Re: H&M - тема 11

  • 32 369
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 117
Nevdi а тези роклички забеляза ли случайно дали ги има?
http://www.hm.com/gb/product/95662?article=95662-D&variant=098

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Здравейте,не съм поръчвала от тук засега,но ми се иска  Rolling Eyes Регистрирах се,но при вписване на адреса като се опитам да вкарам адреса на превозвача, не иска да ми го приеме, може би го разчита като бизнес. Бихте ли ме посъветвали с кой превозвач получавате успешно пратки от ХМ? Става въпрос за Пловдив PeaceБлагодаря   bouquet

# 92
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Към мамите които пазаруваха от магазина- Според вас качеството различно ли е от английските?

Аз още чакам да ми одобрят поръчката. Колко време отнема това горе долу?

# 93
  • Мнения: 339
Nevdi а тези роклички забеляза ли случайно дали ги има?
http://www.hm.com/gb/product/95662?article=95662-D&variant=098
Има ги  Peace 10 лв.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 310
И само да допълня, мисля, че точно този десен го нямаше. Имаше тази с пеперудите, синя на точки, червена на точки и синя с нарисувана якичка.
Относно качеството, не мисля, че е по-различно.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 020
Хайде и аз да се запиша в темата, чак на 7-ма страница.
Ние вчера също посетихме магазина, определено пак ме грабна основно детския сектор, цветове, материи, красоти.
Една от мацките в компанията беше направила сравнение с БГ сайта и разликата в цените каза, че е от 3 до 5 лева.
Аз набелязах някои неща и мисля от сайта да си ги пусна. Определено пак ще се ходи на място.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 2 132
maya_76 , честити покупки Simple Smile
А манекенката е уникална чаровница  Hug

Аз искам да ми измериш мъжките потници L и XL  Simple Smile По скоро бельо ли са или горни потници според теб?

Адаш, според мен потниците са по скоро бельо за такова и ги взех, трикото е гладко не е рипс, пък може и за горни да се носят. Размери: Л/ХЛ Дълж. - 73/75см. Шир. 46/50см.

Мария Hug панталона е разкошен тънък идеален за лятото пък може и май месец да се носи. Снимки по късно ще кача, че фотото се зарежда. Размер панталон: дълж./вът.дълж. - 105/77, Талия - 42см. Ханш мерен под ципа - 50см. Бедро - 29см. Дълб.отпред/отзад - 27/39
Рокличка - дълж. - 54см. Шир. мерена подмишници - 28см. при талия - 31см.

# 97
  • Мнения: 166
maya_76 , честити покупки Simple Smile
А манекенката е уникална чаровница  Hug

Аз искам да ми измериш мъжките потници L и XL  Simple Smile По скоро бельо ли са или горни потници според теб?

Адаш, според мен потниците са по скоро бельо за такова и ги взех, трикото е гладко не е рипс, пък може и за горни да се носят. Размери: Л/ХЛ Дълж. - 73/75см. Шир. 46/50см.


Мммм,чудесно Simple Smile И аз за долни ги искам Simple Smile
Ами ще поръчвам значи. Благодаря ти   bouquet

# 98
  • Мнения: 386
Здравейте,не съм поръчвала от тук засега,но ми се иска  Rolling Eyes Регистрирах се,но при вписване на адреса като се опитам да вкарам адреса на превозвача, не иска да ми го приеме, може би го разчита като бизнес. Бихте ли ме посъветвали с кой превозвач получавате успешно пратки от ХМ? Става въпрос за Пловдив PeaceБлагодаря   bouquet

Най-вероятно не ти го приема, защото си оставила автоматичното попълване. Избери ръчно - enter address manually мисля, че пишеше. По другия въпрос не мога да помогна, трябва да се включи някой от Пловдив.

# 99
  • Мнения: 139
Правя вече 3та поръчка и още не са ми я приели,още съм pending . а първите 2 ми ги изтриха...  #Cussing out почвам да се ядосвам вече...
 Смених си Username но май май трябва да си направя нов акаунт  newsm78
Някакви съвети  Praynig

# 100
  • София
  • Мнения: 1 020
Правя вече 3та поръчка и още не са ми я приели,още съм pending . а първите 2 ми ги изтриха...  #Cussing out почвам да се ядосвам вече...
 Смених си Username но май май трябва да си направя нов акаунт  newsm78
Някакви съвети  Praynig
След като от един акаунт имаш изтрита поръчка, няма шанс да ти обработят от този акаунт поръчка.
Сменяш юзернейма за да ти остане свободен въпросния мейл и правиш нов акаунт със стария мейл като сменяш дата на раждане + имената.
Стискаш палци да мине поръчката и така.

# 101
  • София
  • Мнения: 117
Благодаря, момичета!   bouquet

# 102
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Имам 4 продукта в кошницата с цена 5.99, мога ли да използвам кода за -25%? И кой код да сложа първо в полето newsm78

# 103
  • Мнения: 743
Имам 4 продукта в кошницата с цена 5.99, мога ли да използвам кода за -25%? И кой код да сложа първо в полето newsm78


Можеш да ползваш за -25% Peace Няма никакво значение кой код  първо 1304 или 9668 ще ползваш, но поръчката ти не трябва да е по-малко от 6 паунда след ползването на кодовете  Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 17:32 от Алекс2009

# 104
  • EU
  • Мнения: 164
Sis, няма да стане ако остава по-малка сума от 6 лири след отстъпките, освен ако нямаш вече поръчка в пендинг, но пък тогава риска от изтриване е голям, защото се ползва код фактически два пъти за една поръчка
Това е от моя опит, но пиши все пак при теб какво се случи
Nonich,  рождена дата не може да се сменя( искат да се обадиш на Customer Service) ако не смениш и мейла, т.е трябва да правиш съвсем нов акаунт, не само да смениш юзърнейма
Aко смениш юзърнейма и името и оставите същият мейл,  дата си остава същата, защото това е редактиране на вече съществуващ акаунт, за съжаление при мен не дава резултат Sad
Мая, честити придобивки, може ли да кажеш нощницата как стои на бюста, аз съм с 92 дали ще ми е ок 10-12
Имам една друга от която съм доволна, но тя е точно 12 ...

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 17:10 от evi99

Общи условия

Активация на акаунт