Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 септ. 2004, 14:45 ч.

За пробиотиците

• 700
  • 2
  •   1
Отговори
  • в Бургас
Здравейте ,мамета!
Искам да разбера на някоя от вас дали са изписвали от пробиотиците на Проф.Мургов?Ако има такива майчета с опит в приемането ,нека ми пишат как действат и дали има ефект при лечението с тях?Разбрах ,че и на деца могат да се изписват.Тук могат да се включат за повече инфо мамите от Пловдив,защото може да е по-разпостранен начин на лечение,поради факта ,че са  разработка на Института по хранително-вкусова промишленост ,а и фирмата-дистрибутор е пловдивска.Пишете  всичко!Благодаря ви предварително за отзивчивостта! Grinning Ходих на сайта,ако някой се интересува ето тук може да разгледа и чете:
[/url]http://www.enterosan.net/for_us.php

# 1
  • Варна
А за какво се изписват тези пребиотици?
Чела съм, че ги има в съставките на адаптираното мляко "Нутрилон 2" . И според това, което пишеше на опаковката - било естествена съставка на кърмата и подобрявали храносмилането?

# 2
  • в Бургас
Това са минерали,соли,витамини ,хранителни добавки...Като ходих днес на сайта им ,видях ,че има много видове "ентеросани",на мен ми го изписаха за гастрита!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт