Re: H&M - тема 11

  • 32 392
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 159

Марцинанче, пиши каква е тази карта, да споделим и ние опит с такава.
А ако грешиш за картата, може би пък вече не ти харесват Ай Пито? Пробва ли на този комп с друга карта? Пробвай и ако те резнат пак, значи е от Ай Пито.

# 31
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Ала-Бала - Благодаря  Hug сега доставката е 12-16 Март. Да видим дали обаче ще мине  Crazy
Не за друго ами ми пада под минимума т.е. с всички отстъпки 4,89+ 3,90 доставка= 8,79

# 32
  • Мнения: 386
Naq2009, дебитна на ПИБ е - аз писах тези дни за нея, за да питам само на мен ли ми блокират по 2.38лв за проверка (и с това ме прецаква тая карта Crossing Arms) - и се оказа, че и други момичета ползват такава и явно нямат чак такъв проблем с поръчките newsm78 Ще пробвам още довечера с друга, но не си го обяснявам по друг начин, почти месец вече съм тотално извън играта Thinking Абсурдно звучи да имат отношение към карта, най-вече при положение, че си е редовна, ползвам си я за други плащания, както писах... Може ли все пак при проверката нещо да не им харесва? newsm78

Упс, за ай пи-то сега прочетох. Ми и така мога да пробвам (въпреки че нали ти бях писала преди време на лични, че не знам то доколко играе роля), но в момента просто ми писна да ми блокират по 2,40 - пари няма да останат скоро в тая карта, ако продължавам да поръчвам с нея. По-скоро ще опитам с друга карта, по-натам (като ми отблокират натрупаната досега сумичка) може да си поиграя и с ай пи-то.

# 33
  • Мнения: 5 597
Until the 18th of March you’ll get 25% off* on one item of your choice when you shop at hm.com and enter code 9668

Гледам,че в първия пост пише валидност на кода до август,а аз получих горното на мейла.засега се въздържам от покупки.

# 34
  • Мнения: 386
9668 е валиден до 18 март.
9690 е валиден до 1 август.



9690 по принцип е кодът, който се праща по имейл на нов потребител като се абонира за нюзлетъра. Затова понякога се случва да не действа (това го четох в някакъв англ. форум, иначе мейлите от тях изобщо не ги чета и не знам какво пращат). При мен последните няколко дни не хваща, става с 9668. Но предполагам, че когато последният изтече, проблемите с 9690 ще изчезнат, защото му остава още доста време Peace

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 16:03 от Marzi Pan

# 35
  • Мнения: 139
Рибката  можеш ли да ми кажеш дали е уголемена тази блузка или си отговаря на резмера? и шапката също ме интересувА 9-12, ние сега ставаме на 9 месеца и дали ще му е таан за лятото.

F01%2097137%2075029%2030%200557%204.jpg],rotate[],width[],height[],x[],y[],type[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/small][/img]9-12
12-18

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 15:56 от mimika10

# 36
  • Мнения: 685
  bouquet Hug Сис!

Идвам и аз с добра новина 09.03.2012   11:53:00   Delivered with signature
Поръчката на мъжо ( hahaha hahaha пише неговото име, ама той не знае) е получена при КДш...сега ще чакам да дойде в Б-я и да ми се обадят или да ми пишат мейл, нали?
Яд ме е, че нищо тийн=дамско не виждам изгодно...на дребната само накупих, мога и още, но се спирам, че няма кой да ги износи всичките тия дрехи, а на каката нищо пак не съм взела  Confused

# 37
  • Мнения: 110
Изтрих си поръчка за април месец. Искам да пусна нова. Не мога да се оправя с 3Д-то на ПИБ. Направих регострация и кво?

# 38
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В предната тема прочетох за съобщение във ФБ, че няма да може да ес пазарува от България. Вярна ли е това и ако е вярно от кога ще стане?

# 39
  • Мнения: 159
В предната тема прочетох за съобщение във ФБ, че няма да може да ес пазарува от България. Вярна ли е това и ако е вярно от кога ще стане?

Става въпрос, че няма да има НМ БГ онлайн магазин. Иначе от британския никой не ни е спрял да пазаруваме, стига да не изпращаме поръчките на бизнес адреси. А ние не го правим въобще  Joy hahaha Joy.
Марципанче, това, че засичат Ай Пито съм сигурна. Вече два пъти ми се случва да пускам поръчки, да ме режат многократно, да сменя Ай Пи и всичко да тръгне по вода. Е, тук там някоя изтрита поръчка не е проблем. Енигма го е споменавала многократно, а тя каквото напише, значи е 120 % проверено от нея и е така.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 380
mimika отговаря си блузката, а шапката приятелката ми поръча за момченцето си което е на 1г 2 м и му е добре

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Мерси за новата темичка  bouquet

Марципанче аз плащам с ПИБ нямам проблем, не е май от картата, по възможно е да е от АйП-то, ама то с този сайт нищо не е сигурно  Crazy.
Пробвах със стар мейл и юзърнейм....... не се получи на другия ден поръчката я нямаше.... ще се прави нов мейл отново за N...-ти път Crossing Arms

Днес си взех 4 поръчки от Е. едната от миналата седмица.... обаче нямам сили сега да отварям торбички, утре като ги видя ще споделя Peace

# 42
  • Мнения: 139
mimika отговаря си блузката, а шапката приятелката ми поръча за момченцето си което е на 1г 2 м и му е добре
  Мерси много Simple Smile
Дайте съвет... направих 2 поръчки за първи път сама и 2 ми ги изтриха Sad Някои ми беше казал че трябва да си направя нов ймеил. Нужно ли е да въвеждам нов ймеил и ново име,адрес и рожденна дата или мога да си ползвам старите данни?

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
Мацките с опит, ще споделите ли след колко време, горе-долу, се появява задължението в баланса, ако не са дръпнали парите от картата? Поръчката ми е вече дадена на куриер, а парите не са взети ooooh!  

# 44
  • Мнения: 110
Моля, кажете какво да го правя това 3Д-нещо-си на ПИБ....  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт