Re: H&M - тема 11

  • 32 400
  • 725
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3
а тези,които са посетили Бг магазина видяха ли тази шапка http://www.hm.com/gb/product/97263?article=97263-C от 2 месеца я дебна и все се сменя дата на доставка,вече е 2-6 април.Дали някоя от вас ще се навие да вземе 2-3 нещица от магазина  Praynig веднага  Money че не ги виждам в англиския сайт,а за други вече номерца няма и все не мога да хвана (от сегашната колекция са).
Пишете ми на лични

# 121
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 217
Чета ви редовно и уж са ми ясни много неща, но сега запецнах малко. Налага ми се да изтрия нещичко в поръчка, която е пендинг от вчера, възможно ли е това или вече е твърде късно?

# 122
  • Мнения: 411
То и аз уж зацепих вече, направих поръчка, изтеглиха ми 1 лира за проверка на карта и до там.
Ходих да гледам в  Пендинг и нищо не е отразено .Поръчка няма.Сега ще пробвам отначало Confused

# 123
  • София-Младост
  • Мнения: 23 340
Чета ви редовно и уж са ми ясни много неща, но сега запецнах малко. Налага ми се да изтрия нещичко в поръчка, която е пендинг от вчера, възможно ли е това или вече е твърде късно?
Възможно е.

# 124
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 217
Чета ви редовно и уж са ми ясни много неща, но сега запецнах малко. Налага ми се да изтрия нещичко в поръчка, която е пендинг от вчера, възможно ли е това или вече е твърде късно?
Възможно е.

ГРЕШКА - поръчка, която е ин прогрес

# 125
  • Мнения: 3
Чета ви редовно и уж са ми ясни много неща, но сега запецнах малко. Налага ми се да изтрия нещичко в поръчка, която е пендинг от вчера, възможно ли е това или вече е твърде късно?
Възможно е.

ГРЕШКА - поръчка, която е ин прогрес
щом е ин прогрес не може

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Мая, честити придобивки, може ли да кажеш нощницата как стои на бюста, аз съм с 92 дали ще ми е ок 10-12
Имам една друга от която съм доволна, но тя е точно 12 ...

Ева бях я дигнала нощницата без да я пробвам, сега специално за теб я пробвах и мога да кажа, че в бюста ми е добре, няма банел и нещо, което да подържа големия ми бюст - 96см, но ми стои добре, дълга ми е около 5пръста над коляното. На теб може и по малкия номер да ти стои добре... трикото е доста разтегливо за разлика от това на онези комплекти потник с боксер Peace

ivka1972 щом е вече Ин прогрес няма начин да изтриеш това което не искаш, очаквай го скоро пък ако не е твой номер ще го пуснеш в размени Peace

# 127
  • Мнения: 166
Лелееее,чак сега загрях какви съм ги свършила  ooooh!
Уж чета,ама , нА  ooooh!
Заради потниците на maya_76 , реших да пускам поръчка,Дотук добре,но нямах действащ акунт и реших да сменям юзъра,както се коментираше. Дотук пак добре,ама кой да 'смели' , че по този начин си освобождавам мейла и с него правя нов акаунт  ooooh! Лелеее,лелеее... много съм зле  Embarassed
Смених юзъра и пускам пак от същия акаунт,а той е един от нехаресваните и си чакааам ли чаааакам...  Още ми е Пендинг,но едва ли ще мине.
Ей сега сътворих нов акаунт и се чудя дали да изчакам до края на деня или да трия и пускам от новия.. Де да ги знам..пък може да решат да я пратят..  Crazy
Ама и аз съм една  Crazy

# 128
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 217
благодаря ви момичета   bouquet
така ще е ще пускам в разпродажба, то от сума ти акаунти и проби, съм дублирала едни гуменки и шапка за сина ми

# 129
  • Мнения: 411
Имате ли отзиви за тези?Отговорят ли си на номера?

# 130
  • Мнения: 1 440
На мен третата поръчка ми е доставена вече не КД, но в сайта на ХМ още си стои ин прогрес Tired Дано да не ми ги пъхнат в баланса.

# 131
  • Мнения: 166
Мдаа,
както се очакваше , изтриха ми поръчката  Thinking
Пуснах я отново,от чисто новия акаунт.Ха , сега да ги видя  Mr. Green

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 310
MAMINKA777, каскети има. Аз взех за дъщеря ми. Исках да купя по-голям за малкия ми син, но на големите подплатите им бяха розови. С две думи - така и не разбрах за момче ли са или за момиче. Виждам, че в линка са в момчешкия сектор.
 
nikolina_s , от тези шапки няма. Аз много исках да взема такава и сламена, но точно тях ги нямаше. Момичето от магазина каза, че още не се знае какво точно ще се получава. Останах с впечатление, че не всички неща от българския сайт ще се появат в магазина.

# 133
  • София
  • Мнения: 23 090
Здравейте, момичета!
В събота направих първите си две покупки от магазина на НМ в мола.  Grinning Само дето роклята на детето ми я няма нито в сайта, нито в бг варианта му.

Влизам обаче с молбата да ми препоръчате изпробвана фирма-посредник, че постоянно ми се затриват поръчките като давам адреса на габко.

# 134
  • София-Младост
  • Мнения: 23 340
Влизам обаче с молбата да ми препоръчате изпробвана фирма-посредник, че постоянно ми се затриват поръчките като давам адреса на габко.
Габко вече не приемат поръчки от сайта. Аз ползвам easy2buy, ама са ми скъпички Sad
Гледам, че КД шопинг масово ползват момичетата.  Има тема само затранспорта от UK, влез и в първата тема има доста превозвачи.

Общи условия

Активация на акаунт