«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ћузика, концерти, театър
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора

ћнени€: 0
«дравейте мами, ходите ли на театър? Smile)

ои са по-разголените представлени€ в момента? јз знам за две - ѕреди/—лед в театър —офи€ (където €сно се виждат гърдите на една от актрисите), но за съжаление не се играе в момента и  алигула пак в театър —офи€ (където главни€т актьор излиза на сцената както майка го е родила) Smile - щеше да се играе на 23 март, но го отмениха Sad ўе съм ¬и много благодарна ако споделите кои са голите в театъра - Ѕлагодар€ ¬и! Smile)

ј сетих се и аз още една - ƒе€н ƒонков си показва дупето в пиесата ƒон ∆уан в Ќародни€ театър .. Smile)
÷итирай

ћнени€: 322
 ато тийнейджър гледах постановка на “. ћосков "ћайстора и ћаргарита", имаше една актриса по цици, ко€то удр€ше чинели.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 750
“ова не ми е критерий при избора на постановка.
÷итирай

ћнени€: 96
«а какво точно иде реч в темата ти? »скаш да гледаш н€къде голи актьори или се чудиш какъв е смисъла да са голи? Wink
ƒа, гледала съм голи актьори в постановката "Ѕрат€  арамазови" преди н€колко години. ћислех си, че отивам да гледам постановка по най-хубави€ роман на ƒостоевски. ѕредполагам ƒостоевски се е обърнал в гроба си н€колко пъти. јз съм широко скроен човек за експерименти в изкуството. ¬ случа€ обаче не можах да схвана смисъла на разсъбличането. ќстанах си в недоумение. ѕиесата на  амю " алигула" съм € чела в оригинал. ѕомн€, че на корицата на изданието беше снимката на ∆ерар ‘илип. Ќе бих отишла да гледам театрална постановка по не€.
÷итирай

—траната на чудесата

ћнени€: 2 336
 Shocked “ази тема е прелестно абсурдна 35
√оли актьори не съм гледала скоро, последната постановка, на ко€то б€х е "ћежду два стола". — √еро в главната рол€, има сцена, в ко€то танцува еротично, гол до кръста.
ѕоследното нещо,което ме води при избор на постановка, е дали актьорите ще се съблекат на сцената ooooh!
÷итирай

UK

ћнени€: 545
’ей, обикновено в постановките, в които играе, в един момент Ћюбо Ќейков започва си м€та телесата  35 35 35 Sick
÷итирай

¬арна

ћнени€: 34
 алигула! но честно да си призна€ голотата доста ме смути! »наче постановката е супер,аз го гледах във ¬арненски€т театър.
÷итирай

ћнени€: 4
√оли актьори не съм гледала скоро, последната постановка, на ко€то б€х е "ћежду два стола". — √еро в главната рол€, има сцена, в ко€то танцува еротично, гол до кръста.
ѕоследното нещо,което ме води при избор на постановка, е дали актьорите ще се съблекат на сцената ooooh!
’ахаха този некадърник √еро и в театъра ли играе?  35
÷итирай

—траната на чудесата

ћнени€: 2 336
’ахаха този некадърник √еро и в театъра ли играе?  35

Ќа мен и  на цели€т салон ни достави истинско удоволствие с играта  си √еро и ни забавл€ва с изключително свежото си чувство за хумор Very Happy Ћично аз го харесвам наистина много като актьор Peace
÷итирай

«дравейте!
√ол актьор има в постановката "Ћюбовни хватки" в театър "¬ъзраждане", гр. —офи€. ( http://theatrevazrajdane.bg/?p=1336 ) . ѕолуголи имаме в "ќтблизо" и "—ин€та та€". «апов€дайте!  :ƒ
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 716
“ова звучи като покана за пийп-шоу!

ƒотам ли стигнахте във ¬ъзраждане .... ooooh!
÷итирай

ћнени€: 2
 алендарни момичета в —атирични€.
÷итирай

“ова звучи като покана за пийп-шоу!

ƒотам ли стигнахте във ¬ъзраждане .... ooooh!

»нформираме зрителите, какво толкова? Very Happy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора