Re: H&M - тема 11

  • 32 397
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
mimika отговаря си блузката, а шапката приятелката ми поръча за момченцето си което е на 1г 2 м и му е добре
  Мерси много Simple Smile
Дайте съвет... направих 2 поръчки за първи път сама и 2 ми ги изтриха Sad Някои ми беше казал че трябва да си направя нов ймеил. Нужно ли е да въвеждам нов ймеил и ново име,адрес и рожденна дата или мога да си ползвам старите данни?
Смени поне датата, някой беше писал, че на такава база също трият.
Или се върни в старата тема се писа как да се регистрираш без да правиш нов мейл.

# 46
  • Мнения: 252
Чак на 4 страница да се запиша. И това е някакъв вид рекорд. Аз съм в очакване на откриването на БГ магазина.

# 47
  • Мнения: 0
да се включа и аз в коментарите за картите - ползвам 2:
- първата е на пощенска и ми взимат между 2,35 и 2,58 лв на поръчка;
- втората е на ДСК и ми взимат между 1,35 и 1,55 лв, което си е голяма разлика.
незнам защо е така! newsm78
иначе и с двете имам мн успешни и много изтрити поръчки!нямам обяснение защо трият един път, а др минава

# 48
  • Мнения: 3
аз сменям всичко,име дати и т.н. та дори и е-мейли.Записвам си ги вече,а последия път пробвах с нов акаунт и стар е-мейл и мина.Отиваш в my HM и после my details; view all personal information;edit details и най-отдолу има your username is shown below изтриваш е-мейла там и пишеш име което искаш.После като правиш нов акаунт със стар е-мейл въвеждаш стария е-мейл,но другите неща като име дата на раждане и т.н. аз ги сменям за да няма дублиране поне на тях.И взе че мина поръчка.Пробвайте  Grinning дано да ме разбирате  Peace

# 49
  • Мнения: 41
Моля, кажете какво да го правя това 3Д-нещо-си на ПИБ....  Praynig

Влез в страницата на ПИБ, направи си профил, ако нямаш такъв, и си активирай 3D-защитата на картата, с която искаш да пазаруваш.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 581
Какво значи пък това 3Д? Да не трябва да слагам специални очила като пазарувам Mr. Green

# 51
  • EU
  • Мнения: 164
Sisi благодаря, че така бързо откликна, чудесно си се справила  bouquet Успешни покупки на всички
Все не ми остава време да споделя последно какво получих



NellyR,  теглелят ми парите след като е доставена, но ги блокират като е диспачната не е задължително да се появи в баланса  Crazy

# 52
  • Мнения: 386
Какво значи пък това 3Д? Да не трябва да слагам специални очила като пазарувам Mr. Green
3D защитата е допълнителен код за сигурност на картата при онлайн пазаруване - парола. Ти си я задаваш и я попълваш като плащаш (само дето не всеки сайт я иска все още). Ето инфо от моята банка: http://fibank.bg/bg/page/2798/tab/2799
A 3D не идва от 3-dimentional, а от 3-domein (трите домейна на банката-издател, банката-получател и свързващ).

Момичета, благодаря за включванията по повод злочестата ми карта - сега пуснах две поръчки с виртуалната ми, с която имам най-голяма успеваемост. Ако пак ме резнат, ще пробвам с друго ай пи.

# 53
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
  bouquet

# 54
  • bg
  • Мнения: 44
Момичета някой получил ли е тези панталони да каже дали са умалени
http://www.hm.com/gb/product/94150?article=94150-A&variant=164

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 126
При всяко плащане ли Ви иска 3Д защитата,защото на мен не.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Да не изпусна нещо и аз Simple Smile
  bouquet

# 57
  • на село
  • Мнения: 33
Само моята поръчка ли е без тракинг номер newsm78

# 58
  • Мнения: 53
Нещо съм изтървала... Българският вариант на сайта ще заработи ли за поръчки или не?

# 59
  • Мнения: 1 104
Някой напазарува ли днес от БГ магазина,нали днес се отваря?

Общи условия

Активация на акаунт