавах без проблем. А откакто почнах да се мъча да плащам с новата, почти месец вече - е няма такова клане на поръчки - 35лв. блокирани имам - от нови акаунти, от стари, от нови със стари мейли, към различни превозвачи, всичко пробвах Crossing Arms На някой да му се случвало просто да не харесват картата му? (с нея иначе си плащам в други онлайн магазини без проблем, т.е. читава си е, ХМ явно имат нещо лично Whistling)
« Последна редакция: Пет., 09 Март 2012, 15:16 от Marzi Pan »
Цитирай

╚Sisley╝ мерси за темичката!
аз да ви се оплача - от 3 акаунта, ми изтриха и трите поръчки! #Cussing out #2gunfireсега почват старите мъки с новите мейли, вече им губя дирята и почнах да пиша в един тефтер!

иначе малко инфо от една приятелка, която се метна до магазина, цитирам:
"останах разочарована!неща, които си бях набелязала в ук сайта ги нямаше!доста неща, но не с качеството, което съм свикнала да получавам от Англия. На въпроса ми - Ще има ли зареждане със още стока?, момичетата ми отговориха мн любезно, че ще има добавени неща за официалното откриване, но като цяло това, което се вижда ще е - всяка седмица ще има по нещо ново"

Та така, ако успея да стигна и аз тая неделя, ще пиша отново!Иначе като цени били горе-долу добре, но мацката каза, че ще продължава да си купува от инглиш сайта, защото има повече полза Laughing
Цитирай

Марцинанче, пиши каква е тази карта, да споделим и ние опит с такава.
А ако грешиш за картата, може би пък вече не ти харесват Ай Пито? Пробва ли на този комп с друга карта? Пробвай и ако те резнат пак, значи е от Ай Пито.
Цитирай

Ала-Бала - Благодаря  Hug сега доставката е 12-16 Март. Да видим дали обаче ще мине  Crazy
Не за друго ами ми пада под минимума т.е. с всички отстъпки 4,89+ 3,90 доставка= 8,79
Цитирай

Naq2009, дебитна на ПИБ е - аз писах тези дни за нея, за да питам само на мен ли ми блокират по 2.38лв за проверка (и с това ме прецаква тая карта Crossing Arms) - и се оказа, че и други момичета ползват такава и явно нямат чак такъв проблем с поръчките newsm78 Ще пробвам още довечера с друга, но не си го обяснявам по друг начин, почти месец вече съм тотално извън играта Thinking Абсурдно звучи да имат отношение към карта, най-вече при положение, че си е редовна, ползвам си я за други плащания, както писах... Може ли все пак при проверката нещо да не им харесва? newsm78

Упс, за ай пи-то сега прочетох. Ми и така мога да пробвам (въпреки че нали ти бях писала преди време на лични, че не знам то доколко играе роля), но в момента просто ми писна да ми блокират по 2,40 - пари няма да останат скоро в тая карта, ако продължавам да поръчвам с нея. По-скоро ще опитам с друга карта, по-натам (като ми отблокират натрупаната досега сумичка) може да си поиграя и с ай пи-то.
Цитирай

Until the 18th of March you’ll get 25% off* on one item of your choice when you shop at hm.com and enter code 9668

Гледам,че в първия пост пише валидност на кода до август,а аз получих горното на мейла.засега се въздържам от покупки.
Цитирай

9668 е валиден до 18 март.
9690 е валиден до 1 август.

9690 по принцип е кодът, който се праща по имейл на нов потребител като се абонира за нюзлетъра. Затова понякога се случва да не действа (това го четох в някакъв англ. форум, иначе мейлите от тях изобщо не ги чета и не знам какво пращат). При мен последните няколко дни не хваща, става с 9668. Но предполагам, че когато последният изтече, проблемите с 9690 ще изчезнат, защото му остава още доста време Peace
« Последна редакция: Пет., 09 Март 2012, 16:03 от Marzi Pan »
Цитирай

Рибката  можеш ли да ми кажеш дали е уголемена тази блузка или си отговаря на резмера? и шапката също ме интересувА 9-12, ние сега ставаме на 9 месеца и дали ще му е таан за лятото.

F01%2097137%2075029%2030%200557%204.jpg],rotate[],width[],height[],x[],y[],type[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/small][/img]9-12
12-18

« Последна редакция: Пет., 09 Март 2012, 15:56 от mimika10 »
Цитирай

bouquet Hug Сис!

Идвам и аз с добра новина 09.03.2012   11:53:00   Delivered with signature
Поръчката на мъжо ( hahaha hahaha пише неговото име, ама той не знае) е получена при КДш...сега ще чакам да дойде в Б-я и да ми се обадят или да ми пишат мейл, нали?
Яд ме е, че нищо тийн=дамско не виждам изгодно...на дребната само накупих, мога и още, но се спирам, че няма кой да ги износи всичките тия дрехи, а на каката нищо пак не съм взела  Confused
Цитирай

Изтрих си поръчка за април месец. Искам да пусна нова. Не мога да се оправя с 3Д-то на ПИБ. Направих регострация и кво?
Цитирай

В предната тема прочетох за съобщение във ФБ, че няма да може да ес пазарува от България. Вярна ли е това и ако е вярно от кога ще стане?
Цитирай

В предната тема прочетох за съобщение във ФБ, че няма да може да ес пазарува от България. Вярна ли е това и ако е вярно от кога ще стане?

Става въпрос, че няма да има НМ БГ онлайн магазин. Иначе от британския никой не ни е спрял да пазаруваме, стига да не изпращаме поръчките на бизнес адреси. А ние не го правим въобще  35 hahaha 35.
Марципанче, това, че засичат Ай Пито съм сигурна. Вече два пъти ми се случва да пускам поръчки, да ме режат многократно, да сменя Ай Пи и всичко да тръгне по вода. Е, тук там някоя изтрита поръчка не е проблем. Енигма го е споменавала многократно, а тя каквото напише, значи е 120 % проверено от нея и е така.
Цитирай

mimika отговаря си блузката, а шапката приятелката ми поръча за момченцето си което е на 1г 2 м и му е добре
Цитирай

Мерси за новата темичка bouquet

Марципанче аз плащам с ПИБ нямам проблем, не е май от картата, по възможно е да е от АйП-то, ама то с този сайт нищо не е сигурно  Crazy.
Пробвах със стар мейл и юзърнейм....... не се получи на другия ден поръчката я нямаше.... ще се прави нов мейл отново за N...-ти път Crossing Arms

Днес си взех 4 поръчки от Е. едната от миналата седмица.... обаче нямам сили сега да отварям торбички, утре като ги видя ще споделя Peace
Цитирай

mimika отговаря си блузката, а шапката приятелката ми поръча за момченцето си което е на 1г 2 м и му е добре
  Мерси много Smile
Дайте съвет... направих 2 поръчки за първи път сама и 2 ми ги изтриха Sad Някои ми беше казал че трябва да си направя нов ймеил. Нужно ли е да въвеждам нов ймеил и ново име,адрес и рожденна дата или мога да си ползвам старите данни?
Цитирай

Мацките с опит, ще споделите ли след колко време, горе-долу, се появява задължението в баланса, ако не са дръпнали парите от картата? Поръчката ми е вече дадена на куриер, а парите не са взети ooooh!  
Цитирай

Моля, кажете какво да го правя това 3Д-нещо-си на ПИБ....  Praynig
Цитирай

Мерси много Smile
Дайте съвет... направих 2 поръчки за първи път сама и 2 ми ги изтриха Sad Някои ми беше казал че трябва да си направя нов ймеил. Нужно ли е да въвеждам нов ймеил и ново име,адрес и рожденна дата или мога да си ползвам старите данни?
Смени поне датата, някой беше писал, че на такава база също трият.
Или се върни в старата тема се писа как да се регистрираш без да правиш нов мейл.
Цитирай

Чак на 4 страница да се запиша. И това е някакъв вид рекорд. Аз съм в очакване на откриването на БГ магазина.
Цитирай

да се включа и аз в коментарите за картите - ползвам 2:
- първата е на пощенска и ми взимат между 2,35 и 2,58 лв на поръчка;
- втората е на ДСК и ми взимат между 1,35 и 1,55 лв, което си е голяма разлика.
незнам защо е така! newsm78
иначе и с двете имам мн успешни и много изтрити поръчки!нямам обяснение защо трият един път, а др минава
Цитирай

аз сменям всичко,име дати и т.н. та дори и е-мейли.Записвам си ги вече,а последия път пробвах с нов акаунт и стар е-мейл и мина.Отиваш в my HM и после my details; view all personal information;edit details и най-отдолу има your username is shown below изтриваш е-мейла там и пишеш име което искаш.После като правиш нов акаунт със стар е-мейл въвеждаш стария е-мейл,но другите неща като име дата на раждане и т.н. аз ги сменям за да няма дублиране поне на тях.И взе че мина поръчка.Пробвайте  Very Happy дано да ме разбирате  Peace
Цитирай

Моля, кажете какво да го правя това 3Д-нещо-си на ПИБ....  Praynig

Влез в страницата на ПИБ, направи си профил, ако нямаш такъв, и си активирай 3D-защитата на картата, с която искаш да пазаруваш.
Цитирай

Какво значи пък това 3Д? Да не трябва да слагам специални очила като пазарувам Mr. Green
Цитирай

Sisi благодаря, че така бързо откликна, чудесно си се справила bouquet Успешни покупки на всички
Все не ми остава време да споделя последно какво получих

NellyR,  теглелят ми парите след като е доставена, но ги блокират като е диспачната не е задължително да се появи в баланса  Crazy
Цитирай

Какво значи пък това 3Д? Да не трябва да слагам специални очила като пазарувам Mr. Green
3D защитата е допълнителен код за сигурност на картата при онлайн пазаруване - парола. Ти си я задаваш и я попълваш като плащаш (само дето не всеки сайт я иска все още). Ето инфо от моята банка: http://fibank.bg/bg/page/2798/tab/2799
A 3D не идва от 3-dimentional, а от 3-domein (трите домейна на банката-издател, банката-получател и свързващ).

Момичета, благодаря за включванията по повод злочестата ми карта - сега пуснах две поръчки с виртуалната ми, с която имам най-голяма успеваемост. Ако пак ме резнат, ще пробвам с друго ай пи.
Цитирай

bouquet
Цитирай

Момичета някой получил ли е тези панталони да каже дали са умалени
http://www.hm.com/gb/product/94150?article=94150-A&variant=164
Цитирай

При всяко плащане ли Ви иска 3Д защитата,защото на мен не.
Цитирай

Да не изпусна нещо и аз Smile
 bouquet
Цитирай

Само моята поръчка ли е без тракинг номер newsm78
Цитирай

Нещо съм изтървала... Българският вариант на сайта ще заработи ли за поръчки или не?
Цитирай

Някой напазарува ли днес от БГ магазина,нали днес се отваря?
Цитирай

Нещо съм изтървала... Българският вариант на сайта ще заработи ли за поръчки или не?

Не! Още в средата на миналата тема писах, че съм и писала мейл с въпроса и казаха, че категорично няма да има. Сайта ще бъде само информативен  Peace

За блокираните пари за актуализации също бях писала, че съм намерила решение:
"Малко размисли за блокираните суми за авторизация на картите. Значи на мен само веднъж ми се е случвало да имам блокирани пари за отказана поръчка от Дебенхамс (иначе за проверка на картата при поръчки от ХМ съм стигала до 30-тина лева). Тогава отидох в банката (в случая ЦКБ)с копие от поръчката и отказа и попълних молба за отблокиране, в която изришно декларирах, че при предявяване на претенции от контрагента за блокираната сума тя ще бъде платена. Такаааа, ще кажете обаче, че ние нямаме официални откази на поръчките. Е да де, ама тази сума реално не е блокирана за покупка, а за проверка на картата, така че според мен не би трябвало да искат нищо черно на бяло, а само с попълване на стандартната банка да се освободят сумите. Аз ще питам в моята банка и ще споделя какво са отговорили.

Току що говорих с банката и ми потвърдиха логиката. Първо ми казаха да искам мейл от търговеца, но им обясних, че от всеки друг може, но от този точно търговец е невъзможно.  Значи проблема, който засяга всички е решим. А клаузата, за която говорих по-горе гласи, че при предявяване на претенции за сумата от търговеца ЦКБ ще ги плати, а аз ще съм задължена на банката. А такива претенции няма да има, защото дефакто тази сума за проверката никога не се осчетоводява."
Цитирай

NellyR,  теглелят ми парите след като е доставена, но ги блокират като е диспачната не е задължително да се появи в баланса  Crazy
И аз тогава как да разбера, че имам задължение ако не се появят в баланса. Луда работа е това newsm78
Цитирай

NellyR,  теглелят ми парите след като е доставена, но ги блокират като е диспачната не е задължително да се появи в баланса  Crazy
И аз тогава как да разбера, че имам задължение ако не се появят в баланса. Луда работа е това newsm78

Ами логично е, че ако нямаш задължение в баланса значи ще си ги дръпнат от картата в даден момент и обратно. Обикновено след 2-3 се появяват в банкирането след като са изтеглени. Примерно на мен са ми теглени на 05.03, а в извлечението ми излизат на 08.03, но с дата на изтеглянето 05.03. Пратката, за която се притесняваш кога е доставена според тракинга?
« Последна редакция: Съб., 10 Март 2012, 11:29 от tinki_winki »
Цитирай

Парсела е на Хъб  Mr. Green. За другите ми пратки досега ми бяха дръпнали парите на този етап, затова питах дали веднага се появяват в баланса, или има някакъв период от време след доставката Peace
Цитирай

Парсела е на Хъб  Mr. Green. За другите ми пратки досега ми бяха дръпнали парите на този етап, затова питах дали веднага се появяват в баланса, или има някакъв период от време след доставката Peace

Ами бързаш. Ще ти дръпнат парите когато Хермес доставят на адреса. Има и случаи когато дърпат при диспачването, но поне при мен това се случва рядко.
Цитирай

Парсела е на Хъб  Mr. Green. За другите ми пратки досега ми бяха дръпнали парите на този етап, затова питах дали веднага се появяват в баланса, или има някакъв период от време след доставката Peace

Ами бързаш. Ще ти дръпнат парите когато Хермес доставят на адреса. Има и случаи когато дърпат при диспачването, но поне при мен това се случва рядко.
Ще чакам, то и без това какво друго да правя. Благодаря за бързите отговори Hug
Цитирай

Видяхте ли отварянето на магазина по новините по БТВ. Ние сме мега смешници, цяла нощ чакали на опашка, тълпи, ужаст! Все едно безплатни диаманти раздават. Като невиждали гладници, живели в пещерите. Посрамих се, че съм българка.
Цитирай

Видяхте ли отварянето на магазина по новините по БТВ. Ние сме мега смешници, цяла нощ чакали на опашка, тълпи, ужаст! Все едно безплатни диаманти раздават. Като невиждали гладници, живели в пещерите. Посрамих се, че съм българка.
Ееее ти пък, все едно не си виждала по намаленията какво правят англичани и х'американци...споко, след седмица всичко ще утихне и ще се пазарува нормално Smile
Цитирай

Не съм гледала, ще си пусна като качат видеото в сайта на бтв.
Но беше ясно, че ще е така, при положение, че раздават ваучери за по 200лв. То на отварянето на молове какви стълкновения са, а сега като има и причина да се борят да са първи...

Но не съм съгласна, че само ние сме така - намерете репортаж за някоя разпродажба в Щатите, примерно, че и другаде, и вижте за какви военни положения става дума. Бях се изумила като гледах за едно намаление на дизайнерски сватбени рокли там миналата година, май беше - жени се биеха наистина...

Аз ще пропусна тълпите днес и утре - ще отида някой следобяд през седмицата да видя как сме го докарали.

Едит: Гледах вече - нищо кой знае какво, няма ексцесии. Предимно младежи, съвсем нормално, те обичат да висят, били са повече за купона, отколкото за наградите. А двамата бармани, дето се редили цяла нощ с енергийни напитки, за да подарят ваучерите на приятелките си, ми станаха много мили Crazy
« Последна редакция: Съб., 10 Март 2012, 12:59 от Marzi Pan »
Цитирай

Момичета,може ли линк към темата за неуспешни покупки.
Цитирай

Момичета,може ли линк към темата за неуспешни покупки.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641004.0  Peace
Цитирай

bouquet  anny_
Цитирай

Бях на отварянето момичета,е няма такъв цирк hahaha
Гадното беше,че не всички неща показани в сайта на Б-я ги имаше Confused
Типично по български ме разочароваха и едни ленти едни опашки,чудо голямо,само тихичко да Ви споделя,че опашка в 12:30 вече нямаше Mr. Green
Спокойно се влизаше,но все пак си има тълпа вътре.
Цитирай

Айде, чакаме сега и Пловдивския да отворят, но кога ли ще е ....
Предполагам първо Варна и Бургас ще зарадват Smile

Да питам, пускат ли потници за лятото, не от тези които има в момента, а някакви по-луксозни или да търся из другите сайтове, че накупих няколко от Пъмпкин Пач, но не уцелих номерата. Прекалих с тениските, а потниците на каката са кът.

Цитирай

Майче, миналата година имаше много хубави потничета, при деколтето бяха направени като от охлювчета от плат. Взех на малката за това лято розов и бял, много са елегантни.
Като гледах репортажа, направо ме заболя под лъжичката, ако не бяха бебетата, сигурно пеша щях да изприпкам до Софието от моя малък град. В репортажа, естествено, не споменаха марката, но от всички страни лъхаше на НМ.
Днес розовата ми рокля вече е при получателя. Диспачнаха я на 07.03, странно, пътува с Хермес, въпреки че в пакета е само тя. Парички нямам нито изтеглени, нито отразени в баланса.
Другите ми две поръчки са диспачнати на 02.03 и на 05.03, но още не са получени на адрес. Нямат проследяване.
Моля мацките, чиито поръчки от датите около тези пътуват без проследяване и имат проследяване от превозвачите си, да ми драснат какво е положението при тях.
Бях писала в темата, че по мои наблюдения такива поръчки пътуват понякога над десетина дни, но след мен се постна и друго мнение, че пътували като тези, които пътуват с Хермес. В писмото от НМ пише, че и двата вида доставка са в рамките на 3-5 работни дни.
Цитирай

Naq2009 мерси, ще изчакам още тогава Smile

А някой може ли да ме ориентира с размерите на тези колани http://www.hm.com/gb/product/99255?article=99255-A, искам от лот-а черен и розов, но гледам, че е останал по-малкия размер,не знам ще стане ли на дъщеря ми която лятото ще навърши 4год.
« Последна редакция: Съб., 10 Март 2012, 15:10 от maia_st »
Цитирай

Naq2009 и според мен поръчките изпратени без проследяване пристигат на адреса като другите даже и по бързо(случвало ми се е от Хермес да ми мотаят поръчка повече от седмица).Поръчки които пуснах с кода за БД всички пътуват с пощата,а две от тях са с по 10/12 артикула.Парите за тях ги изтеглиха 2 дни след изпращането предполагам вече са доставени,но са към КД,а те не дават такава информация.Често поръчвам от Амазон и в повечето случай поръчките ми се доставят от Рoyal mail по най ниската тарифа предполагам,защото са с БД и максимо на 3 ден са при превозвача.
Цитирай

Утре и аз ще ходя до София и ще ходим и до магазина на ХМ. По-късно ще пиша как е било.
Цитирай

Голяма лудница на откриването, но много забавно и най-вече има за всекиго по нещо. Love
Цитирай

Един час пиша бриша, слагам линкове на нещата, които получих и хоп да публикувам и времето ми от логването изтекло ейййй ще си изям ноктите от яд.
Сега само снимки на пишман моделката ще постна пък по късно като ми мине яда пак ще кача линковете....
http://maya1976.snimka.bg/children/dreshki-na-h-amp-m.568806.26583973
Цитирай

Kъм тези който вече са били в магазина на НМ, какви са цените срямо сайта? и може ли линк към този БГ сайт на ХМ? Praynig
Цитирай

maya_76  - честити ви покупки. Моделката много сладка и дрешките и стоят страхотно Smile

kika_86 - като влезеш в сайта на www.hm.com - горе в дясно можеш да смениш държавата. Там излиза българския сайт с цените в лв. Някой неща са завишени други са като в английския. Имай в предвид обаче, че немския примерно също е с по високи цени спрямо английския
Цитирай

Някъде беше обсъждано, че в Англия детските стоки са освободени от ДДС, може от там да идва разликата.
Цитирай

http://www.hm.com/gb/product/91553?article=91553-E#shopOrigin=QO ХЛ
http://www.hm.com/gb/product/94353?article=94353-J#shopOrigin=QO 10-12
http://www.hm.com/gb/product/80191?article=80191-A#shopOrigin=QO много хубав широк около 2см.
http://www.hm.com/gb/product/82687?article=82687-B#shopOrigin=QO
http://www.hm.com/gb/product/82688?article=82688-B#shopOrigin=QO
http://www.hm.com/gb/product/94560?article=94560-A#shopOrigin=QO 12, много хубав цвят тютюн, заспа ми на д-то
http://www.hm.com/gb/product/95662?article=95662-D 2-4
http://www.hm.com/gb/product/96653?article=96653-B 2-4
http://www.hm.com/gb/product/96459?article=96459-C 2-4
http://www.hm.com/gb/product/96115?article=96115-A 3-4 имайте в предвид че моделчето е за по слаби момиченца!
http://www.hm.com/gb/product/92036?article=92036-B#shopOrigin=QO 13-14 за приятелка.
http://www.hm.com/gb/product/95957?article=95957-C Л в бяло и червено и синьо и сиво, струват ми се леко уголемени ама са от серията Лог.
http://www.hm.com/gb/product/95656?article=95656-D 3-4 много хубава изработка, плата е нещо като промазка предполагам, че няма да пропуска вода. И го взех на супер цена 10п.
http://www.hm.com/gb/product/91325?article=91325-D в сиво Л хубаво трико, в бяло ХЛ трикото е страхотно, в черно ХЛ не ми хареса трикото малко по тънко от другите.
http://www.hm.com/gb/product/97066?article=97066-B 3-6
http://www.hm.com/gb/product/93294?article=93294-E#article=93294-A 10-12

Ако на някой му хареса нещо и иска размерчета насреща съм Peace
Цитирай

Naq2009,моята поръчка диспачната на 01 март без проследяване още я няма на адрес,докато другата от 5ти март с Хермес е вече получена.Дано се получи др седмица,4е мн я чакам....
Цитирай

дам, успях да си взема черните остри обувки с малко токче
беше ад, пред магазина опашки, пред пробните .Пускаха на групи в магазина
много голяма лудница и нямаше всички неща от колецията
бях си харесала една коралова ризка, но го нямаше изобщо модела
Цитирай

maya_76 , честити покупки Smile
А манекенката е уникална чаровница  Hug

Аз искам да ми измериш мъжките потници L и XL  Smile По скоро бельо ли са или горни потници според теб?
Цитирай

Аз съм много доволна от днешното пазаруване "на живо". Отидохме към 10:30 и опашката беше умопомрачителна и много обезкуражаваща. Не мисля, че имаше бутаница или някакви неприятни моменти, напротив - хората се държаха възпитано и спокойно си чакаха. От магазина раздаваха вода, като при бедствено положение Smile, но никой не грабеше. В момента в който магазина отвори, се придвижихме доста бързо до входа. Мисля, че голямата лудница стана по-късно. Изви се дълга и тлъста опашка пред пробните.
От дамския сектор нямам наблюдения, но за детските дрешки мого да кажа, че са по-малко отколкото и в двата сайта. Все още няма всичко от българския сайт. Но пък успях да си избера доста неща и за детето и за мен от детския сектор. Трябва да отбележа, че аз малко съм пазарувала он-лайн. На мацките с повече опит сигурно ще им се стори доста бедно.
За цените - мисля, че за сега са добре. Поне това, което аз купих и сравних цените, най-голямата разлика беше 10 лв за мъжки панталон, но аз нямаше да се престраша да ги поръчам без да ги видя, заради страха да не улуча размера.
Със сигурност след две-три седмици пак ще отида. Все още нямаше много летни неща. Вероятно ще продължа да се боря и със сайта.
Цитирай

http://www.hm.com/gb/product/91553?article=91553-E#shopOrigin=QO ХЛ
http://www.hm.com/gb/product/94353?article=94353-J#shopOrigin=QO 10-12
http://www.hm.com/gb/product/80191?article=80191-A#shopOrigin=QO много хубав широк около 2см.
http://www.hm.com/gb/product/82687?article=82687-B#shopOrigin=QO
http://www.hm.com/gb/product/82688?article=82688-B#shopOrigin=QO
http://www.hm.com/gb/product/94560?article=94560-A#shopOrigin=QO 12, много хубав цвят тютюн, заспа ми на д-то
http://www.hm.com/gb/product/95662?article=95662-D 2-4
http://www.hm.com/gb/product/96653?article=96653-B 2-4
http://www.hm.com/gb/product/96459?article=96459-C 2-4
http://www.hm.com/gb/product/96115?article=96115-A 3-4 имайте в предвид че моделчето е за по слаби момиченца!
http://www.hm.com/gb/product/92036?article=92036-B#shopOrigin=QO 13-14 за приятелка.
http://www.hm.com/gb/product/95957?article=95957-C Л в бяло и червено и синьо и сиво, струват ми се леко уголемени ама са от серията Лог.
http://www.hm.com/gb/product/95656?article=95656-D 3-4 много хубава изработка, плата е нещо като промазка предполагам, че няма да пропуска вода. И го взех на супер цена 10п.
http://www.hm.com/gb/product/91325?article=91325-D в сиво Л хубаво трико, в бяло ХЛ трикото е страхотно, в черно ХЛ не ми хареса трикото малко по тънко от другите.
http://www.hm.com/gb/product/97066?article=97066-B 3-6
http://www.hm.com/gb/product/93294?article=93294-E#article=93294-A 10-12

Ако на някой му хареса нещо и иска размерчета насреща съм Peace

Майче, честити покупки и с много здраве да ги носите, а малката бонбонка е страхотна, още повече в новите придобивки. Hug Моля те за размерчета на дънковата рокличка 3-4 и на тютюневия панталон, че отдавна се каня на такъв модел, но нещо не мога да се престраша. А ако го снимаш и облечен на теб цена няма да имаш.  Praynig
« Последна редакция: Съб., 10 Март 2012, 22:38 от tinki_winki »
Цитирай

аз не можах д аотида днес, а как чаках.....
Цитирай

Nevdi а тези роклички забеляза ли случайно дали ги има?
http://www.hm.com/gb/product/95662?article=95662-D&variant=098
Цитирай

Здравейте,не съм поръчвала от тук засега,но ми се иска  Rolling Eyes Регистрирах се,но при вписване на адреса като се опитам да вкарам адреса на превозвача, не иска да ми го приеме, може би го разчита като бизнес. Бихте ли ме посъветвали с кой превозвач получавате успешно пратки от ХМ? Става въпрос за Пловдив PeaceБлагодаря  bouquet
Цитирай

Към мамите които пазаруваха от магазина- Според вас качеството различно ли е от английските?

Аз още чакам да ми одобрят поръчката. Колко време отнема това горе долу?
Цитирай

Nevdi а тези роклички забеляза ли случайно дали ги има?
http://www.hm.com/gb/product/95662?article=95662-D&variant=098
Има ги  Peace 10 лв.
Цитирай

И само да допълня, мисля, че точно този десен го нямаше. Имаше тази с пеперудите, синя на точки, червена на точки и синя с нарисувана якичка.
Относно качеството, не мисля, че е по-различно.
Цитирай

Хайде и аз да се запиша в темата, чак на 7-ма страница.
Ние вчера също посетихме магазина, определено пак ме грабна основно детския сектор, цветове, материи, красоти.
Една от мацките в компанията беше направила сравнение с БГ сайта и разликата в цените каза, че е от 3 до 5 лева.
Аз набелязах някои неща и мисля от сайта да си ги пусна. Определено пак ще се ходи на място.
Цитирай

Аз искам да ми измериш мъжките потници L и XL  Smile По скоро бельо ли са или горни потници според теб?

Адаш, според мен потниците са по скоро бельо за такова и ги взех, трикото е гладко не е рипс, пък може и за горни да се носят. Размери: Л/ХЛ Дълж. - 73/75см. Шир. 46/50см.

Мария Hug панталона е разкошен тънък идеален за лятото пък може и май месец да се носи. Снимки по късно ще кача, че фотото се зарежда. Размер панталон: дълж./вът.дълж. - 105/77, Талия - 42см. Ханш мерен под ципа - 50см. Бедро - 29см. Дълб.отпред/отзад - 27/39
Рокличка - дълж. - 54см. Шир. мерена подмишници - 28см. при талия - 31см.
Цитирай

Адаш, според мен потниците са по скоро бельо за такова и ги взех, трикото е гладко не е рипс, пък може и за горни да се носят. Размери: Л/ХЛ Дълж. - 73/75см. Шир. 46/50см.

Мммм,чудесно Smile И аз за долни ги искам Smile
Ами ще поръчвам значи. Благодаря ти  bouquet
Цитирай

Здравейте,не съм поръчвала от тук засега,но ми се иска  Rolling Eyes Регистрирах се,но при вписване на адреса като се опитам да вкарам адреса на превозвача, не иска да ми го приеме, може би го разчита като бизнес. Бихте ли ме посъветвали с кой превозвач получавате успешно пратки от ХМ? Става въпрос за Пловдив PeaceБлагодаря   :bouquet:

Най-вероятно не ти го приема, защото си оставила автоматичното попълване. Избери ръчно - enter address manually мисля, че пишеше. По другия въпрос не мога да помогна, трябва да се включи някой от Пловдив.
Цитирай

Правя вече 3та поръчка и още не са ми я приели,още съм pending . а първите 2 ми ги изтриха...  #Cussing out почвам да се ядосвам вече...
 Смених си Username но май май трябва да си направя нов акаунт  newsm78
Някакви съвети  Praynig
Цитирай

Правя вече 3та поръчка и още не са ми я приели,още съм pending . а първите 2 ми ги изтриха...  #Cussing out почвам да се ядосвам вече...
 Смених си Username но май май трябва да си направя нов акаунт  newsm78
Някакви съвети  Praynig
След като от един акаунт имаш изтрита поръчка, няма шанс да ти обработят от този акаунт поръчка.
Сменяш юзернейма за да ти остане свободен въпросния мейл и правиш нов акаунт със стария мейл като сменяш дата на раждане + имената.
Стискаш палци да мине поръчката и така.
Цитирай

Благодаря, момичета!  bouquet
Цитирай

Имам 4 продукта в кошницата с цена 5.99, мога ли да използвам кода за -25%? И кой код да сложа първо в полето newsm78
Цитирай

Имам 4 продукта в кошницата с цена 5.99, мога ли да използвам кода за -25%? И кой код да сложа първо в полето newsm78

Можеш да ползваш за -25% Peace Няма никакво значение кой код  първо 1304 или 9668 ще ползваш, но поръчката ти не трябва да е по-малко от 6 паунда след ползването на кодовете  Smile
« Последна редакция: Нед., 11 Март 2012, 17:32 от Алекс2009 »
Цитирай

Sis, няма да стане ако остава по-малка сума от 6 лири след отстъпките, освен ако нямаш вече поръчка в пендинг, но пък тогава риска от изтриване е голям, защото се ползва код фактически два пъти за една поръчка
Това е от моя опит, но пиши все пак при теб какво се случи
Nonich,  рождена дата не може да се сменя( искат да се обадиш на Customer Service) ако не смениш и мейла, т.е трябва да правиш съвсем нов акаунт, не само да смениш юзърнейма
Aко смениш юзърнейма и името и оставите същият мейл,  дата си остава същата, защото това е редактиране на вече съществуващ акаунт, за съжаление при мен не дава резултат Sad
Мая, честити придобивки, може ли да кажеш нощницата как стои на бюста, аз съм с 92 дали ще ми е ок 10-12
Имам една друга от която съм доволна, но тя е точно 12 ...
« Последна редакция: Нед., 11 Март 2012, 17:10 от evi99 »
Цитирай

Благодаря момичета Hug
Пуснах я още когато питах тук, крайната цена стана 15 и нещо лири, всъщност исках доста неща, но с тия доставки след един, два, три месеца ме отказаха Twisted Evil.
Това е първата ми самостоятелна поръчка Blush, дано мине Praynig, бликираха ми някви 2лв.-ще ги теглят ли или? И кога горе долу ще си изтеглят парите за поръчката? И още нещо, тези с успешните поръчки, колко време след нея става in progress?
Цитирай

Sisley по мои впечатление ако не мине до ден максимум два в ин прогрес, не я чакай.
Дано утре се похвалиш с обработена поръчка.
Цитирай

nonich    Мерси много ще пробвам както каза.А старият и акаунт мога ли да го изтрия? Ако въведа друго име(например моминското ми Smile ще стане ли?

evi99[/b][/color] аз до колкото разбрах датата за раждане и имената трябва да се сменят в новият акаунт,просто нови данни да въведеш а не да коригираш съществуващите. Дано съм разбрала правилно Confused
Цитирай

Мацки, я кажете имате ли наблюдения - може ли причината да ми трият така поголовно поръчките да е в картата??? Thinking Чак сега направих връзката - последната ми успешна поръчка е от 7.02, платена, както и всички преди нея с друга карта. Рязали са ме и с нея няколко пъти, но спретна ли нов акаунт, минавах без проблем. А откакто почнах да се мъча да плащам с новата, почти месец вече - е няма такова клане на поръчки - 35лв. блокирани имам - от нови акаунти, от стари, от нови със стари мейли, към различни превозвачи, всичко пробвах Crossing Arms На някой да му се случвало просто да не харесват картата му? (с нея иначе си плащам в други онлайн магазини без проблем, т.е. читава си е, ХМ явно имат нещо лично Whistling)

Бързам да се поФаля! Още в петък вечерта, като си зададох горното питане тук, пуснах две дребни поръчки и платих със стaрата ми виртуална карта - ДНЕС минаха ин прогрес! newsm44
Т.е. проблемът явно наистина е в дебитната на ПИБ... какво ли не им харесва при проверката?!? Thinking Ще взема да махна 3Д защитата, да не би тя да спъва нещо процеса... Thinking Ще ми се да си плащам с нея.
С виртуалната с тези станаха 5-6 поръчки и нямам изтрити, всичко минава от раз! Crazy Само дето много ме навътря - на ЦКБ е и за всяко зареждане ми взимат по 3% от сумата или минимум 2лв. #2gunfire Другият вариант е картата на половинката, ма опцията "обявена стойност" не ме кефи Mr. Green Пък и с нея сe е случвало да ме резнат, само виртуалната е желязна до момента...

« Последна редакция: Нед., 11 Март 2012, 20:21 от Marzi Pan »
Цитирай

Като цяло съм доволна от новия магазин в Бг. Този мол ми е най-далечния, но ще го посещавам заради НМ. Странното е, че не направиха намаление дори при покупки за 339лв. Това малко ме разочарова. На нещата, които си купихме са супер и не се сравняват с българските скъпи боклучета. Огромно предимство е да видиш, да пробваш, да пипнеш...няма сравнение просто.
Относно цените не мисля че са завишени кой знае колко. Аз като си изчисля доставката и обработката и времето прекарано в акаунта, дебнене на артикули, мерене на мерките, дебнене дали няма да изтрият обявата, докъде е стигнала, парите в картата като наличност - просто не мога да сравня. За мен е най.удобен магазина тук в София. Дали ще дам 30лв онлайн или 34 в магазина разликата не е голяма /купих си супер рокля на тази цена, другото е детско/, но от магазина си купихме неща, които ни стават със сигурност.
http://www.hm.com/gb/product/96872?article=96872-B
Colour: Natural white/Black е моят цвят, но кремаво, много приятно, не е чисто бяло и сатенирано
страхотна е, става за всеки ден и за повод също - обичам такива дрехи

Забележки: това например, съдейки по манекенката бих си поръчала онлайн
http://www.hm.com/bg/product/96804?article=96804-A
но всъщност е една памучна дълга тениска, която се намира навсякъде според мен, нищо интересно откъм материя
http://www.hm.com/bg/product/96804?article=96804-E
тази също е памучна туника

това ми хареса, но не си го купих, хубаво е и доста пробваха
http://www.hm.com/bg/product/99064?article=99064-F
хубава плътна материя, която изглежда не изисква непрекъснато гладене, трябваше да я взема

От колекцията Марни имаше всичко, но за съжаление цените бяха ....непосилни
от детското - супер и за мен достатъчно
« Последна редакция: Нед., 11 Март 2012, 20:19 от slavva »
Цитирай

И аз тук с отзиви от посещението в магазина на ХМ. Ами много стока имаше, много хора, километрични опашки пред пробни и каси. Чаках сигурно 20мин. да пробвам този панталон http://www.hm.com/gb/product/96125?article=96125-B#article=96125-C в размер 14+. Стана ми перфектно, само дето много, много не се възприемам в модела, но най-вероятно ще си го поръчам.
От детското за момченца имаше малко неща. Нямаше я цялата серия от тези блузки http://www.hm.com/gb/product/98152?article=98152-E (специално заради кафявата отидох до магазина).
От тези якенца http://www.hm.com/gb/product/95655?article=95655-B#shopOrigin=SA имаше в още един цвят - сивкаво-бежово на точки. Според мен са умалени и добре, че поръчах на щерката 5-6. Имаше доста бельо, малко пижамки. Общо взето не видях нещо различно от сайта поне в детския сектор. За големите момичета имаше доста малко неща.
За Илонка взех размерчета на тази блузка http://www.hm.com/gb/product/98513?article=98513-A - 2-3 е дълга 34см. и е широка 31, 3-4 е 36/30см., 4-5 е 38/30см. Много е хубава - сатена не е от най-тънките, прозиращи, а е по-плътен - с две думи много е красива, но доста умалено-уширена ако мога така да се изразя. Всичко на живо беше както го виждам в сайта. Нищо не ме изненада.
Коментираше се качеството - същото е като от сайта, поне за момента.
От дамския сектор се влюбих в ето тези панталони http://www.hm.com/gb/product/95909?article=95909-E#article=95909-C - уникални са на живо и най-вероятно ще си поръчам и бежов и корал. Тези обаче http://www.hm.com/gb/product/97014?article=97014-A бяха супер тънки,
До колкото успях да видя нямаше сектор HOME. Разгледах подробно бельото - кои сутиени са с подплънка и кои без. И това общо взето. Много бързах и почти не можах да гледам цени, още повече, че етикетите бяха в дрехите и ставаше сложно да ги вадя.
Цитирай

evi99[/b][/color] аз до колкото разбрах датата за раждане и имената трябва да се сменят в новият акаунт,просто нови данни да въведеш а не да коригираш съществуващите. Дано съм разбрала правилно Confused

Ако това си го разбрала от този пост, прочети, че още не съм пробвала този начин и евентуално няма как да знам какво може да се "пипа" в профила.
може ли някоя добра душица да ми обясни по простичко на ЛС Praynig

Майче, аз не съм добра душа, но ще ти пиша какво разбрах и как мисля да го направя, като дойде момента. Дано не е скоро.
Това го е писало Тебетъбисчето, аз в скоби ще го украся "Аз пък разбрах следното: примерно си правиш първа регистрация. Минават ти 1-2-Х поръчки. След това ти блокират акаунта. Сменяш си юзъра /нейма/ на блокирания акаунт  - от имейл адрес на някакво име/това става като влезеш в my НМ, най-отдолу в страницата/. /После излизаш от системата/. След това правиш нов акаунт със юзър /нейм/ същия мейл, който си ползваш, но системата им не отчита, че този юзър (имейл адрес) съществува, защото ти дефакто си го променил преди това във вее блокирания акаунт."
Според мен в новия акаунт трябва да се сменят името и датата на раждане на "човека" Laughing, за да не обединят акаунтите.
Нарочно го публикувам тук, ако има нещо не както трябва, да го коригираме.

Миме, мерсаж за размерчетата, сега почвам да меря госпожицата.
И да попитам, защото днес дребната цял ден се прави на принцеса с два тюла от един букет. Тази рокля в сейла дали си струва, тя че е евтина, евтина е, но дали дребната ще я хареса?
Джулс, Симона, благодаря ви! Мони, другата седмица ще пристигнат, все пак и аз имам наблюдения, че се бавят.
Цитирай

MImika, точно така-на стария акаунт се сменя username от мейл на друго каквото и да е име, и се прави нов акаунт със същия мейл с други произволни имена и дати. Вече няколко такива нови акаунта ми работят.
Цитирай

MImika, точно така-на стария акаунт се сменя username от мейл на друго каквото и да е име, и се прави нов акаунт със същия мейл с други произволни имена и дати. Вече няколко такива нови акаунта ми работят.
А имейла, който фигурира в My Details сменяш ли го с нещо,  newsm78 или си остава, дефакто той е един и същ с юзернейма
Цитирай

И аз тук с отзиви от посещението в магазина на ХМ. Ами много стока имаше, много хора, километрични опашки пред пробни и каси. Чаках сигурно 20мин. да пробвам този панталон http://www.hm.com/gb/product/96125?article=96125-B#article=96125-C в размер 14+. Стана ми перфектно, само дето много, много не се възприемам в модела, но най-вероятно ще си го поръчам.

От дамския сектор се влюбих в ето тези панталони http://www.hm.com/gb/product/95909?article=95909-E#article=95909-C - уникални са на живо и най-вероятно ще си поръчам и бежов и корал.
tinki_winki , дамския пробва ли го? И аз много отдавна го гледам,но след твоя пост вече съм сигурна,че ще го имам Smile Щом 14+ от първия линк ти е станал,ми се искаше да знам дали си пробвала втория и ако-да,на кой номер се спря? Дълбок ли е много,слим ли е?   bouquet
Цитирай

От дамския сектор се влюбих в ето тези панталони http://www.hm.com/gb/product/95909?article=95909-E#article=95909-C - уникални са на живо и най-вероятно ще си поръчам и бежов и корал.
tinki_winki , дамския пробва ли го? И аз много отдавна го гледам,но след твоя пост вече съм сигурна,че ще го имам Smile Щом 14+ от първия линк ти е станал,ми се искаше да знам дали си пробвала втория и ако-да,на кой номер се спря? Дълбок ли е много,слим ли е?    :bouquet:

Ами не можах да го пробвам, защото щях да чакам сигурно 1час за пробна, но пък премерих с рулетката талията и дълбочината на УК14 (40ЕУ), които са съответно 42 и 25см. Нормално плитък и слим е (не е от най-тесните супер слим). Аз не обичам дълбоки панталони, че имам чувството, че се задушавам. Кораленият цвят и бежовия са уникални. Просто не можах да отлепя очи. За съжаление в сайта са с много късна доставка, а имам чувството, че ще го намалят след като го купя и ще ме е яд, но пък може и да не го намалят скоро, защото е много актуален за сезона. Абе май ще се поръчам и ще се надявам да го пуснат преди обявените дати.
Искам и друго да споделя - нали се сещате, че се коментираше, че на блокирани акаунти не изпращат писма с новини. В седмицата с безплатната доставка поръчвах от 3 акаунта и всичко минаваше буквално за часове. Преди малко си наглеждах 3-те мейла и писма за новости имаше само в 2 от тях. Най-вероятно акаунта с този мейл без писмата ще да ми е блокиран и ако пусна поръчка ще я изтрият.
Цитирай

Аз продължавам да си чакам одобрение на поръчката, но усещам, че ще удари на камък.
Във връзка с имейлите само първият път като се регистрирах ми прати един мейл с новости и толкова. Тъй като докато се престраша да поръчам адреса на доставчика го смениха си направих нова регистрация с другия мейл там пък въобще нищо не съм получавала освен мейла за регистрацията. Това още веднъж ми намирисва на нехаресване. Между другото чак вчера видях, че Бритс не приемат лични поръчки на техният адрес. Може би там е причината. За Варна към кой друг доставчик поръчвате (може и на лични)?
Цитирай

Момичета това в  The Mall има ли го:

http://www.hm.com/gb/product/95261?article=95261-A

този каскет го дебна в сайта и все не мога да го поръчам

Цитирай

Момичета това в  The Mall има ли го:

http://www.hm.com/gb/product/95261?article=95261-A

този каскет го дебна в сайта и все не мога да го поръчам

И аз се оглеждах за него, но имаше само от шапките с козирката. Говорих с едно от момичетата от обслужващия персонал и ми каза, че другата седмица ще изкарват още неща и така всяка седмица по-малко.
Цитирай

Не мога да повярвам, поръчка в която сто пъти добавях и трих, после те сами ми изтриха един артикул и остана 3.88 с три кода за -5 лири днес е ин прогрес, бях сигурна че ще я изтрият. Единственото кофти е че ми е от стар акаунт с адрес на КД, а всички останали са към адрес на Уктобг, но ще го преживея Smile Затова рядко трия поръчки аз, винаги може да има изненада, тази първоначално съм направила на 15.02, разделиха ми я на 3, първата част още тогава мина, а останалата сега дочаках да я обработят макар и със съвсем различни артикули вече Smile
Иначе другата която беше с дата 19-23 март днес вече е с дата 26-30 март, та ще почакам още да видим развитието.
Цитирай

а тези,които са посетили Бг магазина видяха ли тази шапка http://www.hm.com/gb/product/97263?article=97263-C от 2 месеца я дебна и все се сменя дата на доставка,вече е 2-6 април.Дали някоя от вас ще се навие да вземе 2-3 нещица от магазина  Praynig веднага  Money че не ги виждам в англиския сайт,а за други вече номерца няма и все не мога да хвана (от сегашната колекция са).
Пишете ми на лични
Цитирай

Чета ви редовно и уж са ми ясни много неща, но сега запецнах малко. Налага ми се да изтрия нещичко в поръчка, която е пендинг от вчера, възможно ли е това или вече е твърде късно?
Цитирай

То и аз уж зацепих вече, направих поръчка, изтеглиха ми 1 лира за проверка на карта и до там.
Ходих да гледам в  Пендинг и нищо не е отразено .Поръчка няма.Сега ще пробвам отначало Confused
Цитирай

Чета ви редовно и уж са ми ясни много неща, но сега запецнах малко. Налага ми се да изтрия нещичко в поръчка, която е пендинг от вчера, възможно ли е това или вече е твърде късно?
Възможно е.
Цитирай

Възможно е.

ГРЕШКА - поръчка, която е ин прогрес
Цитирай

Възможно е.

ГРЕШКА - поръчка, която е ин прогрес
щом е ин прогрес не може
Цитирай

Мая, честити придобивки, може ли да кажеш нощницата как стои на бюста, аз съм с 92 дали ще ми е ок 10-12
Имам една друга от която съм доволна, но тя е точно 12 ...

Ева бях я дигнала нощницата без да я пробвам, сега специално за теб я пробвах и мога да кажа, че в бюста ми е добре, няма банел и нещо, което да подържа големия ми бюст - 96см, но ми стои добре, дълга ми е около 5пръста над коляното. На теб може и по малкия номер да ти стои добре... трикото е доста разтегливо за разлика от това на онези комплекти потник с боксер Peace

ivka1972 щом е вече Ин прогрес няма начин да изтриеш това което не искаш, очаквай го скоро пък ако не е твой номер ще го пуснеш в размени Peace
Цитирай

Лелееее,чак сега загрях какви съм ги свършила  ooooh!
Уж чета,ама , нА  ooooh!
Заради потниците на maya_76 , реших да пускам поръчка,Дотук добре,но нямах действащ акунт и реших да сменям юзъра,както се коментираше. Дотук пак добре,ама кой да 'смели' , че по този начин си освобождавам мейла и с него правя нов акаунт  ooooh! Лелеее,лелеее... много съм зле  Embarassed
Смених юзъра и пускам пак от същия акаунт,а той е един от нехаресваните и си чакааам ли чаааакам...  Още ми е Пендинг,но едва ли ще мине.
Ей сега сътворих нов акаунт и се чудя дали да изчакам до края на деня или да трия и пускам от новия.. Де да ги знам..пък може да решат да я пратят..  Crazy
Ама и аз съм една  Crazy
Цитирай

благодаря ви момичета  bouquet
така ще е ще пускам в разпродажба, то от сума ти акаунти и проби, съм дублирала едни гуменки и шапка за сина ми
Цитирай

Имате ли отзиви за тези?Отговорят ли си на номера?
Цитирай

На мен третата поръчка ми е доставена вече не КД, но в сайта на ХМ още си стои ин прогрес Tired Дано да не ми ги пъхнат в баланса.
Цитирай

Мдаа,
както се очакваше , изтриха ми поръчката  Thinking
Пуснах я отново,от чисто новия акаунт.Ха , сега да ги видя  Mr. Green
Цитирай

MAMINKA777, каскети има. Аз взех за дъщеря ми. Исках да купя по-голям за малкия ми син, но на големите подплатите им бяха розови. С две думи - така и не разбрах за момче ли са или за момиче. Виждам, че в линка са в момчешкия сектор.

nikolina_s , от тези шапки няма. Аз много исках да взема такава и сламена, но точно тях ги нямаше. Момичето от магазина каза, че още не се знае какво точно ще се получава. Останах с впечатление, че не всички неща от българския сайт ще се появат в магазина.
Цитирай

Здравейте, момичета!
В събота направих първите си две покупки от магазина на НМ в мола.  Very Happy Само дето роклята на детето ми я няма нито в сайта, нито в бг варианта му.

Влизам обаче с молбата да ми препоръчате изпробвана фирма-посредник, че постоянно ми се затриват поръчките като давам адреса на габко.
Цитирай

Влизам обаче с молбата да ми препоръчате изпробвана фирма-посредник, че постоянно ми се затриват поръчките като давам адреса на габко.
Габко вече не приемат поръчки от сайта. Аз ползвам easy2buy, ама са ми скъпички Sad
Гледам, че КД шопинг масово ползват момичетата.  Има тема само затранспорта от UK, влез и в първата тема има доста превозвачи.
Цитирай

Здравейте, момичета!
В събота направих първите си две покупки от магазина на НМ в мола.  Very Happy Само дето роклята на детето ми я няма нито в сайта, нито в бг варианта му.

ХМ НЕ ДОСТАВЯТ НА АДРЕСА НА ГАБКО
правиш нов акаунт с нов адрес
Цитирай

Ала-Бала, мерси за отговора.  bouquet
Кога ли ще се преборя аз с тоя сайт.  ooooh!

nikolina_s, това с акаунтите ми е повече от малоумно. А какво значи нов адрес? Аз нямам повече от един адрес. Или може би не схващам идеята...
Цитирай

Ала-Бала, мерси за отговора.  bouquet
nikolina_s, това с акаунтите ми е повече от малоумно. А какво значи нов адрес? Аз нямам повече от един адрес. Или може би не схващам идеята...
Правиш си нова регистрация в сайта и въвеждаш нов адрес, т.е. адреса на друг превозвач. Едва ли ще ти мине поръчка със сегашната регистрация, с която си ползвала Габко...но то с НиМ никога нищо не се знае Smile
Цитирай

Здравейте,

Искам и аз да попитам, как разбирате дали поръчката ще бъде доставена? Тъй като прочетох тук, че ви трият поръчките и се зачудих кога ще съм сигурна, че поръчката е потвърдена за пращане.

tonkabonka, аз поръчах за пръв път сега и ползвах empresa, от тук видях че я позлват.
Цитирай

Когато от Pending премине в In Progres  Peace
Чак тогава може да си сигурна,че ще я доставят.
Ако изчезне от Pending , значи са ти я изтрили.
Цитирай

maeva0959, благодаря за отговора. За колко дни взимат това решение дали да ми я пратят или не?
Цитирай

maeva0959, благодаря за отговора. За колко дни взимат това решение дали да ми я пратят или не?
Това вече е много относително.
Принципно,ако ще я пратят,до ден-два минава In Progres.Има случаи , в които минава в последния ден на дадения срок,а има и такива,в които датат е минала,а поръчката още е Pending.
Аз лично процедирам така: ако до ден,максимум два не мине , я трия сама и поръчвам отново.
Отдели си малко време да прочетеш тази и предната тема и ще ти се изясни всичко  Peace
Цитирай

Sisley по мои впечатление ако не мине до ден максимум два в ин прогрес, не я чакай.
Дано утре се похвалиш с обработена поръчка.

newsm44 newsm44 newsm44

Еми ето на-хваля се Mr. Green Нали така трябва да изглежда, баси, споходи ме късмета на начинаещия Crazy
Цитирай

И мен, и мен  Mr. Green
от една година само ви чета. Оня ден направих два акаунта, пуснах 3 поръчки и всичките са диспачнати Love дано и занапред все да е така  Party
Цитирай

Ох, както ви чета и се амбицирам да действам до дупка, тоест докато най-сетне и мен ме споходи късметът.  Mr. Green
Ще ги пробвам тия от empresa, пък да видим!
Цитирай

момичета,с поръчки диспачнати 1-2 март без проследяване,да има полу4ени вече на адреса на превозвача? newsm78
Цитирай

Момичета,да ви се похваля относно блокираните пари .

Аз съм с виртуална карта към Пощенска банка и вече имах блокирани 40лв.Днес ходих в банката да питам как стои въпроса,но явно служителката не разбираше нищо и ми каза,че си няма  и представа кога ще ми ги разблокират.Прибрах се вкъщи и изпратих един имейл до пощенска банка.Обясних им ,че реално аз не пазарувам от сайта ,а ползвам фирма превозвач и ги попитах кога ще ми ги отблокират.След един час получих отговор ,че парите са отблокирани.

Благодарение на  tinki_winki се амбицирах  и им писах. Smile)
« Последна редакция: Пон., 12 Март 2012, 20:01 от gsna »
Цитирай

Благодаря за информацията, gsna!
Да не остана по-назад, веднага и аз писах на ПИБ. Служителката, с която говорих по въпроса, когато си издавах картата и която, както писах вече, не беше много наясно, ми беше казала да изчакам да минат 2 седмици преди да "предявявам претенции". Та, в мейла не съм искала да ми ги освобождават, само обясних ситуацията и попитах след колко време става по принцип - току виж получа компетентен отговор този път, поне да си знам какво да очаквам. Надявам се утре да ми отговорят.

А поръчките ми са диспечнати, пари не са дърпани... дано нямам сюрпризи тези дни в баланса Rolling Eyes
Цитирай

Момичета,да ви се похваля относно блокираните пари .

Аз съм с виртуална карта към Пощенска банка и вече имах блокирани 40лв.Днес ходих в банката да питам как стои въпроса,но явно служителката не разбираше нищо и ми каза,че си няма  и представа кога ще ми ги разблокират.Прибрах се вкъщи и изпратих един имейл до пощенска банка.Обясних им ,че реално аз не пазарувам от сайта ,а ползвам фирма превозвач и ги попитах кога ще ми ги отблокират.След един час получих отговор ,че парите са отблокирани.

Благодарение на  tinki_winki се амбицирах  и им писах. Smile)
Да, те са много бързи в това отношение, и аз съм с такава карта  Peace
Цитирай

между другото в мейла им споменах,че съм питала тяхна служителка  кога ще ми ги отблокират,но тя не е била наясно  Mr. Green
Цитирай

момичета,с поръчки диспачнати 1-2 март без проследяване,да има полу4ени вече на адреса на превозвача? newsm78
аз имам диспачната на 02.03 и никаква я няма в БГ,миналия месец имах пак без проследяване поръчка от 02.02 и в БГ пристигна около 15-16.02
Цитирай

maya_76, дрешките са прекрасни, а Мирела е един малък бонбон  Love - пожелавам да се носят с много, много здраве  Hug
Имам добра новина на лични за теб  Peace

Краси, новият аватар е уникален  Peace
Цитирай

Добър ден мацолинки  Hug
Да се поФаля влизам.
Вчерашния ми чисто нов акаунт работи Smile Поръчката ми е In Progres  Party

Цитирай

И аз да се похваля, че поръчката ми е In Progress  Party.
Цитирай

аз имам диспачната на 02.03 и никаква я няма в БГ,миналия месец имах пак без проследяване поръчка от 02.02 и в БГ пристигна около 15-16.02
Моята по пощата е диспачната на 5-ти март. Ще пиша ако е в камиона, пристигащ на 16-ти Peace
Цитирай

Да покажа полученото: 
От форумските блузки http://www.hm.com/gb/product/98080?article=98080-C#shopOrigin=QO - в бяло,зелено и корал размер 6-8 г за детенце и 14+ за мен.Много хубаво и фино трико с голяма еластичност.На мен ми идват леко широчки може би размер 12-14 ще ми е по добре,но и така стават ще си ги нося.
http://www.hm.com/gb/product/96472?article=96472-B#shopOrigin=QO - пратили са ми размер 7-8 г,а аз поръчах 6-7 г.,но май е по добре виждат ми се умалени.Хубави са плътно и стегнато трико,връзките са активни.
http://www.hm.com/gb/product/97955?article=97955-B#shopOrigin=QO - размер 6-8 г. хубава е идеална за морето.
Цитирай

Dzuls , честити придобивки, да се носят с много здраве  Love
Късите панталонки стоят чудесно, форумските блузки са много приятни, аз взех за мен 12-14 и са ми ОК, а роклята за плажа е идеална и Никол се сдоби с нея  Wink

Сега се разписах с една поръчка, стискайте палци да мине ... не съм поръчвала от близо месец и дано тази да е успешна ... на адрес на КД изпратих  Peace
Цитирай

Нинка, може ли размери на блузката 12-14. Аз имам от тази http://www.hm.com/gb/product/96842?article=96842-A 12-14 и се ми е добре. Чудя се дали са еднакви като материя и размери? Стискам палци да мине поръчката  Wink. Нашата поръчка най-накрая е тръгнала за Бг в събота.  Hug за Никол.
Dzuls, честити покупки. Да се носят със здраве и удоволствие.
Не знам при вас как е, но на мен на последните 2 поръчки им отнема около седмица време да минат от in progress в dispatched.  newsm78
Цитирай

Защо им викате форумски блузки? Mr. Green Всички ли имате от тях? И аз поръчах две - в синьо и зелено.
Има ли някакви отзиви за тези обувки :
http://www.hm.com/gb/product/97828?article=97828-D#article=97828-C
Чудя се какъв цвят да взема, май синия ми харесва най-много, но пък имаме роклята като жълтите, а от друга страна розовите са най-универсални newsm78
Цитирай

Нинка, може ли размери на блузката 12-14. Аз имам от тази http://www.hm.com/gb/product/96842?article=96842-A 12-14 и се ми е добре. Чудя се дали са еднакви като материя и размери? Стискам палци да мине поръчката  Wink. Нашата поръчка най-накрая е тръгнала за Бг в събота.  Hug за Никол.

Деси  Love, на мен поне ми изглеждат еднакви - и като плътност даже ... 12-14 ще ти е добре  Peace, така мисля ... иначе мога да меря довечера, защото съм на работа в момента  Peace
Следващият размер няма да е много по-широка, но ще бъде доста по-дълга ... такива са моите наблюдения  Peace
Целувки  Hug Love

Защо им викате форумски блузки? Mr. Green Всички ли имате от тях? И аз поръчах две - в синьо и зелено.
Чудя се какъв цвят да взема, май синия ми харесва най-много, но пък имаме роклята като жълтите, а от друга страна розовите са най-универсални newsm78

Нели  Love, май всички имаме, да  Very Happy, този модел балеринки прилича на миналогодишен такъв и доста момичета се оплакаха тогава, че не са удобни, дано се включи и някой, който има и от тази годишният модел  Peace
А иначе синьото и на мен ми харесва най-много  Peace
Цитирай

Това не ми се беше случвало до сега, а и в темите не съм чела за такова нещо  Shocked
Направих поръчка и тя директно отиде In progress. Пари все още не са ми блокирали. Да се стахувам ли сега, да се радвам ли?  newsm78
Цитирай

Аз поръчах сега от сините Smile. Дрехите на дъщеря ми са предимно розово-бяла гама, но синьото е доста тъмно и си мисля че може и да седят добре. Дано да са удобни  Praynig.
Цитирай

Аз пък влизам с една молба...голяма  Blush
Може ли да ангажирам някоя Софиянка,която мисли да посети молския hm,да ми измери това панталонче в размер 14+   Blush
http://www.hm.com/gb/product/94141?article=94141-C
Ако има такава добра душица тук,ще съм й  задължена доживот   Mr. Green

Нинка,много се радвам,че пак си сред нас  Hug Успешни покупки и целувки за Никол  Hug
Цитирай

Много пъти като погледна тези http://www.hm.com/gb/product/97828?article=97828-D#article=97828-C, които стоят в мрежата на столчето за хранене у нас, се сещам да ви пиша. Не ги купувайте, ако дъщеричките са ви с тесни крачета. Много са плитки, крачето се изважда много лесно и малките не ги харесват заради това.
Все още чакам моите хора да ми кажат дали са ми получили поръчките без проследяване. Мони, ще пиша веднага.

Моята приятелка, на чиито адрес получавам в Англия си е тук. От тук си пусна поръчки когато имаше код БД. Сега ми идва на гости и ми се похвали, че и нейните поръчки без проследяване, пуснати в началото на месеца, не са пристигнали. Така че, спокойно, няма нищо загубено, а само забавено.
« Последна редакция: Вт., 13 Март 2012, 12:25 от Naq2009 »
Цитирай

ninnann   Hug
Стискам палци да е успешна и се надявам повече никога да не отсъстваш по такива причини.За малката кукла   lovekiss

dea76    Hug  и при мен е същото поръчките ми обработена на 7.03 и 8.03 чак днес са изпратени.

Цитирай

Да покажа полученото:  http://www.hm.com/gb/product/97955?article=97955-B#shopOrigin=QO - размер 6-8 г. хубава е идеална за морето.[/left]

Dzuls, и аз чакам тази рокля, размер 6-8г.
Би ли премерила, каква й е цялата дължина, от презрамките до долу?
Все ми се струва, че ще е дълга на Сани и ще се наложи да поръчам по-малкия номер.

Аз пък влизам с една молба...голяма  Blush
Може ли да ангажирам някоя Софиянка,която мисли да посети молския hm,да ми измери това панталонче в размер 14+   Blush
http://www.hm.com/gb/product/94141?article=94141-C
Ако има такава добра душица тук,ще съм й  задължена доживот   Mr. Green

Присъединявам се към молбата на maeva0959 Blush!
« Последна редакция: Вт., 13 Март 2012, 13:02 от sansil »
Цитирай

sansil ,дължината от презрамките до долу е 70 см.Довечера като я взема от градина ще мерим,но съпоставяйки я с друга рокличка трябва да и е някъде до средата на прасеца(114 см. сме високи).
Цитирай

Здравейте момичета,

Да питам имате ли представа какво искат да ми кажат с  тва съобщение когато искам да си вляза в профила...всичко друго мога да разглеждам... newsm78
IT'S NOT YOU
- IT'S US!
We seem to have encountered a technical problem. We are working to solve it as soon as possible.
Цитирай

Вчера получих сините. Мога да измеря, имам два размера. Видяха ми се плитки и тесни. Като за първа поръчка на детски обувки съм ги нацелила.
Имам и белите сандали с панделките ако ви интересува
Цитирай

Вчера получих сините. Мога да измеря, имам два размера. Видяха ми се плитки и тесни. Като за първа поръчка на детски обувки съм ги нацелила.
Кои размери имате вие? На мен ми трябва 9-ката. А сандалите и аз съм поръчала, само че мулти цвета Peace
Цитирай

Кои размери имате вие? На мен ми трябва 9-ката. А сандалите и аз съм поръчала, само че мулти цвета Peace

Имам 9 и 12,5
Цитирай

Каква е минималната сума за поръчка. Вкарах стоки за 10 лири някъде пробни и ми изписва, че са под минимума  Rolling Eyes
И за всеки случай да попитам - с дебитна виза мога ли да плащам?
Дали някой от Плевен си поръчва???
« Последна редакция: Вт., 13 Март 2012, 15:15 от Djina »
Цитирай

Аз имам 12.5 и чакам 12. Ако някой иска - ще меря.
Цитирай

Пак да попитам дали  някой е получил ли е тези панталони да каже дали са умалени
http://www.hm.com/gb/product/94150?article=94150-A&variant=164
Цитирай

ДейзиГ, ако може да премерите стелката на номер 9. Благодаря Hug
Цитирай

Няма ми поръчката!  ooooh!На 03.03. е доставена на адреса на КД ,на 04.03.  е тръгнал курса от Англия.На 10.03. пристигат в България и вече ги раздават.Писах до КД но те ми казват,че няма нищо за мен.Сега незнам какво да правя?Има ли вероятност да е останала за другия курс? ooooh!
Цитирай

На 04.03. направих успешна поръчка с онзи хубавия код -5 лири. На 05.03. беше диспачната, по тракинг на 09.03. доставена в офиса на easy2buy. И наистина на 10.03. получих известие от тях, че имам поръчка в офиса им в Лондон. Сега получавам известие, че поръчката ми е вече в София  #Crazy #Crazy #Crazy
Освен да са я качили на самолет друг начин не виждам Smile))))
Цитирай

На 04.03. направих успешна поръчка с онзи хубавия код -5 лири. На 05.03. беше диспачната, по тракинг на 09.03. доставена в офиса на easy2buy. И наистина на 10.03. получих известие от тях, че имам поръчка в офиса им в Лондон. Сега получавам известие, че поръчката ми е вече в София  #Crazy #Crazy #Crazy
Освен да са я качили на самолет друг начин не виждам Smile))))

Ала-Бала, браво  Very Happy, пожелавам такъв късмет на всички ни  Hug
gsna - КД са коректни, при положение, че поръчката ти е получена на адреса им вероятно ще стигне и при теб, може би със следващ курс  Hug
Цитирай

Поръчвали ли сте от очилата - детски.

Иска ми се да взема на малката, но се притеснявам за защитата. Пише, че имат, но все пак какво мислите вие?  bouquet
Цитирай

Няма ми поръчката!  ooooh!На 03.03. е доставена на адреса на КД ,на 04.03.  е тръгнал курса от Англия.На 10.03. пристигат в България и вече ги раздават.Писах до КД но те ми казват,че няма нищо за мен.Сега незнам какво да правя?Има ли вероятност да е останала за другия курс? ooooh!
не си единствена,и моята поръчка е доставена на 3.03, а я няма с курса,дето раздаваха,но неща пристигнали на 02.03 са тук вече,ще ги чакаме със следващия курс най-вероятно

иначе големи бързаци са ХМ-ковците.Сутринта пуснах поръчка и вече е прогресираща
Цитирай

Да се похваля най-после и моята поръчка е в in progress Чудя се обаче какво значи с проследяване или без  newsm78. Другото което е оказа се, че на сайта на Бритс пишело да не се пускат лични поръчки до техният адрес (на HM). Не са ми отговорили на мейла  Crazy.  Кой друг във Варна мога да ползвам?

Ю.Николова - според мен всички очила вече имат достатъчно добра защита. Единственото важно е да не се носят надраскани. Иначе аз от 70лв очила бях купила на моят хубавец когато беше на 3г и така и не ги носи.
Цитирай

nikolina_s     успокои ме малко,еми щом трябва ще чакаме следващия  Confused

Цитирай

nikolina_s     успокои ме малко,еми щом трябва ще чакаме следващия  Confused

Не се притеснявай и на мен ми се случи веднъж.
Имах няколко поръчки към КД,всички дойдоха , само 1-вата (без тракинг) се забави и със следващия курс пристигна. Всичко ще е ок  Peace

Ю.Николова , аз поръчах очила за малкия. Много са хубави,но за защитата незнам какво да кажа..в смисъл незнам как да разбера колко е и добра ли е. Надявам се да са добри,щом го пише и в сайта...все пак са за деца...
Цитирай

maeva0959 , мисля, че във всяка оптика могат да те консултират относно очилата.
Цитирай

Момичета,някоя от Вас скоро беше звъняла на ХиМ, какво питат горе долу,че сега ми писа една дружка, на който адрес поръчвам,че е дошло писмо да се свържа с тях.
Цитирай

Нинка  Love, щом са еднакви блузките, няма смисъл да мериш. Ще поръчам същия размер  Wink
Ю.Николова, аз поръчах тези за дъщеря ми http://www.hm.com/gb/product/97077?article=97077-A , но още не съм ги получила. Мога да споделя отзиви като пристигнат - вероятно в края на седмицата. За защитата обаче може само да се доверим на написаното.